ČERVEN 2010 | ||||||
PŘEHAZOVANÁ | ||||||
Pořadatel: DDM "OSTROV" Slaný | ||||||
Datum: 9. 6. 2010 | ||||||
Místo: BIOS Slaný | ||||||
Ped. vedení: M. Volf | ||||||
SOUPISKA | ||||||
Jan | Poledník | 8.C | ||||
Karel | Jelínek | 8.B | ||||
Jakub | Gering | 9.A | ||||
Bára | Kohoutová | 9.A | ||||
Bára | Svobodová | 9.A | ||||
Vítek | Tichý | 9.C | ||||
Filip | Šmolík | 9.C | ||||
Kamila | Káčerková | 9.B | ||||
Hana | Drbotová | 9.B | ||||
Naše škola obsadila 5. místo z 8. družstev. |
KVĚTEN 2010 | ||||||
HLÍDKY MLADÝCH ZDRAVOTNÍKŮ | ||||||
Pořadatel: OS ČČK Kladno | ||||||
Datum: 19. 5. 2010 | ||||||
Místo: Kladno | ||||||
Ped. vedení: Jitka Břízová | ||||||
SOUPISKA | ||||||
Šimon | Tesař | 8.B | ||||
Karolína | Jeřábková | 8.B | ||||
Jan | Kraus | 8.B | ||||
Patrik | Piwoňski | 8.B | ||||
Natálie | Toušová | 8.B | ||||
Lukáš | Štola | 8.A |
KVĚTEN 2010 | ||||||
TURNAJ O POHÁR STAROSTY MĚSTA SLANÉHO - FLORBAL | ||||||
Datum: 19. 5. 2010 | ||||||
Místo: BIOS Slaný | ||||||
Ped. vedení: M. Volf | ||||||
Naše škola obsadila 3. místo. |
KVĚTEN 2010 | ||||||
POHÁR ROZHLASU | ||||||
Datum: 18. 5. 2010 a 19. 5. 2010 | ||||||
Místo: Sletiště Kladno | ||||||
Ped. vedení: Mgr. K. Fliegerová | ||||||
SOUPISKA | ||||||
Mladší hoši | ||||||
Mucha | Viktor | 6.A | ||||
Bročko | Jaroslav | 6.A | ||||
Toms | Vlastimil | 6.A | ||||
Knotek | Richard | 6.B | ||||
Knor | Michal | 6.B | ||||
Pešek | Radek | 7.A | ||||
Žák | Michal | 7.A | ||||
Wehrsinger | Martin | 7.A | ||||
Průcha | Michal | 7.A | ||||
Sabo | Jakub | 7.A | ||||
Mladší dívky | ||||||
Lepší | Tereza | 6.A | ||||
Marešová | Dominika | 6.A | ||||
Provazníková | Alena | 6.A | ||||
Zelenková | Monika | 6.A | ||||
Hrdličková | Karolína | 6.A | ||||
Skibych | Lidiya | 7.A | ||||
Beťková | Magdaléna | 7.A | ||||
Kalousová | Gabriela | 7.A | ||||
Pulcová | Renata | 7.A | ||||
Klusoňová | Barbora | 7.A | ||||
Nováková | Kateřina | 7.A | ||||
Jelinková | Michaela | 7.A | ||||
Starší hoši | ||||||
Eichler | Tomáš | 8.A | ||||
Dočekal | Tomáš | 9.A | ||||
Duchek | Adam | 9.A | ||||
Hedbávný | Jakub | 9.A | ||||
Žalud | Luboš | 9.A | ||||
Jirásek | Šimon | 9.B | ||||
Tichý | Vítek | 9.C | ||||
Šmolík | Filip | 9.C | ||||
Matějovský | Jan | 9.C | ||||
Průša | Miroslav | 9.C | ||||
Starší dívky | ||||||
Lapáčková | Kateřina | 8.B | ||||
Sojková | Anna | 8.B | ||||
Čermáková | Anna | 8.A | ||||
Kohoutová | Barbora | 9.A | ||||
Labudová | Kateřina | 9.A | ||||
Drbotová | Hana | 9.B | ||||
Káčerková | Kamila | 9.B | ||||
Skolková | Tereza | 9.B | ||||
Hrdličková | Klára | 9.C | ||||
Švadlenková | Sabina | 9.C | ||||
Valdová | Kateřina | 9.C |
KVĚTEN 2010 | ||||||
SOUTĚŽ MLADÝCH ZDRAVOTNÍKŮ | ||||||
Pořadatel: ČK Kladno | ||||||
Datum: 12. 5. 2010 | ||||||
Místo: Modelářské středisko a dopravní hřiště Slaný | ||||||
Ped. vedení: Mgr. Z. Nepilová | ||||||
SOUPISKA | ||||||
Frýzková | Adéla | 5.A | ||||
Rássová | Denisa | 5.A | ||||
Fialová | Kateřina | 5.A | ||||
Kučera | Kryštof | 5.A | ||||
Valda | Patrik | 5.A | ||||
Naše škola obsadila 4. místo. |
KVĚTEN 2010 | ||||||
NOTA D | ||||||
Datum: 11: 5. 2010 | ||||||
Místo: Kralupy nad Vltavou | ||||||
Ped. vedení: Jana Pospíšilová | ||||||
SOUTĚŽÍCÍ | ||||||
Zpěv | ||||||
Dorota | Nováková | |||||
Martin | Drbota | |||||
Miroslava | Chábová | |||||
Hana | Drbotová | |||||
3. místo | Dorota Nováková | |||||
Hra na nástroj | ||||||
Kateřina | Šandová | |||||
