Co se děje ve škole

Vloženo: 27.3.2024 | Autor: Věra Bělochová | Zobrazeno: 35x

Vloženo: 27.3.2024 | Autor: Věra Bělochová | Zobrazeno: 42x
Vloni se nám setí obilí moc nepovedlo. V letošním roce jsme si dali záležet, zaseli jsme obilí dřív a měli jsme kvalitní semena přímo z farmy anebo si žáci přinesli z domova.

Vloženo: 27.3.2024 | Autor: Věra Bělochová | Zobrazeno: 46x
Během minulého týdne se na nás přišli podívat předškoláci ze školek „U Divadla“, „U Labutí“ a z Řisut.

Vloženo: 27.3.2024 | Autor: Věra Bělochová | Zobrazeno: 24x
Dva dny za sebou jsme v 1.C přivítali předškoláky z MŠ „U labutí“ a „U divadla“. Naši žáci s paní učitelkou připravili pro předškoláky spoustu aktivit z matematiky, čtení, psaní i z prvouky.

Vloženo: 27.3.2024 | Autor: Věra Bělochová | Zobrazeno: 18x
V březnu se žáci z 1. C vydali již podruhé do knihovny. Vraceli vypůjčené knihy, které četli doma s rodiči. Šikovní čtenáři zvládli knihu přečíst sami. Všichni si vybrali knížku na další měsíc.

Vloženo: 27.3.2024 | Autor: Věra Bělochová | Zobrazeno: 27x
Během měsíce února se naše třída 3.B přihlásila do Dopravně bezpečnostního projektu "Porozumíš, neohrozíš".

Vloženo: 22.3.2024 | Autor: Věra Bělochová | Zobrazeno: 125x
Modré pondělí je posledním masopustním pondělím. Pro křesťany byl tento den symbolem volného dne, kdy lidé nepracovali a kostely se zdobily modrým a fialovým suknem.

Vloženo: 22.3.2024 | Autor: Věra Bělochová | Zobrazeno: 133x
V termínu od 9. do 15. března se uskutečnil lyžařský výcvik pro žáky sedmého ročníku v horském středisku Černá Hora v Jánských Lázních.

Vloženo: 22.3.2024 | Autor: Věra Bělochová | Zobrazeno: 53x

Vloženo: 21.3.2024 | Autor: Věra Bělochová | Zobrazeno: 108x
Dne 19. 3. 2024 proběhla ve třídě 8.C netradiční hodina angličtiny. Žáci byli poctěni velmi příjemnou návštěvou dětí z mateřské školy a vyzkoušeli si roli učitele.