Podklady k samostudiu - 6. etapa

Další podklady k samostudiu vydáme dne 8. 6. 2020.

Podklady k samostudiu pro žáky, kteří nemají přístup na internet, vydá škola zákonnému zástupci v papírové podobě.

Milí žáci,

máme před sebou poslední měsíc tohoto zvláštního školního roku.  Někteří žáci devátých tříd už chodí do školy 14 dní, dnes nastoupili do školy někteří žáci 1. stupně, kteří zde pracují pod dohledem asistentů pedagoga a vypracovávají stejné úkoly jako žáci doma. Pořád to není taková škola, na jakou jsme byli zvyklí. Ta běžná výuka pod vedením učitelů nastane až v září.

Vy, kteří pokračujete v domácím samostudiu, pracujte dál ve stejném režimu. Většina z vás pečlivě plní zadané úkoly, dobře si vede v Google učebně, účastní se videovýuky, posílá vypracované úkoly svým učitelům. Velice nás to těší a jsme rádi, že se nám daří tímto způsobem zvládnout i nové učivo.

Prosíme žáky 7., 8. a 9. ročníků, aby nezapomněli do konce května vypracovat test čtenářské gramotnosti. Instrukce vám zaslali třídní učitelé.

U žáků 9. tříd a u některých páťáků vrcholí přípravy na přijímací zkoušky. Přejeme vám, abyste u nich dobře obstáli. Věříme, že jste se pilně připravovali a zkoušky zvládnete bez problémů. Všichni vám budeme držet palce.

Protože se blíží konec školního roku, je nutné, abyste si dali do pořádku učebnice. Prosíme vás, abyste je pečlivě prohlédli, odstranili, co tam nepatří, a slepili. Ještě přesně nevíme, jak bude odevzdání učebnic probíhat. Jakmile ministerstvo školství vydá pokyny, budeme vás informovat.

Přejeme Vám, milí žáci, ať jste hodně zdraví, veselí a spokojení, a doufáme, že společnými silami dokončíme tento obtížný školní rok.

Vaši učitelé

Vážení rodiče,

přejeme Vám i Vašim dětem pevné zdraví. Nastává v pořadí již 6., patrně předposlední, etapa domácí výuky. Někteří žáci plní zadané úkoly ve škole pod dohledem asistentů pedagoga, většina však pokračuje v domácí výuce. Těší nás, že v mnohých rodinách funguje domácí výuka dobře, je zavedený systém domácího vzdělávání a práce se daří.

Prosíme rodiče žáků 7., 8. a 9. tříd, aby dohlédli na domácí testování čtenářské gramotnosti. Instrukce zaslali třídní učitelé na Vaše e-maily. Je to pro nás důležité, protože jsme zapojeni do projektu Svět gramotnosti, jehož součástí je právě toto testování.

Dále Vás prosíme, milí rodiče, abyste dohlédli na přípravu školních učebnic k odevzdání. Je třeba, aby Vaše děti daly učebnice do pořádku a připravily je k odevzdání na konci června. Jak bude toto předávání probíhat, Vás budeme včas informovat.

Těšíme se, až se budou moci vrátit do školy všichni žáci a výuka bude probíhat tak, jak jsme zvyklí. Ale to bude až v září.

Dokument1.A (Velikost: 92.13 kB)

Dokument1.B (Velikost: 18.09 kB)

Dokument1.C (Velikost: 644.62 kB)

Dokument2.A (Velikost: 277.92 kB)