Veronika | Rohlová | |||||
Karolína | Jeřábková | |||||
Diana | Martirosyan | |||||
3. místo | Kateřina Šandová | |||||
Pěvecký sbor Háje obsadil 2. místo |
KVĚTEN 2010 | ||||||
OLYMPIJSKÉ DNY | ||||||
Pořadatel: 3. ZŠ Slaný | ||||||
Datum: 7. 5. 2010 | ||||||
Místo: Slaný - nám. T. G. Masaryka | ||||||
Ped. vedení: Mgr. Z. Nepilová | ||||||
SOUPISKA | ||||||
Přetahování lanem 1.-5. třídy | ||||||
Anastazie | Sojková | 1.A | ||||
Dominik | Gaži | 1.B | ||||
Ondřej | Hrdlička | 2.A | ||||
Veronika | Výborčíková | 2.B | ||||
Lucie | Krymová | 3.A | ||||
David | Hájek | 3.B | ||||
Daniela | Kédlová | 4.B | ||||
Stanislav | Troch | 4.B | ||||
Jiří | Mácha | 5.B | ||||
Tereza | Lidická | 5.B | ||||
Naše škola se umístila na 2. místě. | ||||||
Přetahování lanem 5. třídy | ||||||
Barbora | Řeháková | 5.A | ||||
Magdalena | Kolomazníková | 5.A | ||||
Denisa | Schertlerová | 5.A | ||||
Jaroslava | Špurková | 5.A | ||||
Daniel | Havlovec | 5.A | ||||
Karel | Pešl | 5.A | ||||
Michal | Kružliak | 5.A | ||||
Kryštof | Kučera | 5.A | ||||
Patrik | Valda | 5.A | ||||
Naše škola se umístila na 2. místě. | ||||||
Výtvarná soutěž | ||||||
Denisa | Rássová | 5.A | ||||
Josef | Záruba | 5.A | ||||
1. místo | Denisa Rássová | |||||
Pěvecká soutěž | ||||||
Anna | Mikulcová | 2.A | ||||
Zitta | Vodičková | 2.A | ||||
Hana | Drbotová | 9.A | ||||
Mirka | Chábová | 9.A | ||||
2. místo | Hana Drbotová | |||||
3. místo | Anna Mikulcová |
KVĚTEN 2010 | ||||||
PLAVECKO BĚŽECKÝ POHÁR 2010 | ||||||
Datum: 4. 5. 2010 | ||||||
Ped. vedení: Mgr. I. Kozáková, Mgr. K. Fliegerová | ||||||
Kategorie | ||||||
A, D | plavání | 50 m | ||||
běh | 500 m | |||||
B, C, E, F | plavání | 100 m | ||||
běh | 1000 m | |||||
SOUPISKA | ||||||
A | Drbota | Martin | 4.A | |||
A | Krejza | Petr | 4.A | |||
A | Švojgr | David | 4.B | |||
A | Rác | Jan | 5.B | |||
A | Knor | Daniel | 5.A | |||
B | Volgner | Petr | 6.B | |||
B | Knotek | Richard | 6.B | |||
B | Pešek | Radek | 7.A | |||
B | Toms | Vlastimil | 6.A | |||
C | Tichý | Vítek | 9.C | |||
C | Průša | Miroslav | 9.C | |||
C | Matějovský | Jan | 9.C | |||
C | Poledník | Jan | 8.C | |||
C | Eichler | Tomáš | 8.A | |||
D | Michnová | Barbora | 4.B | |||
D | Novotná | Petra | 4.B | |||
D | Schertlerová | Denisa | 5.A | |||
D | Řeháková | Barbora | 5.A | |||
E | Marešová | Dominika | 6.A | |||
E | Hrdličková | Karolína | 6.A | |||
E | Špalková | Kristýna | 7.A | |||
E | Pulcová | Reneta | 7.A | |||
F | Káčerková | Kamila | 9.B | |||
F | Kohoutová | Barbora | 9.A | |||
F | Labudová | Kateřina | 9.A | |||
F | Sojková | Anna | 8.B | |||
3. místo | Knotek Richard | |||||
3. místo | Tichý Vítek | |||||
4. místo | Švojgr David | |||||
4. místo | Řeháková Barbora |
DUBEN 2010 | ||||||
OSTROVSKÝ SKŘÍVÁNEK | ||||||
Pořadatel: DDM "OSTROV" Slaný | ||||||
Ped. vedení: Jana Pospíšilová | ||||||
SOUTĚŽÍCÍ | ||||||
Hana | Drbotová | |||||
Mirka | Chábová | |||||
Míša | Reiserová | |||||
Viktorie | Sojková | |||||
Martin | Drbota | |||||
Katka | Šandová | |||||
Anna | Mikulcová | |||||
Zita | Vodičková | |||||
Karolína | Malá | |||||
Denisa | Schertlerová | |||||
Bára | Wenclová | |||||
2. místo | Mirka Chábová | |||||
3. místo | Martin Drbota | |||||
a několik čestných uznání |
DUBEN 2010 | |||||
McDonald's CUP - OKRESNÍ KOLO | |||||
Datum: 26. 4. 2010 | |||||
Ped. doprovod: Mgr. Iva Kozáková | |||||
SOUPISKA | |||||
Krejza Petr | |||||
Drbota Martin | |||||
