Podklady k samostudiu - 5. etapa

Další podklady k samostudiu vydáme dne 25. 5. 2020.

Podklady k samostudiu pro žáky, kteří nemají přístup na internet, vydá škola zákonnému zástupci v papírové podobě.

Milí žáci,

nastává další, v pořadí již pátá etapa výuky formou samostudia. Pokračujte dál v domácím učení. Většinou jste si již zavedli systém a domácí práci dobře zvládáte. Mnozí z vás pilně a poctivě plníte zadané úkoly, aktivně pracujete v Google učebně, posíláte různou formou svým učitelům úkoly, které jste splnili. Máme z vás velkou radost. Byli bychom rádi, aby se tímto způsobem zapojili do práce všichni naši žáci.

Přejeme Vám, ať jste hodně zdraví, veselí a spokojení, a doufáme, že budete i dál svědomitě plnit zadané úkoly.

Vaši učitelé

Vážení rodiče,

přejeme Vám i Vašim dětem pevné zdraví. Nastává 5. etapa domácí výuky. Jsme si vědomi, že distanční forma výuky je náročná nejen pro děti, ale i pro rodiče a učitele.

Děkujeme všem rodičům, kteří vyplnili dotazník týkající se distanční výuky. S výsledky jsme začali pracovat a v další etapě zadávání domácí práce je budeme mít na zřeteli. Těší nás, že jsme společně našli systém, který ve většině případů funguje a daří se nám domácí učení zvládat.

Dnes jsme přivítali ve škole žáky devátých tříd, kteří se připravují na přijímací zkoušky. Přestože přísné zásady ochrany zdraví částečně omezují běžný způsob výuky, věříme, že společnými silami situaci zvládneme a naši deváťáci zkoušky složí úspěšně.

Za 14 dní by měli do školy nastoupit žáci 1. stupně. Prosíme rodiče, aby dobře zvážili tuto možnost vzhledem k přísným hygienickým a epidemiologickým opatřením. Nebude zaručeno, že žák bude realizovat vzdělávací aktivity se svým třídním učitelem. Předpokládá se, že všechny aktivity povedou především asistenti a vychovatelky, neboť učitelé se převážně věnují distanční výuce.

Pro mladší žáky bude velmi náročné dodržování přísných zásad ochrany zdraví. Rozhodně to nebude ta škola, na kterou jsou zvyklí. Kontakty se spolužáky budou značně omezeny. Pokud jste si doma zavedli systém vzdělávání, který funguje, pokračujte v něm.

Všem učitelům se po žácích stýská a těšíme se, až bude škola fungovat stejně jako dřív.

Dokument1.A (Velikost: 130.99 kB)

Dokument1.B (Velikost: 144.86 kB)

Dokument1.C (Velikost: 1.6 MB)

Dokument2.A (Velikost: 232.19 kB)