Co se děje ve škole

Vloženo: 15.4.2024 | Autor: Věra Bělochová | Zobrazeno: 24x
Žáci z druhých tříd se zúčastnili enviromentálního programu s názvem Cesta chleba. V 90 minutovém bloku se nejenom teoreticky seznámili s postupy přípravy pečiva, ale měli možnost si několik kroků vyzkoušet.

Vloženo: 12.4.2024 | Autor: Věra Bělochová | Zobrazeno: 66x
Ve čtvrtek 4. dubna proběhl v 7. třídách projektový den multikulturní výchovy Hanin kufřík, jehož cílem bylo seznámit se skrze různé aktivity s tragickým osudem Židů za 2. světové války.

Vloženo: 12.4.2024 | Autor: Věra Bělochová | Zobrazeno: 56x
Čtení? Psaní? Ne, kreslení! Žáci 6. B se pokusili interpretovat literární dílo jako komiks.

Vloženo: 9.4.2024 | Autor: Věra Bělochová | Zobrazeno: 176x
V pondělí 8. 4. 2024 se naše škola aktivně zúčastnila akce "Ukliďme Česko". Společně s dětmi z druhého stupně jsme se sešli na školním hřišti, vybavili jsme se rukavicemi, pytli, sběrači odpadků a hráběmi a vydali jsme se do okolí školy, abychom přispěli k čistotě našeho města.

Vloženo: 9.4.2024 | Autor: Věra Bělochová | Zobrazeno: 109x
V úterý 9. dubna se naše děvčata zúčastnila okresního kola v basketbale pro 6. a 7. třídy.

Vloženo: 9.4.2024 | Autor: Věra Bělochová | Zobrazeno: 79x
Letošní ročník této chemické soutěže přinesl vzrušení, kreativitu a nadšení mezi žáky osmého ročníku. Tématem bylo natočit pěti minutové video pokusu s názvem „CHEMICKÝ CHAMELEON“ a odpovědět na otázky online testu.

Vloženo: 8.4.2024 | Autor: Věra Bělochová | Zobrazeno: 110x
Pro šesté ročníky jsme ve čtvrtek 4. dubna měli připravený biologické projekt na mapování živočišných a rostlinných druhů na školní zahradě a v blízkém lesoparku Háje.

Vloženo: 8.4.2024 | Autor: Věra Bělochová | Zobrazeno: 86x
Hned po Velikonocích jsme se s týmem robotiky ve složení Petr Hulín, Michal Podrazký, Rayan Ould Ali, Ondřej Hrdlička a Tobias Jeník vydali do Stanice techniků v pražských Dejvicích, kde se konalo regionální kolo robotické soutěže VEX IQ s podtitulem Full Volume. Soutěže se účastnilo celkem 8 týmů mezi nimiž byl i tým RoboTitans z Litoměřic, kteří se letos kvalifikovali na MS VEX IQ v americkém Dallasu. Jednalo se o naši druhou soutěž.

Vloženo: 8.4.2024 | Autor: Věra Bělochová | Zobrazeno: 63x
Ve čtvrtek 4. 4. 2024 proběhl u nás v 1. třídách preventivní program „Veselé zoubky“.

Vloženo: 4.4.2024 | Autor: Věra Bělochová | Zobrazeno: 116x