KVĚTEN 2008 | ||||||
ATLETICKÁ MINIOLYMPIÁDA 2008 | ||||||
Pořadatel: "OSTROV" Slaný | ||||||
Datum: 28. 5. 2007 | ||||||
Místo: Atletický stadion za nádražím Slaný | ||||||
Ped. vedení: Mgr. K. Fliegerová | ||||||
I. KATEGORIE HOŠI | ||||||
50 m | ||||||
2. | Rác | 8,4 s | ||||
5. | Pihrt | 8,8 s | ||||
9. | Farský | 9,2 s | ||||
12. | Knor | 9,6 s | ||||
400 m | ||||||
2. | Pihrt | 01:21,0 | ||||
5. | Krejza | 01:28,0 | ||||
6. | Rác | 01:29,0 | ||||
Dálka | ||||||
2. | Drbota | 291 cm | ||||
5. | Havlovec | 279 cm | ||||
9. | Farský | 275 cm | ||||
10. | Šmolík | 270 cm | ||||
Hod | ||||||
3. | Novotný | 34 m | ||||
7. | Havlovec | 27 m | ||||
9. | Mikolášek | 22,5 m | ||||
14. | Hájek | 15,5 m | ||||
I. KATEGORIE DÍVKY | ||||||
50 m | ||||||
3. | Rássová | 8,8 s | ||||
7. | Špurková | 9,3 s | ||||
10. | Hlaváčková | 10,0 s | ||||
400 m | ||||||
6. | Rássová | 01:34,0 | ||||
Dálka | ||||||
3. | Špurková | 276 cm | ||||
7. | Hlaváčková | 246 cm | ||||
11. | Gruntová | 185 cm | ||||
Hod | ||||||
4. | Frýzková | 18 m | ||||
II. KATEGORIE HOŠI | ||||||
50 m | ||||||
6. | Čapek | 8,3 s | ||||
9. | Říčka | 8,6 s | ||||
13. | Kučera | 9,0 s | ||||
800 m | ||||||
6. | Říčka | 03:01,0 | ||||
10. | Čapek | 03:14,0 | ||||
11. | Kocáb | 03:19,0 | ||||
15 | Žák | 03:30,0 | ||||
Dálka | ||||||
10. | Kučera | 315 cm | ||||
14. | Průcha | 285 cm | ||||
Hod | ||||||
7. | Průcha | 35,5 m | ||||
8. | Kocáb | 35 m | ||||
10. | Žák | 32,5 | ||||
II. KATEGORIE DÍVKY | ||||||
50 m | ||||||
4. | Jelínková | 8,4 s | ||||
5. | Skibič | 8,4 s | ||||
600 m | ||||||
6. | Jelínková | 02:32,0 | ||||
7. | Kalousová | 02:35,0 | ||||
8. | Skibič | 02:37,0 | ||||
11. | Pulcová | 02:45,0 | ||||
Dálka | ||||||
5. | Nováková | 310 cm | ||||
Hod | ||||||
7. | Pulcová | 25 m | ||||
10. | Nováková | 20 m | ||||
KVĚTEN 2008 | ||||||
ATLETICKÁ OLYMPIÁDA 2008 | ||||||
Pořadatel: "OSTROV" Slaný | ||||||
Datum: 27. 5. 2007 | ||||||
Místo: Atletický stadion za nádražím Slaný | ||||||
Ped. vedení: Mgr. K. Fliegerová | ||||||
III. KATEGORIE HOŠI | ||||||
60 m | ||||||
10. | Šmolík | 8,7 s | ||||
15. | Baruzzi | 9,2 s | ||||
15. | Matějovský | 9,2 s | ||||
1000 m | ||||||
8. | Hedbávný | 03:03,3 | ||||
12. | Steinfest | 03:06,7 | ||||
13. | Baruzzi | 03:10,1 | ||||
17. | Dočekal | 03:14,3 | ||||
Dálka | ||||||
1. | Holub | 442 cm | ||||
7. | Gering | 369 cm | ||||
16. | Tichý | xxx | ||||
Výška | ||||||
1. | Duchek | 145 cm | ||||
3. | Holub | 145 cm | ||||
6. | Šmolík | 130 cm | ||||
Hod | ||||||
2. | Jirásek | 55,66 m | ||||
9 | Duchek | 47,53 m | ||||
Štafeta 4x60 m | ||||||
3. | 1. ZŠ Slaný "A" | 36,7 s | ||||
- | 1. ZŠ Slaný "B" | disk. | ||||
Pořadí škol | ||||||
1. | 1. ZŠ Slaný | 10 b. | ||||
2. | ZŠ Zlonice | 9 b. | ||||
3. | 3. ZŠ Slaný | 8 b. | ||||
4. | ZŠ Brandýsek | 7 b. | ||||
4. | ZŠ Velvary | 7 b. | ||||
6. | 2. ZŠ Slaný | 5 b. | ||||
7. | Gymnázium Slaný | 4 b. | ||||
III. KATEGORIE DÍVKY | ||||||
60 m | ||||||
2. | Káčerková | 9,1 s | ||||
600 m | ||||||
1. | Knorová | 02:21,1 | ||||
3. | Hrdličková | 02:25,3 | ||||
5. | Jandová | 02:30,1 | ||||
Dálka | ||||||
7. | Svobodová | 330 cm | ||||
10. | Sojková | 315 cm | ||||
12. | Vitoušová | 300 cm | ||||
Výška | ||||||
1. | Káčerková K. | 130 cm | ||||
4. | Fridrichová | 125 cm | ||||
7. | Káčerková D. | 120 cm | ||||
Hod | ||||||
3. | Drbotová | 41,01 m | ||||
5. | Švadlenková | 40,40 m | ||||
6. | Knorová | 38,53 m | ||||
Štafeta 4x60 m | ||||||
2. | 1. ZŠ Slaný "A" | 37,00 s | ||||
- | 1. ZŠ Slaný "B" | m.s. | ||||
Pořadí škol | ||||||
1. | 3. ZŠ Slaný | 10 b. | ||||
2. | 1. ZŠ Slaný | 9 b. | ||||
3. | ZŠ Zlonice | 8 b. | ||||
4. | Gymnázium Slaný | 7 b. | ||||
5. | ZŠ Brandýsek | 6 b. | ||||
6. | 2. ZŠ Slaný | 5 b. | ||||
7. | ZŠ Kvílice | 4 b. | ||||
8. | ZŠ Velvary | 0 b. | ||||
IV. KATEGORIE HOŠI | ||||||
60 m | ||||||
10. | Melichar | 8,0 s | ||||
