POKOS

Vloženo: 24.4.2017 | Autor: Belochova| Zobrazeno: 53x | Zatím neupraveno
Ve středu 12. dubna 2017 navštívili naši školu členové 21. základny taktického letectva (212. taktická letka) Čáslav. Svou návštěvou nás poctil i samotný ředitel Krajského vojenského velitelství Praha – Středočeský kraj plukovník gšt. Ing. Roman Tkačík.

Velikonoční tvoření v 5.B

Vloženo: 19.4.2017 | Autor: Belochova| Zobrazeno: 89x | Upravil: Belochova
Na velikonoce jsme se pořádně připravili. Vyseli jsme osení, které si každý ozdobil zápichem s motivy zajíčka nebo kuřátka. Na kraslice si každý vyrobil keramický držák ve tvaru zajíčka. A ještě jsme si vyzkoušeli, jak si vyrobit nevšední občerstvení z vykoledovaných vařených vajec zdobených zeleninou.

Projekt „Každý chvíli učitelem“ – V.B

Vloženo: 19.4.2017 | Autor: Belochova| Zobrazeno: 93x | Zatím neupraveno
V rámci tohoto projektu si dobrovolníci vyzkoušeli, jaké je být učitelem. Připravili si pro své spolužáky předem dohodnutou činnost a před třídou ji prezentovali. Svým spolužákům radili, pomáhali jim při práci a odpovídali na všetečné dotazy.

Zvířecí návštěva ve 4.C

Vloženo: 18.4.2017 | Autor: Belochova| Zobrazeno: 97x | Zatím neupraveno
Hned na počátku dubna si žáci třídy 4. C zpříjemnili výuku přírodovědy praktickou „ukázkou“. Do školy si mohli přinést své domácí mazlíčky a představit je svým spolužákům.

Zápis do 1. tříd

Vloženo: 12.4.2017 | Autor: Belochova| Zobrazeno: 235x | Zatím neupraveno
V pátek 7. dubna a v sobotu 8. dubna 2017 se konal zápis žáků do prvních tříd.

Plavecko - běžecký pohár 2017

Vloženo: 12.4.2017 | Autor: Belochova| Zobrazeno: 154x | Upravil: Belochova
Ve čtvrtek 6. dubna 2017 se již tradičně na půdě atletického stadionu a plavecké haly ve Slaném konal plavecko-běžecký pohár.

Modré pondělí

Vloženo: 11.4.2017 | Autor: Belochova| Zobrazeno: 203x | Zatím neupraveno
Velikonoční týden začíná Modrým pondělím, a proto jsme do školy přišli v modrém oblečení. O velkou přestávku se modrásků sešlo opravdu hodně. Přejeme všem veselé Velikonoce.

Výzva pro Modré pondělí

Vloženo: 7.4.2017 | Autor: Belochova| Zobrazeno: 159x | Zatím neupraveno
Velikonoční týden zahajuje Modré pondělí (10. dubna). Přijďme do školy v modrém oblečení! O velkou přestávku v 1. patře uvidíme, kolik nás bude.

Sazka olympijského pětiboje OVOV

Vloženo: 6.4.2017 | Autor: Belochova| Zobrazeno: 139x | Zatím neupraveno
28.3.2017 se naše škola zúčastnila okresního kola Sazka olympijského pětiboje OVOV. Soutěž se konala na kladenském atletickém stadionu Sletiště a zúčastnilo se jí cca 180 dětí z Kladna, Slaného a okolí.

Krajské kolo Soutěže v anglickém jazyce

Vloženo: 3.4.2017 | Autor: Belochova| Zobrazeno: 142x | Upravil: Belochova
Dne 28. března se na Gymnáziu v Kladně konalo krajské kolo Soutěže v anglickém jazyce v kategorii II. C (žáci, kteří pobývali v cizojazyčném prostředí). Naši školu reprezentovala Lucie Váňová z 9.A, která obsadila skvělé 3. místo v konkurenci dalších deseti účastníků. Lucce blahopřejeme a děkujeme za vzornou reprezentaci.

12 ... 9