Podklady k samostudiu - 7. etapa

Podklady k samostudiu pro žáky, kteří nemají přístup na internet, vydá škola zákonnému zástupci v papírové podobě.

Milí žáci,

dnes vydáváme poslední podklady k samostudiu, které byste měli ukončit v pátek 26. června.

Je třeba, abyste úkoly řádně splnili, protože i v červnu probíráme nové učivo, které by Vám v příštím školním roce určitě chybělo. Jsme velmi rádi, že většina z Vás zvládá distanční formu výuky velmi dobře a že se nám společnými silami podařilo z větší části předepsané učivo probrat a procvičit.

Od dnešního dne mohou do školy chodit i žáci 2. stupně, ale jejich docházka je z organizačních důvodů velmi omezená, proto i tito žáci dál ve zbývajících dnech plní zadané úkoly.

Prosíme Vás, abyste pečlivě sledovali školní webové stránky, na nichž pravidelně zveřejňujeme všechny důležité informace k organizaci konce tohoto zvláštního školního roku. Je nutné, abyste si dali do pořádku učebnice a řídili se pokyny, kdy a jakým způsobem učebnice ve škole odevzdáte.

Přejeme Vám, milí žáci, ať jste hodně zdraví, veselí a spokojení, a doufáme, že společnými silami dokončíme tento obtížný školní rok. A pak už hurá na prázdniny!

Vaši učitelé

Vážení rodiče,

přejeme Vám i Vašim dětem pevné zdraví. Nastává poslední, v pořadí již 7. etapa domácí výuky. Někteří žáci 1. stupně nadále plní zadané úkoly ve škole pod dohledem asistentů pedagoga, většina však pokračuje v domácí výuce. V domácí výuce pokračují i žáci 2. stupně, protože občasné vzdělávací a socializační aktivity ve škole jsou z organizačních důvodů tak omezené, že zvládneme jen krátké konzultace.

Dále Vás prosíme, milí rodiče, abyste pravidelně sledovali školní webové stránky, kde najdete nejen všechny důležité informace k ukončení tohoto školního roku, ale také seznam pomůcek pro příští školní rok.  Vysvědčení budeme vydávat v úterý 30. června. Pokyny k vydávání vysvědčení budou včas zveřejněny na školních webových stránkách.

Děkujeme Vám, milí rodiče, že se nám s Vaší pomocí podařilo zvládnout distanční výuku Vašich dětí. Přejeme Vám i Vašim dětem krásné léto plné slunce, zdraví, klidu a pohody.

Dokument1.A (Velikost: 222.74 kB)

Dokument1.B (Velikost: 212.66 kB)

Dokument1.C (Velikost: 1.23 MB)

Dokument2.A (Velikost: 209.88 kB)