14. | Ovčařík | 8,4 s | ||||
20. | Tauš | 8,8 s | ||||
1500 m | ||||||
3. | Melichar | 05:07,4 | ||||
7. | Kubala | 05:27,6 | ||||
12. | Flégl | 05:34,1 | ||||
Dálka | ||||||
8. | Novák | 423 cm | ||||
11. | Breník | 419 cm | ||||
14. | Ovčařík | 409 cm | ||||
Výška | ||||||
1. | Špirit | 155 cm | ||||
4. | Kubala | 150 cm | ||||
10 | Sýkora | 140 cm | ||||
Hod | ||||||
6. | Breník | 64,70 m | ||||
11. | Husárik | 57,75 m | ||||
15. | Hrbek | 51,18 m | ||||
Štafeta 4x60 m | ||||||
1. | 1. ZŠ Slaný "A" | 32,9 s | ||||
- | 1. ZŠ Slaný "B" | m.s. | ||||
Pořadí škol | ||||||
1. | 3. ZŠ Slaný | 10 b. | ||||
2. | 1. ZŠ Slaný | 9 b. | ||||
3. | 2. ZŠ Slaný | 8 b. | ||||
4. | Gymnázium Slaný | 7 b. | ||||
5. | ZŠ Kvílice | 6 b. | ||||
6. | ZŠ Zlonice | 5 b. | ||||
7. | ZŠ Brandýsek | 4 b. | ||||
IV. KATEGORIE DÍVKY | ||||||
60 m | ||||||
6. | Blažíčková | 8,9 s | ||||
7. | Krejzová | 9,6 s | ||||
800 m | ||||||
2. | Dryáková | 02:51,9 | ||||
8. | Svobodová | 03:06,9 | ||||
Dálka | ||||||
6. | Kocábová | 342 cm | ||||
11. | Tesařová | 320 cm | ||||
13. | Čápová | 310 cm | ||||
Výška | ||||||
2. | Blažíčková | 140 cm | ||||
7. | Kalousová | 125 cm | ||||
Hod | ||||||
2. | Husáriková | 46,92 m | ||||
6. | ??? | 39,21 m | ||||
10. | Svobodová | 34,6 m | ||||
Štafeta 4x60 m | ||||||
2. | 1. ZŠ Slaný "A" | 35,7 | ||||
- | 1. ZŠ Slaný "B" | disk. | ||||
Pořadí škol | ||||||
1. | 3. ZŠ Slaný | 10 b. | ||||
2. | 1. ZŠ Slaný | 9 b. | ||||
3. | Gymnázium Slaný | 8 b. | ||||
4. | 2. ZŠ Slaný | 7 b. | ||||
5. | ZŠ Kvílice | 6 b. | ||||
6. | ZŠ Brandýsek | 5 b. | ||||
7. | ZŠ Velvary | 4 b. | ||||
Celkově ATLETICKÁ OLYMPIÁDA | ||||||
1. | 3. ZŠ Slaný | 38 b. | 10 | |||
2. | 1. ZŠ Slaný | 37 b. | 9 | |||
3. | Gymnázium Slaný | 26 b. | 8 | |||
4. | 2. ZŠ Slaný | 25 b. | 7 | |||
5. | ZŠ Brandýsek | 22 b. | 6 | |||
6. | ZŠ Zlonice | 22 b. | 5 | |||
7. | ZŠ Kvílice | 19 b. | 4 | |||
8. | ZŠ Velvary | 7 b. | 3 | |||
"TISÍCOVKA" 2007/2008 - KONEČNÉ POŘADÍ | ||||||
1. | 3. ZŠ Slaný | 101 | ||||
2. | 1. ZŠ Slaný | 85 | ||||
3. | 2. ZŠ Slaný | 77 | ||||
3. | Gymnázium Slaný | 65 | ||||
5. | ZŠ Brandýsek | 54 | ||||
6. | ZŠ Kvílice | 38 | ||||
7. | ZŠ Zlonice | 37 | ||||
8. | ZŠ Zvoleněves | 27 | ||||
8. | ZŠ Velvary | 27 | ||||
10. | ZŠ Smečno | 15 | ||||
11. | ZŠ Slaný | 5 | ||||
11. | ZŠ Klobuky | 5 | ||||
13. | ZŠ Pchery | 3 | ||||
14. | ZŠ Kmetiněves | 0 |
KVĚTEN 2008 | ||||||
ATLETIKA - POHÁR ROZHLASU 2008 | ||||||
Datum: 21. 22. 5. 2008 | ||||||
Místo: Sletiště Kladno | ||||||
Ped. vedení: Mgr. K. Fliegerová | ||||||
Soupiska - mladší dívky | ||||||
Sojková | 6. B | |||||
Pokutová | 6. B | |||||
Káčerková | 7. A | |||||
Svobodová | 7. A | |||||
Káčerková | 7. B | |||||
Drbotová | 7. B | |||||
Knorová | 7. B | |||||
Šalandová | 7. C | |||||
Jandová | 7. C | |||||
Hrdličková | 7. C | |||||
Fridrichová | 7. C | |||||
Švadlenková | 7. C | |||||
Celkové pořadí - mladší dívky | ||||||
9. místo | 1. ZŠ Slaný | 3068 b. | ||||
Soupiska - mladší hoši | ||||||
Chod | 6. A | |||||
Steinfest | 6. A | |||||
Chládek | 6. C | |||||
Dočekal | 7. A | |||||
Duchek | 7. A | |||||
Bunda | 7. B | |||||
Holub | 7. B | |||||
Jirásek | 7. B | |||||
Šmolík | 7. C | |||||
Matějovský | 7. C | |||||
Tichý | 7. C | |||||
Celkové pořadí - mladší hoši | ||||||
4. místo | 1. ZŠ Slaný | 3027 b. | ||||
Soupiska - starší dívky | ||||||
Slobodová | 8. A | |||||
Češková | 8. B | |||||
Mikolášková | 8. B | |||||
Kocábová | 8. B | |||||
Dryáková | 8. C | |||||
Blažíčková | 9. A | |||||
Slavíková | 9. A | |||||
Pokorná | 9. A | |||||
Hádlová | 9. B | |||||
Svobodová | 9. B | |||||
Kalousková | 9. B | |||||
Tesařová | 9. B | |||||
Celkové pořadí - starší dívky | ||||||
5. místo | 1. ZŠ Slaný | 4268 b. | ||||
Soupiska - starší hoši | ||||||
Kubala | 7. B | |||||
Flégl | 8. A | |||||
Lupták | 8. A | |||||
Kšpirit | 9. A | |||||
Ovčařík | 9. A | |||||
Tauš | 9. B | |||||