Novák Vojtěch | |||||
Pihrt Lukáš | |||||
Prokeš Jiří | |||||
Šmolík Adam | |||||
Baňka Václav | |||||
Švojer David | |||||
Havlovec Daniel | |||||
Erlich Vadim | |||||
Pospíšil Josef | |||||
Novotný Filip | |||||
Naše škola obsadila 5. místo z 8 týmů |
DUBEN 2010 | |||||
McDonald's CUP - OKRESNÍ KOLO | |||||
Datum: 20. 4. 2010 | |||||
Ped. doprovod: Mgr. Iva Kozáková | |||||
SOUPISKA | |||||
Krejza Petr | |||||
Drbota Martin | |||||
Novák Vojtěch | |||||
Pihrt Lukáš | |||||
Prokeš Jiří | |||||
Šmolík Adam | |||||
Baňka Václav | |||||
Švojer David | |||||
Havlovec Daniel | |||||
Erlich Vadim | |||||
Pospíšil Josef | |||||
Novotný Filip | |||||
2 skupiny po 6 | |||||
Vyhráli jsme první skupinu = postup do okresního finále |
DUBEN 2010 | |||||
FUTSAL - OKRESNÍ KOLO | |||||
Pořadatel: "OSTROV" SVČ Slaný | |||||
Datum: 28. 4. 2010 | |||||
Místo: Sletiště Kladno | |||||
Ped. doprovod: M. Volf | |||||
SOUPISKA | |||||
Sabo Jakub | 7. A | ||||
Boleslav Milan | 8. A | ||||
Eichler Tomáš | 8. A | ||||
Steinfest Dominik | 8. A | ||||
Baláž Pavel | 8. B | ||||
Kosina David | 8. B | ||||
Poledník Jan | 8. C | ||||
Žalud Luboš | 9. A | ||||
Dočekal Tomáš | 9. A | ||||
Šmolík Filip | 9. C | ||||
Baruzzi Petr | 9. C | ||||
3. místo z 12 týmů |
DUBEN 2010 | ||||||
GYMNASTIKA | ||||||
Datum: 6. 4. 2010 | ||||||
Pořadatel: DDM "OSTROV" Slaný | ||||||
Místo: Sokolovna | ||||||
Ped. doprovod: Mgr. K. Fliegerová | ||||||
III. kategorie - dívky | ||||||
4. místo | Karolína | Hrdličková | ||||
5. místo | Lidiya | Skibych | ||||
1. místo | Gabriela | Kalousová | ||||
IV. kategorie - dívky | ||||||
3. místo | Kamila | Káčerková | ||||
4. místo | Hana | Drbotová | ||||
5. místo | Daniela | Káčerková | ||||
6. místo | Tereza | Kasnerová | ||||
III. kategorie - družstva | ||||||
3. místo | 1. ZŠ Slaný | |||||
IV. kategorie - družstva | ||||||
1. místo | 1. ZŠ Slaný | |||||
"TISÍCOVKA" 08/09 PO 8. KOLE | ||||||
1. | 3. ZŠ Slaný | 88 | ||||
2. | 1. ZŠ Slaný | 68 | ||||
3. | Gymnázium Slaný | 56 | ||||
4. | 2. ZŠ Slaný | 52 | ||||
5. | ZŠ Brandýsek | 40 | ||||
6. | ZŠ Kvílice | 39 | ||||
7. | ZŠ Velvary | 23 | ||||
8. | ZŠ Zvoleněves | 18 | ||||
9. | ZŠ Slaný | 15 | ||||
10. | ZŠ Zlonice | 15 | ||||
11. | ZŠ Smečno | 10 | ||||
12. | ZŠ Pchery | 3 | ||||
13. | ZŠ Klobuky | 1 |
BŘEZEN 2010 | ||||||
MANDARINKOVÁ MÍSA - VYBÍJENÁ - MIX - OKRESNÍ KOLO | ||||||
Pořadatel: "OSTROV" SVČ Slaný | ||||||
Datum: 24. 3. 2010 | ||||||
Místo: 5. ZŠ Kladno | ||||||
Ped. doprovod: Mgr. Iva Kozáková | ||||||
SOUPISKA | ||||||
Josef Pospíšil | 5. B | |||||
Radek Farský | 5. B | |||||
Matteo Cavicchioli | 5. B | |||||
Martin Blahota | 5. B | |||||
Jiří Mácha | 5. B | |||||
Daniel Havlovec | 5. A | |||||
Patrik Valda | 5. A | |||||
Pavel Peteřík | 5. A | |||||
Karel Pešl | 5. B | |||||
Jan Rác | 5. B | |||||
Veronika Giňová | 5. B | |||||
Kryštof Kučera | 5. A | |||||
Naše škola nepostoupila do krajského kola | ||||||
BŘEZEN 2010 | ||||||
MANDARINKOVÁ MÍSA - VYBÍJENÁ - MIX | ||||||
Pořadatel: "OSTROV" SVČ Slaný | ||||||
Datum: 17. 3. 2010 | ||||||
Místo: Tělocvična 3. ZŠ Slaný | ||||||
Ped. doprovod: Mgr. Iva Kozáková | ||||||
SOUPISKA | ||||||
Josef Pospíšil | 5. B | |||||
Radek Farský | 5. B | |||||
Matteo Cavicchioli | 5. B | |||||
Martin Blahota | 5. B | |||||
Filip Novotný | 5. B | |||||
Jiří Mácha | 5. B | |||||
Daniel Havlovec | 5. A | |||||
Patrik Valda | 5. A | |||||
Pavel Peteřík | 5. A | |||||
