Podzim ve 2.B

Vloženo: 19.11.2019 | Autor: Věra Bělochová | Zobrazeno: 327x
Už je listopad a v naší třídě se to o začátku školního roku aktivitami žáků jen hemží.

Koncem září se několik žáků naší třídy zúčastnilo běhu Slánská míle. Všichni byli velmi úspěšní a doběhli na předních místech. Barborka Lišková ve své kategorii doběhla jako druhá, Tomáš Zápotocký a Jakub Rubeš doběhli do 6. místa.

Naši žáci se rádi a úspěšně zúčastňují výtvarných soutěží. Dokladem toho je i účast ve výtvarné soutěži k Slánským jazzovým dnům na téma „Kořeny jazzu“. To, že jsou žáci 2. B dobří, svědčí čestné uznání v této soutěži. V hodině Vv a Hv jsme si povídali o Semaforu a Jaroslavu Ježkovi a tento rozhovor žáky inspiroval. Všichni nakreslili velmi pěkné obrázky.

Bylo těžké vybrat jich několik na soutěž.  Ty byly vystaveny 14 dní v galerii Dobeška na náměstí v budově staré radnice.  Celá třída se na ně byla podívat.  A obdivovala nejen svoje práce, ale i práce jiných. Obrázky, které nebyly vybrány na soutěž, zdobí dlouhou chodbu v 1. patře.

Mgr. Ivana Purchartová