Flekács | 9. B | |||||
Novák | 9. B | |||||
Klíma | 9. C | |||||
Hrbek | 9. C | |||||
Celkové pořadí - starší hoši | ||||||
14. místo | 1. ZŠ Slaný | 4160 b. |
KVĚTEN 2008 | ||||||
VYBÍJENÁ - HOŠI III. KAT | ||||||
Datum: 6. 5. 2008 | ||||||
Pořadatel: SVČ "OSTROV" Slaný | ||||||
Místo: 3. ZŠ Slaný | ||||||
Ped. vedení: Mgr. K. Fliegerová | ||||||
Soupiska | ||||||
Boleslav | Milan | 6. A | ||||
Eichler | Tomáš | 6. A | ||||
Štola | Lukáš | 6. A | ||||
Chod | Patrik | 6. A | ||||
Přibyl | Lukáš | 6. A | ||||
Steinfest | Dominik | 6. A | ||||
Gering | Jakub | 7. A | ||||
Hedbávný | Jakub | 7. A | ||||
Jirásek | Šimon | 7. B | ||||
Šmolík | Filip | 7. C | ||||
Baruzzi | Petr | 7. C | ||||
Matějovský | Jan | 7. C | ||||
Tichý | Vítek | 7. C | ||||
SKUPINA B | Gymnázium Slaný | 1. ZŠ Slaný | ZŠ Brandýsek | ZŠ Klobuky | CELKEM | POŘADÍ |
Gymnázium Slaný | 14:17 | 7:13 | 14:8 | 3 b. | 3. | |
1. ZŠ Slaný | 17:14 | 9:5 | 18:6 | 9 b. | 1. | |
ZŠ Brandýsek | 13:7 | 5:9 | 12:13 | 3 b. | 2. | |
ZŠ Klobuky | 8:14 | 6:18 | 13:12 | 3 b. | 4. | |
SKUPINA 1-4 | 3. ZŠ Slaný | ZŠ Zlonice | 1. ZŠ Slaný | ZŠ Brandýsek | CELKEM | POŘADÍ |
3. ZŠ Slaný | 19:10 | 16:13 | 15:7 | 9 b. | 1. | |
ZŠ Zlonice | 10:19 | 15:9 | 12:11 | 6 b. | 2. | |
1. ZŠ Slaný | 13:16 | 9:15 | 19:11 | 3 b. | 3. | |
ZŠ Brandýsek | 7:15 | 11:12 | 11:19 | 0 b. | 4. | |
CELKOVÉ VÝSLEDKY | ||||||
1. | 3. ZŠ Slaný | |||||
2. | ZŠ Zlonice | |||||
3. | 1. ZŠ Slaný | |||||
4. | ZŠ Brandýsek | |||||
5. | Gymnázium Slaný | |||||
6. | 2. ZŠ Slaný | |||||
7. | ZŠ Klobuky | |||||
8. | ZŠ Kvílice |
KVĚTEN 2008 | ||||||
VYBÍJENÁ - DÍVKY III. KAT | ||||||
Datum: 7. 5. 2008 | ||||||
Pořadatel: SVČ "OSTROV" Slaný | ||||||
Místo: 3. ZŠ Slaný | ||||||
Ped. vedení: Mgr. K. Fliegerová | ||||||
Soupiska | ||||||
Kohoutová | Barbora | 7. A | ||||
Labudová | Kateřina | 7. A | ||||
Lakotová | Markéta | 7. A | ||||
Svobodová | Barbora | 7. A | ||||
Drbotová | Hana | 7. B | ||||
Káčerková | Kamila | 7. B | ||||
Mikešová | Barbora | 7. B | ||||
Fridrichová | Michaela | 7. C | ||||
Michálková | Eliška | 7. C | ||||
Šalandová | Hana | 7. C | ||||
Švadlenková | Hana | 7. C | ||||
Pokutová | Sára | 6. B | ||||
SKUPINA A | 1. ZŠ Slaný | ZŠ Zlonice | ZŠ Kvílice | 2. ZŠ Slaný | CELKEM | POŘADÍ |
1. ZŠ Slaný | 15:9 | 13:9 | 13:7 | 9 b. | 1. | |
ZŠ Zlonice | 9:15 | 17:6 | 14:8 | 6 b. | 2. | |
ZŠ Kvílice | 9:13 | 6:17 | 10:8 | 3 b. | 3. | |
2. ZŠ Slaný | 7:13 | 8:14 | 8:10 | 0 b. | 4. | |
1. semifinále | 1. ZŠ Slaný | 15:13 | Gymnázium Slaný | |||
Finále | ZŠ Zlonice | 17:15 | 1. ZŠ Slaný | |||
CELKOVÉ VÝSLEDKY | ||||||
1. | ZŠ Zlonice | |||||
2. | 1. ZŠ Slaný | |||||
3. | Gymnázium Slaný | |||||
4. | 3. ZŠ Slaný | |||||
5. | ZŠ Kvílice | |||||
6. | ZŠ Klobuky | |||||
Tisícovka 2007/2008 po 10. kole | ||||||
1. | 3. ZŠ Slaný | 91 | ||||
2. | 1. ZŠ Slaný | 76 | ||||
3. | 2. ZŠ Slaný | 70 | ||||
4. | Gymnázium Slaný | 57 | ||||
5. | ZŠ Brandýsek | 48 | ||||
6. | ZŠ Kvílice | 34 | ||||
7. | ZŠ Zlonice | 31 | ||||
8. | ZŠ Zvoleněves | 27 | ||||
9. | ZŠ Velvary | 24 | ||||
10. | ZŠ Smečno | 15 | ||||
11. | ZŠ Slaný | 5 | ||||
11. | ZŠ Klobuky | 5 | ||||
13. | ZŠ Pchery | 3 | ||||
14. | ZŠ Kmetiněves | 0 |
DUBEN 2008 | ||||||
PLAVECKO-BĚŽECKÝ POHÁR | ||||||
Datum: 18. 4. 2007 | ||||||
Ped. doprovod: M. Volf | ||||||
Kategorie X - chlapci 1. až 3. třída | ||||||
1. místo | Pihrt | Lukáš | ||||
2. místo | Krejza | Petr | ||||
3. místo | Rác | Jan | ||||
4. místo | Farský | Radek | ||||
Kategorie A - chlapci 4. až 5. třída | ||||||
3. místo | Kocáb | Petr | ||||
4. místo | Knotek | Richard | ||||
7. místo | Říčka | Jan | ||||
9. místo | Čapek | Adam | ||||
13. místo | Knor | Michal | ||||
14. místo | Kučera | Jonáš | ||||
16. místo | Fenyk | Petr | ||||
Kategorie B - chlapci 6. až 7. třída | ||||||
9. místo | Eichler | Tomáš | ||||
11. místo | Novák | David | ||||