Karel Pešl | 5. B | |||||
Jan Rác | 5. B | |||||
Kryštof Kučera | 5. A | |||||
SKUPINA B | ZŠ VELVARY | 2. ZŠ SLANÝ | 1. ZŠ SLANÝ | BODY | POŘADÍ | |
ZŠ VELVARY | 9:10 | 9:13 | 0 b. | 3. | ||
2. ZŠ SLANÝ | 10:9 | 14:9 | 6 b. | 1. | ||
1. ZŠ SLANÝ | 13:9 | 9:14 | 3 b. | 2. | ||
CELKOVÉ VÝSLEDKY | ||||||
1. | 3. ZŠ Slaný | |||||
2. | ZŠ Smečno | |||||
3. | 2. ZŠ Slaný | |||||
4. | 1. ZŠ Slaný | |||||
5. | ZŠ Kvílice | |||||
6. | ZŠ Pchery | |||||
7. | ZŠ Velvary | |||||
8. | ZŠ Zvoleněves | |||||
9. | ZŠ Tuřany | |||||
Naše škola postoupila do okresního kola. |
BŘEZEN 2010 | |||||
FUTSAL - ZÁKLADNÍ KOLO - IV. KATEGORIE | |||||
Pořadatel: "OSTROV" SVČ Slaný | |||||
Datum: 10. 3. 2010 | |||||
Místo: BIOS Slaný | |||||
Ped. doprovod: M. Volf | |||||
SOUPISKA | |||||
Eichler Tomáš | 8. A | ||||
Boleslav Milan | 8. A | ||||
Kosina David | 8. B | ||||
Baláž Pavel | 8. B | ||||
Poledník Jan | 8. C | ||||
Dočkal Tomáš | 9. A | ||||
Hedbávný Jakub | 9. A | ||||
Šmolík Filip | 9. C | ||||
Baruzzi Petr | 9. C | ||||
Žalud Luboš | 9. A | ||||
SKUPINA A | 1. ZŠ SLANÝ | ZŠ SLANÝ | ZŠ SMEČNO | CELKEM | POŘADÍ |
1. ZŠ SLANÝ | 0:3 | 3:0 | 3 b. | 2. | |
ZŠ SLANÝ | 3:0 | 2:1 | 6 b. | 1. | |
ZŠ SMEČNO | 0:3 | 1:2 | 0 b. | 3. | |
ČTVRTFINÁLE | ZŠ VELVARY vs. 1. ZŠ SLANÝ (1:4) | ||||
SEMIFINÁLE | 1. ZŠ SLANÝ vs. ZŠ ZLONICE (1:4) | ||||
O 3. MÍSTO | ZŠ KVÍLICE vs. 1. ZŠ SLANÝ (2:4) | ||||
CELKOVÉ POŘADÍ | |||||
1. | 3. ZŠ Slaný | ||||
2. | ZŠ Zlonice | ||||
3. | 1. ZŠ Slaný | ||||
4. | ZŠ Kvílice | ||||
5. | ZŠ Slaný | ||||
6. | ZŠ Velvary | ||||
7. | ZŠ Brandýsek | ||||
8. | ZŠ Zvoleněves | ||||
9. | Gymnázium Slaný | ||||
10. | 2. ZŠ Slaný | ||||
11. - 12. | ZŠ Smečno | ||||
11. - 12. | ZŠ Klobuky | ||||
"TISÍCOVKA" 09/10 PO 7. KOLE | |||||
1. | 3. ZŠ Slaný | 78 | |||
2. | 1. ZŠ Slaný | 58 | |||
2. | Gymnázium Slaný | 49 | |||
4. | 2. ZŠ Slaný | 44 | |||
5. | ZŠ Brandýsek | 40 | |||
6. | ZŠ Kvílice | 39 | |||
7. | ZŠ Velvary | 23 | |||
8. | ZŠ Zvoleněves | 18 | |||
9. | ZŠ Slaný | 15 | |||
9. | ZŠ Zlonice | 15 | |||
11. | ZŠ Smečno | 10 | |||
12. | ZŠ Pchery | 3 | |||
13. | ZŠ Klobuky | 1 |
LEDEN 2010 | ||||||
MATEMATICKÁ OLYMPIÁDA - ŠKOLNÍ KOLO | ||||||
Pořadatel: 1. ZŠ Slaný | ||||||
Úspěšnými řešiteli matematické olympiády pátých tříd jsou: | ||||||
Kryštof Kučera | ||||||
Adéla Frýzková | ||||||
Magdaléna Kolomazníková |
LEDEN 2010 | ||||||
FLORBAL | ||||||
Pořadatel: "OSTROV" SVČ Slaný | ||||||
Datum: 6. 1. 2009 | ||||||
Místo: Hala BIOS Slaný | ||||||
Ped. doprovod: M. Volf | ||||||
SOUPISKA | ||||||
Volgner Petr | 6.B | |||||
Knor Michal | 6.B | |||||
Zitta Pavel | 6.B | |||||
Knotek Richard | 6.B | |||||
Krčmář Edvard | 7.A | |||||
Průcha Michal | 7.A | |||||
Žák Michal | 7.A | |||||
Kačo Marek | 7.A | |||||
Ratzenbek Petr | 7.A | |||||
Sabo Jakub | 7.A | |||||
Pešek Radek | 7.A | |||||
Farský Radek | 5.B | |||||
TABULKA B | ZŠ Velvary | 3. ZŠ Slaný | ZŠ Zvoleněves | 1. ZŠ Slaný | CELKEM | POŘADÍ |
ZŠ Velvary | 3:1 | 4:1 | 1:0 | 9 b. | 1. | |
3. ZŠ Slaný | 1:3 | 0:1 | 1:0 | 3 b. | 3. | |
ZŠ Zvoleněves | 1:4 | 1:0 | 1:1 | 4 b. | 2. | |
1. ZŠ Slaný | 0:1 | 0:1 | 1:1 | 1 b. | 4. | |
1. ČTVRTFINÁLE | Gymnázium Slaný | 1:0 sn | 1. ZŠ Slaný | |||
CELKOVÉ VÝSLEDKY | ||||||
1. | ZŠ Zvoleněves | |||||
2. | 3. ZŠ Slaný | |||||
3. | Gymnázium Slaný | |||||
4. | ZŠ Velvary | |||||
5. | ZŠ Kvílice | |||||
6. | 2. ZŠ Slaný | |||||
7. | 1. ZŠ Slaný | |||||
