Zápis do školní družiny pro školní rok 2021/2022

Základní škola Slaný, Politických vězňů 777, okres Kladno

vyhlašuje

Zápis do školní družiny pro školní rok 2021/2022

3. června 2021 po skončení schůzky rodičů budoucích prvňáčků – pro budoucí prvňáčky a jejich sourozence

10. června 2021 od 15:30 do 17:00 hodin – pro ostatní - v přízemí školy ve 2. oddělení školní družiny

Ve školním roce 2021/2022 budou pracovat čtyři oddělení školní družiny s kapacitou 120 žáků.

Přednostně se přijímají žáci 1. a 2. ročníku.

V případě, že po přijetí všech žadatelů z 1. a 2. ročníku, bude ve školní družině volné místo, budou přijati i žáci z vyšších ročníků 1. stupně. Mladší mají přednost před staršími.

O přijetí účastníka k činnosti družiny se rozhoduje na základě písemné přihlášky. Součástí přihlášky je písemné sdělení zákonných zástupců účastníka o rozsahu docházky a způsobu odchodu účastníka z družiny.  O přijetí k zájmovému vzdělávání rozhoduje ředitel. Podmínkou přijetí je řádně vyplněná přihláška a souhlas zákonných zástupců s ujednáními uvedenými na přihlášce.

Seznam přijatých žáků bude zveřejněn 28. 6. 2021 na webových stránkách školy a na informační vývěsce školní družiny u vchodu do školy.

Chcete-li ušetřit svůj čas, můžete si potřebný formulář stáhnout předem vyplnit DokumentZDE (Velikost: 20.16 kB)