Atletická miniolympiáda 2017

Vloženo: 19.6.2017 | Autor: Belochova| Zobrazeno: 68x | Zatím neupraveno
Ve středu 7. 6. se na atletickém stadionu ve Slaném uskutečnila atletická miniolympiáda, které se zúčastnili zástupci pěti škol. Naši školu reprezentovalo 27 žáků a všichni se velmi snažili.

SOUTĚŽ "FOTIT NÁS BAVÍ"

Chcete-li se podílet na výběru tří nejlepších fotografií našich žáků ze školních zahraničních zájezdů, označte prostřednictvím níže uvedeného odkazu tři fotografie, které se vám nejvíce líbí.

Školní výlet 7.B do Kralup nad Vltavou

Vloženo: 15.6.2017 | Autor: Belochova| Zobrazeno: 49x | Zatím neupraveno
Den dětí oslavila naše třída výletem do Kralup.

Časostroj aneb hrátky s časem

Vloženo: 15.6.2017 | Autor: Belochova| Zobrazeno: 76x | Zatím neupraveno
Dne 13. června v odpoledních hodinách se ve škole uskutečnilo divadelní představení Časostroj aneb hrátky s časem, které si připravila třída 6.B pod vedením pana učitele Uxy.

Psí návštěva v 1.C a 3.B

Vloženo: 13.6.2017 | Autor: Belochova| Zobrazeno: 64x | Zatím neupraveno
Ve čtvrtek 8. 6. 2017 se žáci 3. B a 1. C zúčastnili praktické ukázkové hodiny výcviku psa. Ukázku provázel výklad o potřebách chovu domácích mazlíčků, o bezpečnosti při setkávání se zvířátky a o odpovědném přístupu k jejich chovu.

Škola v přírodě - Kořenov

Vloženo: 9.6.2017 | Autor: Belochova| Zobrazeno: 115x | Zatím neupraveno
V pátek 19. 5. vyrazili žáci čtvrtých tříd na šestidenní školu v přírodě do Lesní chaty v Kořenově. Celý týden jsme si moc užili, k čemuž nám navíc přálo krásné počasí.

Výlet prvňáčků

Vloženo: 9.6.2017 | Autor: Belochova| Zobrazeno: 64x | Zatím neupraveno
Třídy 1. A a 1. C společně navštívily výrobnu svíček a čokoládovnu v Šestajovicích u Prahy. V čokoládovně se vyrábí z kvalitní belgické čokolády, která je bez palmového tuku a bez mouky a škrobu.

Štěstí přeje připraveným

Vloženo: 8.6.2017 | Autor: Belochova| Zobrazeno: 62x | Zatím neupraveno
V sedmém ročníku se žáci v rámci občanské výchovy seznamují s různými nenadálými událostmi a učí se, jak se na ně připravit a co dělat v jejich průběhu. Jednou z takových pohrom může být i požár.

Memorial Cup Milana Cífky

Vloženo: 8.6.2017 | Autor: Belochova| Zobrazeno: 89x | Zatím neupraveno
Dne 7. 6. 2017 se naši chlapci pod vedením pana učitele Petera Podoby zúčastnili 10. ročníku Memorial Cupu Milana Cífky, který organizuje Obchodní akademie Dr. Edvarda Beneše ve Slaném. Obsadili pěkné 2. místo. Gratulujeme!

Výlet 9. B na Peruc

Vloženo: 7.6.2017 | Autor: Belochova| Zobrazeno: 125x | Zatím neupraveno
Den dětí se sice deváťáků již téměř netýká, přesto s chutí využili příležitosti si tento den užít na školním výletu.

12 ... 12