Informace

Informace pro zákonné zástupce žáků 1. st., kteří podali závaznou přihlášku k docházce do školy od 25. 5. 2020

Každý zákonný zástupce bude informován prostřednictvím emailu od svého třídního učitele o přesné organizaci pobytu svého dítěte ve škole – příchod a odchod - čas a přístupové místo, učebna, pomůcky.

Do budovy bude vpuštěn pouze žák, který donese podepsanéPDF soubor Čestné prohlášení a seznámení s rizikovými faktory (Velikost: 255.36 kB), které je k dispozici na webových stránkách školy. Žáci se nebudou přezouvat.

Vstup do budovy školy je umožněn pouze žákům, nikoliv doprovázejícím osobám. Žáci budou průběžně vstupovat do budovy školy (předním nebo zadním vchodem podle pokynů třídního učitele)od 7.35 hodin. Není vhodné, aby ke škole přicházeli dříve a shromažďovali se před školou.

Dopolední vzdělávací část zajišťují asistenti pedagoga, odpolední část zajišťují vychovatelky. Třídní učitelé se i nadále věnují distanční výuce.

Je-li žák přihlášen pouze k dopolední části, bude třídní učitel zákonného zástupce informovat o přesném odchodu ze školy, který je stanoven pro jeho skupinu. V tomto čase bude žák opouštět školu. Je-li žák přihlášen i k odpolední části, bude odcházet v čase, který zákonný zástupce uvedl v Závazné přihlášce. O změně odchodu musí zákonný zástupce informovat třídního učitele – emailem nebo jiným prokazatelným způsobem.

Je pouze na zákonném zástupci, zda žák bude odcházet domů sám nebo si ho někdo z rodiny vyzvedne před školou.

Stravování žáků bude probíhat za zpřísněných hygienických podmínek. V případě, že žák onemocní a bude mít přihlášený oběd, může si první den nepřítomnosti dítěte zákonný zástupce tento oběd vyzvednout. Z důvodu zpřísněných hygienických opatření je nutné si tento oběd vyzvednout v době od 11:00 do 11.15 v jednorázovém obalu, který škola poskytne.

Škola povede evidenci o docházce žáků do skupin. V případě nepřítomnosti žáka delší než 3 dny, bude škola požadovat informaci od zákonného zástupce o důvodech nepřítomnosti a o tom, zda bude žák nadále do skupiny docházet.

Žáci budou opakovaně poučeni o nezbytných hygienických opatřeních v souladu s aktuálními hygienickými nařízeními na provoz škol.

Žák je povinen dodržovat stanovená hygienická pravidla; jejich opakované nedodržování, po prokazatelném upozornění zákonného zástupce žáka, je důvodem k nevpuštění žáka do školy, resp. k vyřazení žáka ze skupiny či přípravy.

PDF souborČestné prohlášení a seznámení s rizikovými faktory (Velikost: 255.36 kB)