Pokyny žákům a zákonným zástupcům k vydávání vysvědčení dne 30. 6. 2020

Předávání vysvědčení se uskuteční v úterý 30. 6. 2020 od 7:55 hodin v kmenových třídách. Možná je účast všech žáků třídy ve stejnou dobu. Vysvědčení předají třídní učitelé. Fyzická účast žáků při předávání vysvědčení je dobrovolná. Žáci, kteří v předchozím období do školy nechodili, musí před vstupem do budovy odevzdat pověřeným pedagogickým pracovníkům Čestného prohlášení o neexistenci příznaků virového infekčního onemocnění.

V době vydávání vysvědčení nebude doprovázejícím osobám umožněn vstup do budovy.

Pokud si vysvědčení žáci nevyzvednou v úterý 30. 6. 2020, mají možnost si ho vyzvednout jejich zákonní zástupci nebo žáci během prázdnin v době od 8 do 14 hodin v kanceláři školy po předchozí telefonické domluvě na čísle 312 510 081 nebo 724 740 180.

Organizace vstupu do školní budovy dne 30. 6. 2020:

Školní budova bude otevřena od 7:35 hodin.

Formulář Čestného prohlášení je k dispozici PDF souborZDE (Velikost: 255.36 kB) a před skleněnými dveřmi u hlavního vchodu do budovy.

Žáci 1. – 3. ročníků vstoupí do budovy hlavním vchodem. Žáci 4. a 5. ročníků půjdou přes školní dvůr a do budovy vstoupí zadním vchodem. Žáci 2. stupně vstoupí do budovy přes dvůr zadním vchodem u výtahu.

Po celou dobu přítomnosti v budově školy (na chodbách i ve třídách) budou mít všichni žáci i dospělé osoby zakrytý nos a ústa rouškou.

Žáci bez vyplněného a podepsaného Čestného prohlášení nebudou vpuštěni do budovy školy.