8. | ZŠ Slaný | |||||
"TISÍCOVKA" 09/10 PO 6. KOLE | ||||||
1. | 3. ZŠ Slaný | 68 | ||||
2. | 1. ZŠ Slaný | 50 | ||||
3. | Gymnázium Slaný | 47 | ||||
4. | 2. ZŠ Slaný | 42 | ||||
5. | ZŠ Brandýsek | 36 | ||||
6. | ZŠ Kvílice | 32 | ||||
7. | ZŠ Velvary | 18 | ||||
8. | ZŠ Zvoleněves | 15 | ||||
9. | ZŠ Smečno | 9 | ||||
9. | ZŠ Slaný | 9 | ||||
10. | ZŠ Zlonice | 6 | ||||
11. | ZŠ Pchery | 3 |
PROSINEC 2009 | ||||||
BASKETBAL OKRESNÍ KOLO IV. KATEGORIE - DÍVKY | ||||||
Pořadatel: "OSTROV" SVČ Slaný | ||||||
Datum: 1. 12. 2009 | ||||||
Místo: Tělocvična 3. ZŠ Slaný | ||||||
Ped. doprovod: Mgr. K. Fliegerová | ||||||
SOUPISKA | ||||||
Barbora Kohoutová | 9. A | |||||
Kateřina Labudová | 9. A | |||||
Tereza Kasnerová | 8. B | |||||
Anna Čermáková | 8. A | |||||
Anna Sojková | 8. B | |||||
Karolína Jeřábková | 8. B | |||||
Naše škola obsadila 4. místo z 6 účastníků. |
LISTOPAD 2009 | ||||||
BASKETBAL ZÁKLADNÍ KOLO IV. KATEGORIE - HOŠI | ||||||
Pořadatel: "OSTROV" SVČ Slaný | ||||||
Datum: 24. 11. 2008 | ||||||
Místo: Tělocvična 3. ZŠ Slaný | ||||||
Ped. doprovod: M. Volf | ||||||
SOUPISKA | ||||||
Tomáš Eichler | 8. A | |||||
Matěj Richter | 8. A | |||||
Karel Jelínek | 8. B | |||||
Jan Poledník | 8. C | |||||
Jakub Gering | 9. A | |||||
Šimon Jirásek | 9. B | |||||
Lukáš Fiala | 9. C | |||||
Lukáš Hort | 9. C | |||||
Vítek Tichý | 9. C | |||||
Miroslav Průša | 9. C | |||||
skupina | Gymnázium Slaný : 1. ZŠ Slaný | 8:0 | ||||
skupina | ZŠ Brandýsek : 1. ZŠ Slaný | 14:6 | ||||
skupina | 3. ZŠ Slaný : 1. ZŠ Slaný | 14:4 | ||||
Naše škola obsadila 4. místo ve skupině a nepostoupila do semifinále. |
LISTOPAD 2009 | ||||||
BASKETBAL ZÁKLADNÍ KOLO III. KATEGORIE - HOŠI | ||||||
Pořadatel: "OSTROV" SVČ Slaný | ||||||
Datum: 19. 11. 2008 | ||||||
Místo: Tělocvična 3. ZŠ Slaný | ||||||
Ped. doprovod: M. Volf | ||||||
SOUPISKA | ||||||
Jan Krym | 6. A | |||||
Viktor Mucha | 6. A | |||||
Richard Knotek | 6. B | |||||
Petr Volgner | 6. B | |||||
Pavel Zitta | 6. B | |||||
Michal Knor | 6. B | |||||
Marek Kačo | 7. A | |||||
Radek Pešek | 7. A | |||||
Michal Žák | 7. A | |||||
Michal Průcha | 7. A | |||||
skupina | 1. ZŠ Slaný : 2. ZŠ Slaný | 17:6 | ||||
skupina | 1. ZŠ Slaný : ZŠ Brandýsek | 6:6 | ||||
semifinále | ZŠ Kvílice : 1. ZŠ Slaný | 8:4 | ||||
o 3. místo | 1. ZŠ Slaný : 2. ZŠ Slaný | 8:0 | ||||
"TISÍCOVKA" 2009/2010 PO 5. KOLE | ||||||
1. | 3. ZŠ Slaný | 49 | ||||
2. | 1. ZŠ Slaný | 42 | ||||
3. | Gymnázium Slaný | 32 | ||||
4. | ZŠ Brandýsek | 30 | ||||
5. | 2. ZŠ Slaný | 28 | ||||
6. | ZŠ Kvílice | 21 | ||||
7. | ZŠ Smečno | 9 | ||||
8. | ZŠ Slaný | 6 | ||||
8. | ZŠ Zlonice | 6 | ||||
9. | ZŠ Zvoleněves | 5 | ||||
11. | ZŠ Pchery | 3 | ||||
12. | ZŠ Velvary | 3 |
LISTOPAD 2009 | |||||||
BASKETBAL ZÁKLADNÍ KOLO III. KATEGORIE - DÍVKY | |||||||
Pořadatel: "OSTROV" SVČ Slaný | |||||||
Datum: 18. listopadu 2009 | |||||||
Místo: Tělocvična 3. ZŠ Slaný | |||||||
Ped. doprovod: Mgr. K. Fliegerová | |||||||
SOUPISKA | |||||||
Karolína Hrdličková | 6. A | ||||||
Tereza Posová | 6. A | ||||||
Dominka Marešová | 6. A | ||||||
Barbora Klusoňová | 7. A | ||||||
Lidiya Skibych | 7. A | ||||||
Kristýna Špalková | 7. A | ||||||
Štěpánka Čepeláková | 7. A | ||||||
Magdalena Beťková | 7. A | ||||||
Viktoriya Frank | 7. A | ||||||
TABULKA B | 1. ZŠ Slaný | 2. ZŠ Slaný | 3. ZŠ Slaný | Gymnázium Slaný | ZŠ Brandýsek | CELKEM | POŘADÍ |
1. ZŠ Slaný | 14:4 | 4:26 | 10:2 | 2:18 | 4 b. | 3. | |
