Naši prvňáčkové

Vloženo: 8.9.2017 | Autor: Belochova| Zobrazeno: 274x | Upravil: Belochova
4. září se ve škole Na Hájích objevily zcela nové tvářičky nových žáčků. Byli to naši prvňáčkové. Do 1. A zasedli pod vedením paní učitelky Mgr. Karly Charvátové. V 1. B je uvítala paní učitelka Mgr. Zuzana Nepilová a ve třídě 1. C paní učitelka Mgr. Ivana Rosenbergová. Všem přejeme hodně školních úspěchů a radostí společně prožitých s novými kamarády – spolužáky.

Rozloučení deváťáků

Vloženo: 30.6.2017 | Autor: Belochova| Zobrazeno: 412x | Zatím neupraveno
Tak jako každým rokem se naši deváťáci rozloučili krátkým hudebním vystoupením na chodbě. Jedno rozloučení již sice proběhlo na konci zahradní slavnosti, ale toto bylo opravdu poslední. Všichni si ho náležitě užili. My, učitelé, jsme najednou viděli, jak to našim žákům – mladým slečnám a mladým pánům sluší ve svátečním a slzičky prozradily, že se nám bude stýskat…… Přejeme hodně štěstí a úspěchů na další cestě životem!

Anglie

Vloženo: 30.6.2017 | Autor: Belochova| Zobrazeno: 1226x | Zatím neupraveno
Už se stává tradicí, že žáci naší školy vyjíždějí do zahraničí, aby poznali nová místa a procvičili si znalost cizích jazyků. Tentokrát se 29 dětí z 6. – 8. tříd vydalo ve dnech 21. – 27. 5. do Anglie.

Páté třídy ve Vojenském muzeu Lešany

Vloženo: 30.6.2017 | Autor: Belochova| Zobrazeno: 157x | Upravil: Belochova
V úterý 27.6.2017 se třídy 5.B a 5. C vydaly na exkurzi do Vojenského muzea Lešany.

Letní zahradní slavnost 2017

Vloženo: 28.6.2017 | Autor: Belochova| Zobrazeno: 425x | Zatím neupraveno
Stalo se již tradicí, že se na konci školního roku koná Letní zahradní slavnost. Ta letošní připadla na čtvrtek 22 .června a jejím tématem se staly barvy.

Slavnostní ocenění

Vloženo: 28.6.2017 | Autor: Belochova| Zobrazeno: 202x | Zatím neupraveno
V pondělí 12. června 2017 proběhlo v Městském divadle ve Slaném slavnostní ocenění žáků základních škol za reprezentaci města Slaný.

Z Čech až na konec světa

Vloženo: 28.6.2017 | Autor: Belochova| Zobrazeno: 135x | Zatím neupraveno
V závěrečném týdnu výuky proběhl v devátých třídách projekt Z Čech až na konec světa, ve kterém se žáci dozvěděli klíčové reálie o evropské civilizaci.

Atletická miniolympiáda 2017

Vloženo: 19.6.2017 | Autor: Belochova| Zobrazeno: 258x | Zatím neupraveno
Ve středu 7. 6. se na atletickém stadionu ve Slaném uskutečnila atletická miniolympiáda, které se zúčastnili zástupci pěti škol. Naši školu reprezentovalo 27 žáků a všichni se velmi snažili.

SOUTĚŽ "FOTIT NÁS BAVÍ"

Chcete-li se podílet na výběru tří nejlepších fotografií našich žáků ze školních zahraničních zájezdů, označte prostřednictvím níže uvedeného odkazu tři fotografie, které se vám nejvíce líbí.

Školní výlet 7.B do Kralup nad Vltavou

Vloženo: 15.6.2017 | Autor: Belochova| Zobrazeno: 185x | Zatím neupraveno
Den dětí oslavila naše třída výletem do Kralup.

12 ... 13