Informace pro rodiče budoucích prvňáčků

Vážení rodiče budoucích prvňáčků, z důvodu zpřísněných hygienických opatření nemůže být realizována tradiční červnová schůzka pro rodiče budoucích prvňáčků. Prostřednictvím tohoto dokumentu se seznámíte se základními informacemi, které se týkají nástupu Vašeho dítěte do 1. třídy. Ostatní informace Vám budou sděleny 1. školní den a při první informační třídní schůzce v září.

1. Seznam pomůcek:

Visací zámek a 3 klíčky se jmenovkou (vhodný je samozacvakávací zámek střední velikosti)

Bačkory

Aktovka

Zásobník na písmena v plastové obálce s drukem

Zásobník na číslice – samostatný

Ubrousek na svačinu

Plastová láhev na pití

Celé balení papírových kapesníků

Penál (4 x tužky č. 2, pastelky - 12 barev, ořezávátko, guma)

Cvičební úbor v látkovém sáčku (tričko, kraťasy, cvičky – do tělocvičny, mikina, tepláky, tenisky – na ven, švihadlo a tenisák)

Kufřík (vodové barvy, štětec kulatý -  vlasový č. 6 a 10, štětec plochý č. 12 a 16, kelímek na vodu, hadřík, voskovky, modelína, lepidlo –  větší tuhý blok, barevné papíry, nůžky, 10 špejlí, igelitový ubrus na lavici 60 x 50 cm, podložka na modelování A4, pracovní košile -zástěrka - na VV, PV)

stavebnice SEVA  (po Vánocích)

obaly A4, A5 – počet upřesníme začátkem září

Všechny pomůcky je třeba podepsat.

1. Školní stravování

Ke školnímu stravování je nutné žáka přihlásit a zakoupit mu čip. Cena čipu je 115,- Kč (používá se po celou dobu stravování).

Obědy je možné platit:

hotově  - v kanceláři školní jídelny

inkasem – nutno zařídit povolení k inkasu – ve Vaší bance

Cena oběda je 24,-Kč.

Doklad o povolení inkasa banky nebo kopie dokladu z internetového bankovnictví je nutné přidat k přihlášce.

Své dítě můžete přihlásit již od 3. 8. 2020, vždy každý všední den od 6.00 do 14.00 hod.

Přihlášku ke stravování a další důležité informace, které se týkají stravování, najdete na našich webových stránkách zde:

1. Družina

Školní družina zahajuje provoz 2. září 2020.

V tomto školním roce jsou otevřeny 4 oddělení školní družiny.
Ranní provoz je od 6:30, příjem účastníků probíhá do 7:15, odpolední provoz končí v 17:00.

Poplatek na 1. pololetí (1 000,- Kč) je nutné zaplatit do 20. 9. 2020, na 2. pololetí (1 000,- Kč) do 20. 1. 2021 v kanceláři školy v hotovosti nebo převodem na účet: 27-7171100227/0100, variabilní symbol: registrační číslo žáka na přihlášce do ŠD + školní rok, např. 122020. Do zprávy pro příjemce uveďte jméno a příjmení účastníka, např. Jan Novotný.

Odchody žáků ze ŠD se řídí časem uvedeným zákonnými zástupci na přihlášce do ŠD. Na výzvu po telefonu nelze žáka uvolnit.

Zákonní zástupci si přebírají žáky pouze před hlavními vstupními dveřmi do školy. Není přípustné, aby se zákonní zástupci do doby předávání žáků, zdržovali v budově školy.

Syna/dceru bude možné přihlásit v rámci družiny na divadelní představení (předplatné – 500,- Kč).

Provoz družiny se řídí Vnitřním řádem školní družiny, který spolu s dalšími důležitými informacemi ohledně školní družiny naleznete na našich webových stránkách zde:

Potřeby do ŠD:

- papírové kapesníky - celé balení

- tepláky pro pobyt venku

- pláštěnka

Vše je nutné řádně podepsat a uložit v pevné tašce.