2. ZŠ Slaný | 4:14 | 8:36 | 8:2 | 0:16 | 2 b. | 4 | |
3. ZŠ Slaný | 26:4 | 36:8 | 20:4 | 6:8 | 6 b. | 2. | |
Gymnázium Slaný | 2:10 | 2:8 | 4:20 | 8:24 | 0 b. | 5. | |
ZŠ Brandýsek | 18:2 | 16:0 | 8:6 | 24:8 | 8 b. | 1. | |
"TISÍCOVKA" 2009/2010 PO 4. KOLE | |||||||
1. | 3. ZŠ Slaný | 39 | |||||
2. | 1. ZŠ Slaný | 34 | |||||
3. | Gymnázium Slaný | 26 | |||||
4. | ZŠ Brandýsek | 25 | |||||
5. | 2. ZŠ Slaný | 21 | |||||
6. | ZŠ Kvílice | 12 | |||||
7. | ZŠ Smečno | 9 | |||||
8. | ZŠ Slaný | 6 | |||||
8. | ZŠ Zlonice | 6 | |||||
9. | ZŠ Zvoleněves | 5 | |||||
11. | ZŠ Pchery | 3 | |||||
12. | ZŠ Velvary | 3 |
LISTOPAD 2009 | |||||||
BASKETBAL ZÁKLADNÍ KOLO IV. KATEGORIE - DÍVKY | |||||||
Pořadatel: "OSTROV" SVČ Slaný | |||||||
Datum: 11. listopadu 2009 | |||||||
Místo: Tělocvična 3. ZŠ Slaný | |||||||
Ped. doprovod: Mgr. K. Fliegerová | |||||||
SOUPISKA | |||||||
Barbora Kohoutová | 9. A | ||||||
Kateřina Labudová | 9. A | ||||||
Andrea Landová | 9. A | ||||||
Anna Čermáková | 8. A | ||||||
Anna Sojková | 8. B | ||||||
Karolína Jeřábková | 8. B | ||||||
TABULKA B | 1. ZŠ Slaný | 2. ZŠ Slaný | 3. ZŠ Slaný | Gymnázium Slaný | ZŠ Brandýsek | CELKEM | POŘADÍ |
1. ZŠ Slaný | 26:0 | 8:24 | 22:2 | 13.8 | 6 b. | 2. | |
2. ZŠ Slaný | 0:26 | 0:29 | 5:18 | 6:17 | 0 b. | 5. | |
3. ZŠ Slaný | 24:8 | 29:0 | 21:2 | 19:4 | 8 b. | 1. | |
Gymnázium Slaný | 2:22 | 18:5 | 2:21 | 8:10 | 2 b. | 4. | |
ZŠ Brandýsek | 8:13 | 17:6 | 4:19 | 10:8 | 4 b. | 3. | |
"TISÍCOVKA" 2009/2010 PO 3. KOLE | |||||||
1. | 3. ZŠ Slaný | 30 | |||||
2. | 1. ZŠ Slaný | 26 | |||||
3. | Gymnázium Slaný | 20 | |||||
4. | ZŠ Brandýsek | 15 | |||||
5. | 2. ZŠ Slaný | 14 | |||||
6. | ZŠ Kvílice | 12 | |||||
7. | ZŠ Smečno | 9 | |||||
8. | ZŠ Slaný | 6 | |||||
8. | ZŠ Zlonice | 6 | |||||
9. | ZŠ Zvoleněves | 5 | |||||
11. | ZŠ Pchery | 3 | |||||
12. | ZŠ Velvary | 3 |
LISTOPAD 2009 | ||||||
FLORBAL - OKRESNÍ KOLO | ||||||
Datum: 13. 11. 2009 | ||||||
Pořadatel: 4. ZŠ Kladno | ||||||
Místo: 4. ZŠ Kladno | ||||||
Ped. vedení: M. Volf | ||||||
SOUPISKA | ||||||
Eduard | Krčmář | |||||
Tomáš | Eichler | |||||
Matěj | Richter | |||||
David | Kosina | |||||
Roman | Pokuta | |||||
Dominik | Bunda | |||||
Tomáš | Dočekal | |||||
Jakub | Gering | |||||
Jakub | Hedbávný | |||||
Filip | Šmolík | |||||
Michal | Janda | |||||
Petr | Baruzzi | |||||
Jan | Matějovský | |||||
Ladislav | Polívka | |||||
Turnaje se zúčastnilo 8 škol, které byly rozděleny do 2 skupin. Naše škola obsadila ve své skupině 3. místo a nepostoupila tedy do semifinále. |
LISTOPAD 2009 | ||||||
FLORBAL - ZÁKLADNÍ KOLO | ||||||
Datum: 11. 11. 2009 | ||||||
Pořadatel: 2. ZŠ Slaný | ||||||
Místo: Hala BIOS Slaný | ||||||
Ped. vedení: M. Volf | ||||||
SOUPISKA | ||||||
Eduard | Krčmář | |||||
Tomáš | Eichler | |||||
Matěj | Richter | |||||
David | Kosina | |||||
Roman | Pokuta | |||||
Dominik | Bunda | |||||
Tomáš | Dočekal | |||||
Jakub | Gering | |||||
Jakub | Hedbávný | |||||
Filip | Šmolík | |||||
Michal | Janda | |||||
Petr | Baruzzi | |||||
Jan | Matějovský | |||||
Ladislav | Polívka | |||||
Turnaje se zúčastnilo 7 škol. Naše škola obsadila 1. místo a postoupila do okresního kola. |
ŘÍJEN 2009 | ||
FUTSAL - ZÁKLADNÍ KOLO | ||
Pořadatel: "OSTROV" SVČ Slaný | ||
Datum: 7. 10. 2009 | ||
Místo: Hala BIOS | ||
Ped. doprovod: M. Volf | ||
SOUPISKA | ||
Filip Novotný | 5.B | |
Jan Krym | 6.A | |
Lukáš Knor | 6.B | |
