Co se děje ve škole

Vloženo: 21.5.2024 | Autor: Věra Bělochová | Zobrazeno: 13x
Děti z 1. C naposledy společně navštívily v tomto školním roce dětské oddělení knihovny.

Vloženo: 20.5.2024 | Autor: Věra Bělochová | Zobrazeno: 21x
Žák Rostislav Rubeš z 2.A obdržel diplom a poukaz do knihkupectví za výborný výsledek v soutěži Matematický klokan.

Vloženo: 20.5.2024 | Autor: Věra Bělochová | Zobrazeno: 39x
Ve středu 15. května se sedmé třídy vypravily do Litoměřic po stopách Karla Hynka Máchy.

Vloženo: 20.5.2024 | Autor: Věra Bělochová | Zobrazeno: 28x
V rámci projektu Zábavné učení má družina více možností pracovat např. s Albi knihami, vějíři, chytrými pexesy a jinými hrami. Dále jsme pořídili speciální papíry a pomůcky k tvořivému vyrábění.

Vloženo: 19.5.2024 | Autor: Věra Bělochová | Zobrazeno: 55x
Jako každoročně, tak i letos se v rámci výuky českého jazyka a literatury uskutečnily exkurze všech ročníků druhého stupně.

Vloženo: 17.5.2024 | Autor: Věra Bělochová | Zobrazeno: 46x
17. května jsem pracovali na školním projektu „Poznáváme naše sousedy“.

Vloženo: 17.5.2024 | Autor: Věra Bělochová | Zobrazeno: 133x
Ve středu 15. května se celý druhý stupeň vydal na literární exkurze. Deváté ročníky se rozjely objevovat krásy a tajemství Vyšehradu, tvrdou práci v mediích a poučná zastavení v Národním muzeu.

Vloženo: 17.5.2024 | Autor: Věra Bělochová | Zobrazeno: 83x
I letos se žáci 6. tříd jeli podívat po stopách králů. 15. 5. jsme se vydali na Královskou cestu v Praze.

Vloženo: 17.5.2024 | Autor: Věra Bělochová | Zobrazeno: 77x
Ve středu 15. 5. se vybraní žáci 1. stupně vydali z naší školy na atletický stadion, aby nás reprezentovali na Atletické miniolympiádě pořádanou DDM Ostrov. Žáci byli skvělí a do všech disciplín se vrhli s úžasnou energií, závody si užili a v mnoha případech se umístili na stupních vítězů.

Vloženo: 17.5.2024 | Autor: Věra Bělochová | Zobrazeno: 31x
V rámci několika třídnických hodin jsme si povídali o našem bezpečném chování, zákonech, nebezpečných a návykových látkách. Toto obsáhlé téma jsme završili přednáškou věnovanou primární prevenci vedenou policistou.