12. místo | Fiala | Lukáš | ||||
13. místo | Kosina | David | ||||
14. místo | Steinfest | Dominik | ||||
17. místo | Chod | Patrik | ||||
Kategorie C - chlapci 8. až 9. třída | ||||||
7. místo | Novák | Lukáš | ||||
9. místo | Tauš | Jakub | ||||
11. místo | Fous | Roman | ||||
12. místo | Kubala | Tomáš | ||||
Kategorie Y - dívky 1. až 3. třída | ||||||
1. místo | Špurková | Jaroslava | ||||
Kategorie D - dívky 4. až 5. třída | ||||||
8. místo | Skibič | Ludmila | ||||
9. místo | Janžurová | Dorota | ||||
10. místo | Kulichová | Jana | ||||
Kategorie E - dívky 6. až 7. třída | ||||||
6. místo | Kohoutová | Barbora | ||||
8. místo | Sojková | Anna | ||||
10. místo | Froláková | Kamila | ||||
11. místo | Čermáková | Anna | ||||
13. místo | Lapáčková | Kateřina | ||||
15. místo | Hadová | Michaela | ||||
Kategorie F - dívky 8. až 9. třída | ||||||
4. místo | Dryáková | Alexandra |
DUBEN 2008 | ||||||
GYMNASTIKA | ||||||
Datum: 1. dubna 2008 | ||||||
Pořadatel: DDM "OSTROV" Slaný | ||||||
Místo: 3. ZŠ Slaný | ||||||
Ped. doprovod: Mgr. K. Fliegerová | ||||||
II. kategorie - dívky | ||||||
1. místo | Kamila | Klečková | ||||
III. kategorie - dívky | ||||||
1. místo | Kamila | Káčerková | ||||
4. místo | Daniela | Káčerková | ||||
6. místo | Tereza | Dbalá | ||||
7. místo | Hana | Drbotová | ||||
8. místo | Tereza | Kasnerová | ||||
IV. kategorie - dívky | ||||||
2. místo | Ivana | Krejzová | ||||
5. místo | Irena | Kocábová | ||||
6. místo | Markéta | Lakotová | ||||
7. místo | Ivana | Čápová | ||||
III. kategorie - družstva | ||||||
1. místo | 1. ZŠ Slaný | |||||
2. místo | 3. ZŠ Slaný | |||||
3. místo | 2. ZŠ Slaný | |||||
IV. kategorie - družstva | ||||||
1. místo | 3. ZŠ Slaný | |||||
2. místo | 1. ZŠ Slaný | |||||
"TISÍCOVKA" 07/08 PO 9. KOLE | ||||||
1. | 3. ZŠ Slaný | 82 | ||||
2. | 1. ZŠ Slaný | 67 | ||||
3. | 2. ZŠ Slaný | 65 | ||||
4. | Gymnázium Slaný | 50 | ||||
5. | ZŠ Brandýsek | 42 | ||||
6. | ZŠ Kvílice | 29 | ||||
7. | ZŠ Zvoleněves | 27 | ||||
8. | ZŠ Velvary | 24 | ||||
9. | ZŠ Zlonice | 21 | ||||
10. | ZŠ Smečno | 15 | ||||
11. | ZŠ Slaný | 5 | ||||
12. | ZŠ Pchery | 3 | ||||
13. | ZŠ Kmetiněves | 0 |
BŘEZEN 2008 | ||||||
SPORTOVNÍ GYMNASTIKA - OKRESNÍ KOLO | ||||||
Datum: 27. března 2008 | ||||||
Ped. doprovod: Mgr. K. Fliegerová, H. Hortová | ||||||
II. kategorie - dívky | ||||||
13. místo | Kamila | Klečková | ||||
III. kategorie - dívky | ||||||
3. místo | Daniela | Káčerková | ||||
6. místo | Tereza | Dbalá | ||||
8. místo | Hana | Drbotová | ||||
18. místo | Kamila | Káčerková | ||||
Pořadí škol - III. kategorie | ||||||
1. místo | 3. ZŠ Slaný | |||||
2. místo | 1. ZŠ Slaný | |||||
3. místo | 14. ZŠ Kladno | |||||
4. místo | 1. ZŠ Kladno | |||||
5. místo | 5. ZŠ Kladno | |||||
IV. kategorie - dívky | ||||||
7. místo | Ivana | Krejzová | ||||
11. místo | Ivana | Čápová | ||||
14. místo | Irena | Kocábová | ||||
18. místo | Markéta | Lakotová | ||||
Pořadí škol - IV. kategorie | ||||||
1. místo | 11. ZŠ Kladno | |||||
2. místo | 10. ZŠ Kladno | |||||
3. místo | 3. ZŠ Slaný | |||||
4. místo | 14. ZŠ Kladno | |||||
5. místo | 1. ZŠ Slaný | |||||
6. místo | 1. ZŠ Kladno | |||||
7. místo | 5. ZŠ Kladno | |||||
8. místo | 4. ZŠ Kladno |
BŘEZEN 2008 | |||||
FUTSAL - ZÁKLADNÍ KOLO - IV. KATEGORIE | |||||
Pořadatel: "OSTROV" SVČ Slaný | |||||
Datum: 5. 3. 2008 | |||||
Místo: BIOS Slaný | |||||
Ped. doprovod: M. Volf | |||||
SOUPISKA | |||||
Kubala Tomáš | 7. B | ||||
Flégl Jaroslav | 8. A | ||||
Jandelka Lukáš | 8. A | ||||
Macko Jan | 8. A | ||||
Toman Dominik | 8. B | ||||
Hoskovec Radek | 9. A | ||||
Ovčařík Michael | 9. A | ||||
Melichar Jiří | 9. A | ||||
Linksfeiler František | 9. B | ||||
Klíma Ondřej | 9. C | ||||
Tauš Jakub | 9. B | ||||
SKUPINA A | 1. ZŠ SLANÝ | ZŠ BRANDÝSEK | 3. ZŠ SLANÝ | CELKEM | POŘADÍ |
1. ZŠ SLANÝ | 1:1 | 2:2 | 2 b. | 2. | |
ZŠ BRANDÝSEK | 1:1 | 1:2 | 1 b. | 3. | |