Richard Knotek | 6.B | |
Petr Volgner | 6.B | |
Marek Kačo | 7.A | |
Eduard Krčmář | 7.A | |
Radek Pešek | 7.A | |
Michal Průcha | 7.A | |
Skupina | 1. ZŠ Slaný : ZŠ Smečno | 3:0 |
Skupina | 1. ZŠ Slaný : 2. ZŠ Slaný | 0:0 |
Čtvrtfinále | 1. ZŠ Slaný : ZŠ Slaný | 1:0 |
Semifinále | 1. ZŠ Slaný : ZŠ Smečno | 0:1 |
O 3. místo | 1. ZŠ Slaný : Gymnázium Slaný | 1:1 (2:1p) |
CELKOVÉ POŘADÍ | ||
1. | 3. ZŠ Slaný | |
2. | ZŠ Smečno | |
3. | 1. ZŠ Slaný | |
4. | Gymnázium Slaný | |
5. | ZŠ Zlonice | |
6. | ZŠ Kvílice | |
7. | ZŠ Slaný | |
8. | ZŠ Pchery | |
9. | ZŠ Brandýsek | |
10. | ZŠ Zvoleněves | |
"TISÍCOVKA" PO 2. KOLE | ||
1. | 3. ZŠ Slaný | 20 |
2. | 1. ZŠ Slaný | 17 |
3. | Gymnázium Slaný | 13 |
4. | ZŠ Kvílice | 12 |
5. | ZŠ Smečno | 9 |
6. | 2. ZŠ Slaný | 8 |
7. | ZŠ Brandýsek | 7 |
8. | ZŠ Slaný | 6 |
8. | ZŠ Zlonice | 6 |
9. | ZŠ Zvoleněves | 5 |
11. | ZŠ Pchery | 3 |
11. | ZŠ Velvary | 3 |
ŘÍJEN 2009 | |||
SLÁNSKÝ ŠKOLNÍ ORIENTAČNÍ BĚH 2009 | |||
Pořadatel: Sportovní klub orientačního běhu Slaný | |||
Datum: 6. 10. 2009 | |||
Místo: Lesopark Háje | |||
Ped. doprovod: M. Volf | |||
Kategorie H1 | |||
1. místo | Jan Hrdlička | 2.A | 8:35 |
2. místo | Matyáš Kolář | 1.B | 8:56 |
6. místo | Ondřej Hrdlička | 2.A | 12:13 |
7. místo | Jan Richter | 2.A | 15:23 |
Kategorie H2 | |||
1. místo | Karel Pešl | 5.A | 9:52 |
Kategorie H3 | |||
4. místo | Vlastimil Toms | 6.A | 17:57 |
Kategorie D1 | |||
1. místo | Zita Vodičková | 2.A | 11:14 |
2. místo | Anna Mikulcová | 2.A | 11:29 |
4. místo | Kateřina Šandová | 2.A | 27:48 |
Kategorie D2 | |||
1. místo | Denisa Rássová | 5.A | 9:55 |
2. místo | Ludmila Hrdličková | 5.B | 10:20 |
3. místo | Adéla Frýzková | 5.A | 12:01 |
4. místo | Johana Kolářová | 5.B | 15:09 |
Celkově se za 1. stupeň umístila 1. ZŠ Slaný na 1. místě |
ŘÍJEN 2009 | ||
FUTSAL - ZÁKLADNÍ KOLO | ||
Pořadatel: "OSTROV" SVČ Slaný | ||
Datum: 7. 10. 2009 | ||
Místo: Hala BIOS | ||
Ped. doprovod: M. Volf | ||
SOUPISKA | ||
Filip Novotný | 5.B | |
Jan Krym | 6.A | |
Lukáš Knor | 6.B | |
Richard Knotek | 6.B | |
Petr Volgner | 6.B | |
Marek Kačo | 7.A | |
Eduard Krčmář | 7.A | |
Radek Pešek | 7.A | |
Michal Průcha | 7.A | |
Skupina | 1. ZŠ Slaný : ZŠ Smečno | 3:0 |
Skupina | 1. ZŠ Slaný : 2. ZŠ Slaný | 0:0 |
Čtvrtfinále | 1. ZŠ Slaný : ZŠ Slaný | 1:0 |
Semifinále | 1. ZŠ Slaný : ZŠ Smečno | 0:1 |
O 3. místo | 1. ZŠ Slaný : Gymnázium Slaný | 1:1 (2:1p) |
CELKOVÉ POŘADÍ | ||
1. | 3. ZŠ Slaný | |
2. | ZŠ Smečno | |
3. | 1. ZŠ Slaný | |
4. | Gymnázium Slaný | |
5. | ZŠ Zlonice | |
6. | ZŠ Kvílice | |
7. | ZŠ Slaný | |
8. | ZŠ Pchery | |
9. | ZŠ Brandýsek | |
10. | ZŠ Zvoleněves | |
"TISÍCOVKA" PO 2. KOLE | ||
1. | 3. ZŠ Slaný | 20 |
2. | 1. ZŠ Slaný | 17 |
3. | Gymnázium Slaný | 13 |
4. | ZŠ Kvílice | 12 |
5. | ZŠ Smečno | 9 |
6. | 2. ZŠ Slaný | 8 |
7. | ZŠ Brandýsek | 7 |
8. | ZŠ Slaný | 6 |
8. | ZŠ Zlonice | 6 |
9. | ZŠ Zvoleněves | 5 |
11. | ZŠ Pchery | 3 |
11. | ZŠ Velvary | 3 |
ŘÍJEN 2009 | |||
SLÁNSKÝ ŠKOLNÍ ORIENTAČNÍ BĚH 2009 | |||
Pořadatel: Sportovní klub orientačního běhu Slaný | |||
Datum: 6. 10. 2009 | |||
Místo: Lesopark Háje | |||
Ped. doprovod: M. Volf | |||
Kategorie H1 | |||
1. místo | Jan Hrdlička | 2.A | 8:35 |
2. místo | Matyáš Kolář | 1.B | 8:56 |
6. místo | Ondřej Hrdlička | 2.A | 12:13 |
7. místo | Jan Richter | 2.A | 15:23 |
Kategorie H2 | |||
1. místo | Karel Pešl | 5.A | 9:52 |
Kategorie H3 | |||
4. místo | Vlastimil Toms | 6.A | 17:57 |
