Ohlédnutí za prvním čtvrtletím v 7. A

Vloženo: 25.11.2022 | Autor: Věra Bělochová | Zobrazeno: 171x
Také v 7. A uběhlo první čtvrtletí a my se zastavujeme nad společně prožitými chvílemi.

Hned na začátku září jsme se vydali do ZOO v Praze, kde jsme strávili Projektový den mimo školu. Dozvěděli jsme se spoustu zajímavých informací a už rozumíme, co znamená slovo etologie.

Ke konci září jsme se připravovali na zahradní slavnost. Tématem byla významná osobnost Slánska. My jsme si vybrali osobnost pana Libora Dobnera. Všichni jsme se podíleli na tvorbě nástěnky, křížovek i kvízu. Potěšilo nás, že i rodiče žáků z jiných tříd zkusili vyluštit naši tajenku.

V září také proběhla běžecká soutěž Slánská míle, kde naši třídu reprezentovala Nela Skůrová. Díky Nelčo!

I letos pracuje ve škole žákovský parlament. Za nás se ho zúčastňuje Julča Melenová a Bela Nováková. Díky, děvčata!

V listopadu jsme absolvovali preventivní program s názvem Bezpečně správným směrem. V prvním tříhodinovém bloku jsme si vyzkoušeli soudržnost a vztahy ve třídě, ve druhém bloku jsme vyjadřovali své postoje ke správnému kamarádství. Pan lektor nás jako třídu pochválil. Jsme za to rádi.

No, a v prosinci se už těšíme na Vánoce, ke kterým neodmyslitelně patří stromeček ve třídě, vánoční besídka a nadělování vánočních dárku. Věříme, že i v tomto období jako správná třída obstojíme. Přicházejí Vánoce, svátky pohody a klidu zbraní. Žádné známkování, vzájemná ohleduplnost mezi žáky a učiteli. Takže, přejeme Vám všem za třídu 7. A . Šťastné a veselé!