3. ZŠ SLANÝ | 2:2 | 2:1 | 4 b. | 1. | |
ČTVRTFINÁLE | ZŠ Kvílice: 1. ZŠ Slaný 1:0 | ||||
CELKOVÉ POŘADÍ | |||||
1. | ZŠ Velvary | ||||
2. | 3. ZŠ Slaný | ||||
3. | ZŠ Kvílice | ||||
4. | Gymnázium Slaný | ||||
5. | 2. ZŠ Slaný | ||||
6. | ZŠ Zlonice | ||||
7. | ZŠ Zvoleněves | ||||
8. | 1. ZŠ Slaný | ||||
9. - 10. | ZŠ Brandýsek | ||||
9. - 10. | ZŠ Smečno | ||||
11. - 12. | ZŠ Pchery | ||||
11. - 12. | ZŠ Slaný | ||||
"TISÍCOVKA" 07/08 PO 8. KOLE | |||||
1. | 3. ZŠ Slaný | 72 | |||
2. | 1. ZŠ Slaný | 57 | |||
2. | 2. ZŠ Slaný | 57 | |||
4. | Gymnázium Slaný | 50 | |||
5. | ZŠ Brandýsek | 42 | |||
6. | ZŠ Kvílice | 29 | |||
7. | ZŠ Zvoleněves | 27 | |||
8. | ZŠ Velvary | 24 | |||
9. | ZŠ Zlonice | 21 | |||
10. | ZŠ Smečno | 15 | |||
11. | ZŠ Slaný | 5 | |||
12. | ZŠ Pchery | 3 | |||
13. | ZŠ Kmetiněves | 0 |
LEDEN 2008 | ||||||
NOVOROČNÍ FLORBAL O PUTOVNÍ POHÁR OSTROVA | ||||||
Pořadatel: "OSTROV" SVČ Slaný | ||||||
Datum: 9. 1. 2008 | ||||||
Místo: Hala BIOS Slaný | ||||||
Ped. doprovod: M. Volf | ||||||
Eichler Tomáš | 6. A | |||||
Richter Matěj | 6. A | |||||
Kosina David | 6. B | |||||
Horvát Roman | 6. B | |||||
Gering Jakub | 7. A | |||||
Dočekal Tomáš | 7. A | |||||
Bunda Dominik | 7. B | |||||
Janda Michal | 7. C | |||||
Tichý Vítek | 7. C | |||||
Baruzzi Petr | 7. C | |||||
TABULKA A | ZŠ Kvílice | 1. ZŠ SLANÝ | 2. ZŠ Slaný | ZŠ Zvoleněves | CELKEM | POŘADÍ |
ZŠ Kvílice | 2:0 | 1:3 | 2:2 | 4 b. | 2. | |
1. ZŠ SLANÝ | 0:2 | 0:1 | 2:3 | 0 b. | 4. | |
2. ZŠ Slaný | 3:1 | 1:0 | 2:0 | 9 b. | 1. | |
ZŠ Zvoleněves | 2:2 | 3:2 | 0:2 | 4 b. | 3. | |
3. ČTVRTFINÁLE | 3. ZŠ Slaný | 1:2 | 1. ZŠ Slaný | |||
2. SEMIFINÁLE | 1. ZŠ Slaný | 2:0 | ZŠ Smečno | |||
FINÁLE | ZŠ Zvoleněves | 0:1 | 1. ZŠ Slaný | |||
CELKOVÉ VÝSLEDKY | ||||||
1. | 1. ZŠ Slaný | |||||
2. | ZŠ Zvoleněves | |||||
3. | 2. ZŠ Slaný | |||||
4. | ZŠ Smečno | |||||
5. | 3. ZŠ Slaný | |||||
6. | Gymnázium Slaný | |||||
7. | ZŠ Kvílice | |||||
8. | ZŠ Slaný | |||||
"TISÍCOVKA" 2007/2008 PO 7. KOLE | ||||||
1 | 3. ZŠ Slaný | 63 | ||||
2 | 1. ZŠ Slaný | 54 | ||||
3 | 2. ZŠ Slaný | 51 | ||||
4 | Gymnázium Slaný | 43 | ||||
5 | ZŠ Brandýsek | 40 | ||||
6 | ZŠ Zvoleněves | 23 | ||||
7 | ZŠ Kvílice | 21 | ||||
8 | ZŠ Zlonice | 16 | ||||
9 | ZŠ Velvary | 14 | ||||
10 | ZŠ Smečno | 13 | ||||
11 | ZŠ Slaný | 5 | ||||
12 | ZŠ Pchery | 3 | ||||
13 | ZŠ Kmetiněves | 0 |
PROSINEC 2007 | |||||
BASKETBAL ZÁKLADNÍ KOLO IV. KATEGORIE - DÍVKY | |||||
Pořadatel: "OSTROV" SVČ Slaný | |||||
Datum: 13. prosince 2007 | |||||
Místo: Tělocvična 3. ZŠ Slaný | |||||
Ped. doprovod: Mgr. K. Fliegerová | |||||
SOUPISKA | |||||
Čížková Pavlína | 8. A | ||||
Čápová Ivana | 8. A | ||||
Slobodová Zuzana | 8. A | ||||
Čermáková Kristýna | 8. C | ||||
Blažíčková Martina | 9. A | ||||
Skůpová Aneta | 9. A | ||||
Špičková Karolína | 9. A | ||||
1. fáze | |||||
TABULKA B | 1. ZŠ Slaný | ZŠ Brandýsek | Gymnázium Slaný | CELKEM | POŘADÍ |
1. ZŠ Slaný | 4:38 | 8:18 | 0 b. | 3 | |
ZŠ Brandýsek | 38:4 | 18:4 | 6 b. | 1 | |
Gymnázium Slaný | 18:8 | 4:18 | 3 b. | 2 | |
2. fáze | |||||
TABULKA B | ZŠ Zvoleněves | 1. ZŠ Slaný | 2. ZŠ Slaný | CELKEM | POŘADÍ |
ZŠ Zvoleněves | 0:10 | 2:12 | 0 b. | 6 | |
1. ZŠ Slaný | 10:0 | 8:4 | 6 b. | 4 | |
2. ZŠ Slaný | 12:2 | 4:8 | 3 b. | 5 | |
CELKOVÉ POŘADÍ | |||||
1. | ZŠ Brandýsek | ||||
2. | 3. ZŠ Slaný | ||||
3. | Gymnázium Slaný | ||||
4. | 1. ZŠ Slaný | ||||
5. | 2. ZŠ Slaný | ||||
6. | ZŠ Zvoleněves | ||||
"TISÍCOVKA" 2007/2008 PO 6. KOLE | |||||
1 | 3. ZŠ Slaný | 57 | |||
2 | 1. ZŠ Slaný | 44 | |||
3 | 2. ZŠ Slaný | 43 | |||
4 | ZŠ Brandýsek | 40 | |||
5 | Gymnázium Slaný | 38 | |||
6 | ZŠ Kvílice | 17 | |||
7 | ZŠ Zlonice | 16 | |||
8 | ZŠ Velvary | 14 | |||
8 | ZŠ Zvoleněves | 14 | |||
10 | ZŠ Smečno | 4 | |||
11 | ZŠ Pchery | 3 | |||
12 | ZŠ Slaný | 2 | |||
13 | ZŠ Kmetiněves | 0 |
PROSINEC 2007 | ||||||
