Podklady k samostudiu z důvodu uzavření základních škol na dobu 16. – 27. března 2020

V případě delšího trvání uzavření základních škol vydáme další podklady k samostudiu dne 30. 3. 2020.

Podklady k samostudiu pro žáky, kteří nemají přístup na internet, vydá škola zákonnému zástupci v papírové podobě.

Žáci, kteří mají pracovní sešity ve škole, si je prostřednictvím svých zákonných zástupců vyzvednou u hlavního vchodu do budovy, kde jsou pro ně připraveny.

Milí žáci,

je nám velmi líto, že jsme se s Vámi nemohli sejít po jarních prázdninách ve škole tak, jak jsme zvyklí. Doufáme, že tato opatření brzy skončí a budeme se opět osobně setkávat. Do té doby bude naše výuka probíhat formou samostudia. Uvědomte si, že v této době už nemáte prázdniny, ale probíhá výuka jinou formou. V rámci možností budeme zadané úkoly kontrolovat.

Sledujte vysílání České televize – ČT2, kde probíhá výuka, procvičujte na doporučených stránkách.

Přejeme Vám, ať jste hodně zdraví, veselí a spokojení, a doufáme, že budete pilní, pečliví a svědomití při plnění zadaných úkolů.

Vaši učitelé

Vážení rodiče,

přejeme Vám i Vašim dětem pevné zdraví. Nyní je na Vás nastavit dětem takový režim, aby se nejlépe v dopoledních hodinách věnovaly vypracovávání zadaných úkolů. Doporučujeme buď pracovat podle školního rozvrhu hodin, nebo vypracovat rozvrh vlastní. Bylo by vhodné na každý den určit dítěti úkoly, které splní, a odpoledne provést kontrolu. Musíme společnými silami zajistit, aby děti nepolevily ve vzdělávání.

S učiteli mohou žáci a rodiče komunikovat prostřednictvím školního e-mailu Jméno.Příjmení@zshajeslany.cz v pracovní dny v době od 8 do 13 hodin.

V případě jakéhokoliv problému – výukového nebo komunikačního – se můžete obrátit na vedení školy. Kontakty jsou uvedeny na našich webových stránkách.

Věříme, že pandemie brzy pomine a my se opět setkáme s Vašimi dětmi ve třídách.

Dokument1.A (Velikost: 2.01 MB)

Dokument1.B (Velikost: 18.49 kB)

Dokument1.C (Velikost: 157.32 kB)

Dokument2.A (Velikost: 16.41 kB)