BASKETBAL ZÁKLADNÍ KOLO IV. KATEGORIE - HOŠI | ||||||
Pořadatel: "OSTROV" SVČ Slaný | ||||||
Datum: 11. prosince 2007 | ||||||
Místo: Tělocvična 3. ZŠ Slaný | ||||||
Ped. doprovod: M. Volf | ||||||
SOUPISKA | ||||||
Kubala Tomáš | 7. B | |||||
Flégl Jaroslav | 8. A | |||||
Jandelka Lukáš | 8. A | |||||
Macko Jan | 8. A | |||||
Hoskovec Radek | 9. A | |||||
Melichar Jiří | 9. A | |||||
Ovčařík Michael | 9. A | |||||
Klíma Ondřej | 9. C | |||||
Šíma Jakub | 9. C | |||||
TABULKA B | ZŠ Pchery | 1. ZŠ Slaný | ZŠ Brandýsek | 3. ZŠ Slaný | CELKEM | POŘADÍ |
ZŠ Pchery | 2:10 | 3:20 | 0:43 | 0 b. | 4 | |
1. ZŠ Slaný | 10:2 | 10:8 | 8:30 | 6 b. | 2 | |
ZŠ Brandýsek | 20:3 | 8:10 | 0:31 | 3 b. | 3 | |
3. ZŠ Slaný | 43:0 | 30:8 | 31:0 | 9 b. | 1 | |
semifinále | 2. ZŠ SLANÝ : 1. ZŠ Slaný | 21:6 | ||||
o 3. místo | Gymnázium Slaný : 1. ZŠ Slaný | 15:10 | ||||
CELKOVÉ POŘADÍ | ||||||
1. | 3. ZŠ Slaný | |||||
2. | 2. ZŠ Slaný | |||||
3. | Gymnázium Slaný | |||||
4. | 1. ZŠ Slaný | |||||
5. | ZŠ Velvary | |||||
6. | ZŠ Brandýsek | |||||
7. | ZŠ Kvílice | |||||
8. | ZŠ Pchery |
LISTOPAD 2007 | ||||||
BASKETBAL ZÁKLADNÍ KOLO III. KATEGORIE - DÍVKY | ||||||
Pořadatel: "OSTROV" SVČ Slaný a 3. ZŠ Slaný | ||||||
Datum: 22. listopadu 2007 | ||||||
Místo: Tělocvična 3. ZŠ Slaný | ||||||
Ped. doprovod: Mgr. K. Fliegerová | ||||||
SOUPISKA | ||||||
Čermáková Anna | 6. A | |||||
Dvořáková Martina | 6. A | |||||
Sojková Anna | 6. B | |||||
Jeřábková Karolína | 6. B | |||||
Landová Andrea | 7. A | |||||
Kohoutová Barbora | 7. A | |||||
Hámová Lucie | 7. C | |||||
1. ZŠ SLANÝ | 2. ZŠ SLANÝ | 3. ZŠ SLANÝ | GYMNÁZIUM SLANÝ | ZŠ BRANDÝSEK | CELKEM | |
1. ZŠ SLANÝ | 22:0 | 6:28 | 16:0 | 18:0 | 9 b. | |
2. ZŠ SLANÝ | 0:22 | 0:45 | 0:15 | 4:12 | 0 b. | |
3. ZŠ SLANÝ | 28:6 | 45:0 | 24:0 | 24:4 | 12 b. | |
GYMNÁZIUM SLANÝ | 0:16 | 15:0 | 0:24 | 19:2 | 6 b. | |
ZŠ BRANDÝSEK | 0:18 | 12:4 | 4:24 | 2:19 | 3 b. | |
CELKOVÉ POŘADÍ | ||||||
1. | 3. ZŠ SLANÝ | |||||
2. | 1. ZŠ SLANÝ | |||||
3. | GYMNÁZIUM SLANÝ | |||||
4. | ZŠ BRANÝSEK | |||||
5. | 2. ZŠ SLANÝ | |||||
První dva postupují do okresního kola. | ||||||
TISÍCOVKA 07/08 PO 4. KOLE | ||||||
1. | 3. ZŠ SLANÝ | 38 b. | ||||
2. | 1. ZŠ SLANÝ | 30 b. | ||||
3. | 2. ZŠ SLANÝ | 28 b. | ||||
4. | ZŠ BRANDÝSEK | 25 b. | ||||
5. | GYMNÁZIUM SLANÝ | 22 b. | ||||
6. | ZŠ ZLONICE | 16 b. | ||||
7. | ZŠ KVÍLICE | 13 b. | ||||
8. | ZŠ ZVOLENĚVES | 9 b. | ||||
9. | ZŠ VELVARY | 8 b. | ||||
10. | ZŠ SMEČNO | 4 b. | ||||
11. | ZŠ SLANÝ | 2 b. | ||||
12. | ZŠ KMETINĚVES | 0 b. | ||||
12 | ZŠ PCHERY | 0 b. |
LISTOPAD 2007 | |||||
BASKETBAL ZÁKLADNÍ KOLO III. KATEGORIE - HOŠI | |||||
Pořadatel: "OSTROV" SVČ Slaný a 3. ZŠ Slaný | |||||
Datum: 20. listopadu 2007 | |||||
Místo: Tělocvična 3. ZŠ Slaný | |||||
Ped. doprovod: M. Volf | |||||
SOUPISKA | |||||
Přibyl Lukáš | 6. A | ||||
Richter Tomáš | 6. A | ||||
Eichler Matěj | 6. A | ||||
Gering Jakub | 7. A | ||||
Bunda Dominik | 7. B | ||||
Jirásek Šimon | 7. B | ||||
Holub Michal | 7. B | ||||
Tichý Vítek | 7. C | ||||
Průša Miroslav | 7. C | ||||
Hort Lukáš | 7. C | ||||
Šmolík Filip | 7. C | ||||
TABULKA B | 3. ZŠ SLANÝ | 1. ZŠ SLANÝ | ZŠ ZVOLENĚVES | CELKEM | POŘADÍ |
3. ZŠ SLANÝ | 16:7 | 20:3 | 6 b. | 1. | |
1. ZŠ SLANÝ | 7:16 | 20:0 | 3 b. | 2. | |
ZŠ ZVOLENĚVES | 3:20 | 0:20 | 0 b. | 3. | |
2. semifinále: 2. ZŠ SLANÝ - 1. ZŠ SLANÝ 12:4 | |||||
CELKOVÉ POŘADÍ | |||||
1. | 3. ZŠ SLANÝ | ||||
2. | 2. ZŠ SLANÝ | ||||
3. | 1. ZŠ SLANÝ | ||||
4. | GYMNÁZIUM SLANÝ | ||||
5. | ZŠ ZVOLENĚVES | ||||
6. | ZŠ BRANDÝSEK |
LISTOPAD 2007 | |
VÝTVARNÁ SOUTĚŽ - NOČNÍ MOTÝL - MŮRA | |
Pořadatel: 1. ZŠ Slaný | |
Oceněny byly práce těchto dětí: | |
1. A | Veronika Rohlová |
4. A | keramika |
5. B | kolektivní práce |
7. A | Luboš Žalud |
Barbora Kohoutová | |
Jana Belzová | |
Adéla Furiková | |
Barbora Svobodová | |
Michal Dobrý | |
7. C | Kateřina Valdová |
Petra Jandová | |
Miroslav Průša | |
David Novák | |
8. B | kolektivní práce |
8. C | Petra Knotková |
9. C | Ondřej Klíma a kolektiv |
1. a 2. odd. školní družiny | kolektivní práce |
CENA DIVÁKA | |
Hlasování se zúčastnilo 80 rodičů | |
1. místo | L. Žalud (7. A) |
B. Kohoutová (7. A) | |
J. Belzová (7. A) | |
A. Furiková (7. A) | |
2. místo | A. Holubová (8. C) |
Kupcová (8. A) | |
Hampejzová (8. A) | |
3. místo | keramika (4. A) |
LISTOPAD 2007 | ||
ATLETIKA - ČTYŘBOJ | ||
Datum: 11.10. 2007 | ||
Místo: Sletiště Kladno | ||
Ped. vedení: Mgr. K. Fliegerová | ||
Soupiska - hoši | ||
Frolík | Tomáš | 935 b. |
Špirit | Václav | 965 b. |
Klíma | Ondřej | 1356 b. |
Marek | Jan | 1355 b. |
Soupiska - dívky | ||
Blažíčková | Martina | 1523 b. |
Slavíková | Lenka | 1260 b. |
Svobodová | Štěpánka | 1232 b. |
Hádlová | Nikola | 1139 b. |
Tesařová | Kateřina | 833 b. |
Celkové pořadí čtyřboj 2007 - hoši | ||
1. | ZŠ Stochov | |
2. | 3. ZŠ Slaný | |
3. | SG Kladno | |
4. | 9. ZŠ Kladno | |
5. | 7. ZŠ Kladno | |
6. | 2. ZŠ Unhošť | |
7. | 4. ZŠ Kladno | |
8. | 14. ZŠ Kladno | |
9. | 12. ZŠ Kladno | |
10. | 1. ZŠ Kladno | |
11. | 5. ZŠ Kladno | |
12. | 2. ZŠ Kladno | |
13. | 6. ZŠ Kladno | |
14. | 1. ZŠ Slaný | |
15. | ZŠ Pchery | |
16. | ZŠ Tuchlovice | |
17. | ZŠ Buštěhrad | |
Celkové pořadí čtyřboj 2007 -dívky | ||
1. | 3. ZŠ Slaný | |
2. | SG Kladno | |
3. | 14. ZŠ Kladno | |
4. | 1. ZŠ Kladno | |
5. | 1. ZŠ Slaný | |
6. | 4. ZŠ Kladno | |
7. | 7. ZŠ Kladno | |
8. | 5. ZŠ Kladno | |
9. | Gymnázium Kladno | |
10. | 2. ZŠ Unhošť | |
11. | 12. ZŠ Kladno | |
12. | ZŠ Tuchlovice | |
13. | 9. ZŠ Kladno | |
14. | ZŠ Stochov | |
15. | 2. ZŠ Kladno | |
16. | 6. ZŠ Kladno | |
17. | ZŠ Pchery | |
19. | ZŠ Buštěhrad |
ŘÍJEN 2007 | ||
PŘESPOLNÍ BĚH | ||
Datum: 3. 10. 2007 | ||
Místo: Kladno | ||
Ped. doprovod: Mgr. K. Fliegerová | ||
III. KATEGORIE - HOŠI - SOUPISKA | ||
Dominik Steinfest | ||
Jiří Chládek | ||
Tomáš Dočkal | ||
Dominik Bunda | ||
Petr Baruzzi | ||
Tomáš Kubala | ||
Miroslav Průša | ||
CELKEM III. KATEGORIE - HOŠI | ||
1. ZŠ Slaný | 5. místo | |
III. KATEGORIE - DÍVKY - SOUPISKA | ||
Jana Knorová | ||
Kamilá Káčerková | ||
Petra Jandová | ||
Klára Hrdličková | ||
Michaela Fridrichová | ||
Sabina Švadlenková | ||
CELKEM III. KATEGORIE - DÍVKY | ||
1. ZŠ Slaný | 18. místo | |
IV. KATEGORIE - HOŠI - SOUPISKA | ||
Lukáš Jandelka | ||
Jaroslav Flégl | ||
Marek Majer | ||
Ondřej Klíma | ||
Lukáš Husárik | ||
CELKEM IV. KATEGORIE - HOŠI | ||
1. ZŠ Slaný | 9. místo | |
IV. KATEGORIE - DÍVKY - SOUPISKA | ||
Romana Husáriková | ||
Veronika Zelenková | ||
Barbara Kabešová | ||
Lucie Češková | ||
Alexandra Dryáková | ||
Nikola Kalousová | ||
CELKEM IV. KATEGORIE - DÍVKY | ||
1. ZŠ Slaný | 8. místo |
ŘÍJEN 2007 | ||
FUTSAL - ZÁKLADNÍ KOLO | ||
Pořadatel: "OSTROV" SVČ Slaný | ||
Datum: 10. 10. 2006 | ||
Místo: Hala BIOS | ||
Ped. doprovod: M. Volf | ||
1. ZŠ Slaný : ZŠ Slaný | 1:0 | |
1. ZŠ Slaný : ZŠ Brandýsek | 0:2 | |
1. ZŠ Slaný : ZŠ Velvary | 0:2 | |
1. ZŠ Slaný : Gymnázium Slaný | 2:0 | |
1. ZŠ Slaný : ZŠ Zvoleněves | 1:2 | |
1. ZŠ Slaný : ZŠ Zlonice | 1:5 | |
CELKOVÉ POŘADÍ | ||
1. | ZŠ Brandýsek | |
2. | ZŠ Zlonice | |
3. | 3. ZŠ Slaný | |
4. | ZŠ Kvílice | |
5. | ZŠ Velvary | |
6. | 2. ZŠ Slaný | |
7. | 1. ZŠ Slaný | |
8. | ZŠ Zvoleněves | |
9. | Gymnázium Slaný | |
10. | ZŠ Slaný | |
"TISÍCOVKA" PO 2. KOLE | ||
1. | 3. ZŠ Slaný | 18 |
2. | ZŠ Zlonice | 16 |
3. | 2. ZŠ Slaný | 13 |
3. | 1. ZŠ Slaný | 13 |
3. | ZŠ Kvílice | 13 |
3. | ZŠ Brandýsek | 13 |
7. | ZŠ Velvary | 8 |
8. | Gymnázium Slaný | 7 |
9. | ZŠ Smečno | 4 |
10. | ZŠ Zvoleněves | 3 |
11. | ZŠ Slaný | 2 |
12. | ZŠ Kmetiněves | 0 |
13. | ZŠ Pchery | 0 |
ZÁŘÍ 2007 | |||
SLÁNSKÁ MÍLE 2007 | |||
Pořadatel: "OSTROV" SVČ Slaný | |||
Datum: 26. září 2007 | |||
Místo: Lesopark Háje ve Slaném | |||
Ped. doprovod: Mgr. Květa Fliegerová, Mgr. Iva Kozáková | |||
NEJMLADŠÍ ŽÁCI 2000/2001 | |||
Trať: 536 m | |||
Vojta Novák | 2:31 | 5. místo | |
Adam Šmolík | 3:04 | 8. místo | |
Max Mikolášek | 3:04 | 9. místo | |
MLADŠÍ ŽÁCI 1998/1999 | |||
Trať: 536 m | |||
Richard Knotek | 2:00 | 1. místo | |
Vlastimil Toms | 2:08 | 3. místo | |
Radek Farský | 2:29 | 8. místo | |
Jan Rác | 2:30 | 10. místo | |
MLADŠÍ ŽÁKYNĚ 1998/1999 | |||
Trať: 536 m | |||
Dominika Marešová | 2:17 | 2. místo | |
Denisa Rássová | 2:22 | 4. místo | |
Jana Kulichová | 2:32 | 7.místo | |
Jaroslava Špurková | 2:43 | 9. místo | |
ŽÁCI 1996/1997 | |||
Trať: 1609 m | |||
Patrik Piwoński | 6:56 | 5. místo | 16 b. |
Jan Říčka | 7:02 | 6. místo | 15 b. |
David Kosina | 7:23 | 9. místo | 12 b. |
Petr Kocáb | 7:45 | 16. místo | 5 b. |
Adam Čapek | 8:04 | 20. místo | MS |
Petr Ratzenbek | 8:34 | 25. místo | MS |
POŘADÍ ŠKOL V KATEGORII ŽÁCI | |||
Škola | Body | ||
ZŠ Kvílice | 56 | ||
1. ZŠ Slaný | 48 | ||
3. ZŠ Slaný | 37 | ||
2. ZŠ Slaný | 33 | ||
ZŠ Velvary | 23 | ||
ZŠ Zlonice | 7 | ||
ZŠ Kmetiněves | 6 | ||
ŽÁKYNĚ 1996/1997 | |||
Trať: 1609 m | |||
Michaela Jelínková | 8:13 | 5. místo | 16 b. |
Anna Čermáková | 8:50 | 15. místo | 7 b. |
Gábina Kalousová | 9:23 | 17. místo | 5 b. |
Renata Pulcová | 9:23 | 18. místo | 4 b. |
POŘADÍ ŠKOL V KATEGORII ŽÁKYNĚ | |||
Škola | Body | ||
3. ZŠ Slaný | 67 | ||
2. ZŠ Slaný | 47 | ||
1. ZŠ Slaný | 32 | ||
Gymnázium Slaný | 20 | ||
ZŠ Zlonice | 20 | ||
ZŠ Brandýsek | 18 | ||
ZŠ Velvary | 0 | ||
STARŠÍ ŽÁCI "B" 1994/1995 | |||
Trať: 1609 m | |||
Jiří Chládek | 6:03 | 1.místo | 20 b. |
Petr Baruzzi | 6:54 | 8. místo | 13 b. |
Dominik Steinfest | 6:59 | 10. místo | MS |
Dominik Bunda | 7:02 | 12. místo | 10 b. |
Tomáš Dočekal | 7:04 | 15. místo | 7 b. |
Miroslav Průša | 7:38 | 29. místo | MS |
POŘADÍ ŠKOL V KATEGORII STARŠÍ ŽÁCI "B" | |||
Škola | Body | ||
1. ZŠ Slaný | 50 | ||
3. ZŠ Slaný | 45 | ||
ZŠ Kvílice | 38 | ||
2. ZŠ Slaný | 32 | ||
ZŠ Zlonice | 17 | ||
ZŠ Velvary | 11 | ||
ZŠ Smečno | 11 | ||
ZŠ Slaný | 6 | ||
Gymnázium Slaný | 0 | ||
STARŠÍ ŽÁKYNĚ "B" 1994/1995 | |||
Trať: 1609 m | |||
Jana Knorová | 6:48 | 1. místo | 20 b. |
Alexandra Dryáková | 7:01 | 4. místo | 17 b. |
Michalea Fridrichová | 8:51 | 18. místo | MS |
Kamila Káčerková | 8:52 | 19. místo | 5 b. |
Sabina Švadlenková | 8:54 | 20. místo | 4 b. |
POŘADÍ ŠKOL V KATEGORII STARŠÍ ŽÁKYNĚ "B" | |||
Škola | Body | ||
3. ZŠ Slaný | 66 | ||
1. ZŠ Slaný | 46 | ||
ZŠ Kvílice | 28 | ||
Gymnázium Slaný | 28 | ||
ZŠ Zlonice | 18 | ||
2. ZŠ Slaný | 18 | ||
ZŠ Smečno | 6 | ||
STARŠÍ ŽÁCI "A" 1992/1993 | |||
Trať: 1609 m | |||
Ondřej Klíma | 5:50 | 4. místo | 17 b. |
Martin Flekács | 6:04 | 8. místo | 13 b. |
Tomáš Kubala | 6:33 | 14. místo | 8 b. |
Jan Marek | 6:41 | 19. místo | 4 b. |
POŘADÍ ŠKOL V KATEGORII STARŠÍ ŽÁCI "A" | |||
Škola | Body | ||
3. ZŠ Slaný | 53 | ||
1. ZŠ Slaný | 42 | ||
2. ZŠ Slaný | 40 | ||
ZŠ Slaný | 22 | ||
ZŠ Brandýsek | 20 | ||
ZŠ Zlonice | 19 | ||
ZŠ Kvílice | 11 | ||
ZŠ Smečno | 4 | ||
STARŠÍ ŽÁKYNĚ "A" 1991/1992 | |||
Trať: 1609 m | |||
Lenka Slavíková | 7:26 | 6. místo | 15 b. |
Romana Husáriková | 7:37 | 8. místo | 13 b. |
Štěpánka Svobodová | 7:39 | 9. místo | 12 b. |
Veronika Zelenková | 8:29 | 14. místo | 7 b. |
POŘADÍ ŠKOL V KATEGORII STARŠÍ ŽÁKYNĚ "A" | |||
Škola | Body | ||
3. ZŠ Slaný | 51 | ||
1. ZŠ Slaný | 47 | ||
2. ZŠ Slaný | 36 | ||
ZŠ Smečno | 20 | ||
ZŠ Zlonice | 19 | ||
ZŠ Brandýsek | 17 | ||
Gymnázium Slaný | 10 | ||
"TISÍCOVKA" PO 1. KOLE | |||
3. ZŠ Slaný | 10 | ||
1. ZŠ Slaný | 9 | ||
2. ZŠ Slaný | 8 | ||
ZŠ Zlonice | 7 | ||
ZŠ Kvílice | 6 | ||
Gymnázium Slaný | 5 | ||
ZŠ Smečno | 4 | ||
ZŠ Brandýsek | 3 | ||
ZŠ Velvary | 2 | ||
ZŠ Slaný | 1 | ||
ZŠ Kmetiněves | 0 |
Copyright © 2016 - 2024 | Základní škola ve Slaném Na Hájích &   Vitalex Computers s.r.o. - Tvorba školních webů | Prohlášení o přístupnosti | Cookies