Kategorie D1 | |||
1. místo | Zita Vodičková | 2.A | 11:14 |
2. místo | Anna Mikulcová | 2.A | 11:29 |
4. místo | Kateřina Šandová | 2.A | 27:48 |
Kategorie D2 | |||
1. místo | Denisa Rássová | 5.A | 9:55 |
2. místo | Ludmila Hrdličková | 5.B | 10:20 |
3. místo | Adéla Frýzková | 5.A | 12:01 |
4. místo | Johana Kolářová | 5.B | 15:09 |
Celkově se za 1. stupeň umístila 1. ZŠ Slaný na 1. místě |
ZÁŘÍ 2009 | ||
EVROPSKÝ DEN JAZYKŮ 2009 | ||
Pořadatel: 1. ZŠ Slaný | ||
Datum: září 2009 | ||
Ped. doprovod: Mgr. Jana Rohlová | ||
U příležitosti Evropského dne jazyků uspořádala naše škola vědomostní soutěž na téma evropské jazykové skupiny. 20 soutěžících odpovědělo správně. Ze správných odpovědí bylo vylosováno 5 hlavních vítězů. | ||
HLAVNÍ VÝHERCI: | ||
Magda Beťková (7.A) | ||
Hana Drbotová (9.B) | ||
Kristýna Váchová (9.A) | ||
Tereza Dbalá (9.A) | ||
Michaela Grundová (8.B) | ||
SPRÁVNĚ ODPOVĚDĚLI: | ||
Tomáš Kvasil (8.A) | ||
Barbora Kohoutová (9.A) | ||
Diana Martirosyan (9.B) | ||
Kateřina Nováková (7.A) | ||
Šimon Tesař (8.B) | ||
Tomáš Dočekal (9.A) | ||
Edita Hovhannisyan (8.A) | ||
Lukáš Hort (9.C) | ||
Monika Routnerová (7.A) | ||
Daniela Káčerková (9.A) | ||
Adéla Furiková (9.A) | ||
Soňa Steberlová (9.A) | ||
Daniel Varvařovský (6.B) | ||
Gabriela Suchá (9.B) |
ZÁŘÍ 2009 | |||
SLÁNSKÁ MÍLE 2009 | |||
Pořadatel: "OSTROV" SVČ Slaný | |||
Datum: 23. září 2009 | |||
Místo: Lesopark Háje ve Slaném | |||
Ped. doprovod: Mgr. Iva Kozáková, M. Volf | |||
NEJMLADŠÍ ŽÁCI 2002/2003 | |||
Trať: 536 m | |||
Filip Poledník | 2:26 | 3. místo | |
MLADŠÍ ŽÁCI 2000/2001 | |||
Trať: 536 m | |||
Vojtěch Lain | 2:11 | 5. místo | |
Jiří Prokeš | 2:15 | 8. místo | |
Adam Šmolík | 2:21 | 12. místo | |
Vojtěch Hedvábný | 2:26 | 16. místo | |
Jan Horáček | 2:26 | 17. místo | |
Josef Havel | 2:26 | 18. místo | |
NEJMLADŠÍ ŽÁKYNĚ 2002/2003 | |||
Trať: 536 m | |||
Anastázie Sojková | 2:45 | 5. místo | |
Klára Klocová | 2:47 | 7. místo | |
MLADŠÍ ŽÁKYNĚ 2000/2001 | |||
Trať: 536 m | |||
Monika Černá | 2:20 | 3. místo | |
Laura Masopustová | 2:23 | 4. místo | |
Tereza Hlaváčková | 2:28 | 7. místo | |
Anna Vykoukalová | 2:35 | 14. místo | |
Lucie Krymová | 2:42 | 15. místo | |
Adéla Matějovská | 2:44 | 16. místo | |
ŽÁCI 1997/1998 | |||
Trať: 1609 m | |||
Lukáš Pihrt | 6:35 | 2. místo | 19 b. |
Martin Drbota | 6:51 | 5. místo | 16 b. |
Vlastimil Toms | 7:07 | 6. místo | 15 b. |
Petr Volgner | 7:22 | 11. místo | 10 b. |
POŘADÍ ŠKOL V KATEGORII ŽÁCI | |||
ŠKOLA | BODY | ||
1. ZŠ Slaný | 60 | ||
3. ZŠ Slaný | 40 | ||
2. ZŠ Slaný | 38 | ||
ZŠ Kvílice | 27 | ||
Gymnázium Slaný | 26 | ||
ZŠ Velvary | 16 | ||
ZŠ Zvoleněves | 3 | ||
DD Ledce | 0 | ||
ŽÁKYNĚ 1998/1999 | |||
Trať: 1609 m | |||
Dominika Marešová | 9:03 | 12. místo | 9 b. |
Alena Provazníková | 9:28 | 14. místo | 7 b. |
POŘADÍ ŠKOL V KATEGORII ŽÁKYNĚ | |||
ŠKOLA | BODY | ||
2. ZŠ Slaný | 52 | ||
ZŠ Zvoleněves | 49 | ||
3. ZŠ Slaný | 38 | ||
ZŠ Brandýsek | 29 | ||
1. ZŠ Slaný | 16 | ||
ZŠ Kvílice | 11 | ||
Gymnázium Slaný | 8 | ||
ZŠ Velvary | 4 | ||
STARŠÍ ŽÁCI "B" 1996/1997 | |||
Trať: 1609 m | |||
Roman Horvát | 6:07 | 4. místo | 17 b. |
Richard Knotek | 6:33 | 12. místo | 9 b. |
David Kosina | 7:28 | 22. místo | 0 b. |
Radek Pešek | 7:56 | 26. místo | 0 b. |
POŘADÍ ŠKOL V KATEGORII STARŠÍ ŽÁCI "B" | |||
ŠKOLA | BODY | ||
ZŠ Kvílice | 58 | ||
ZŠ Zvoleněves | 43 | ||
1. ZŠ Slaný | 26 | ||
2. ZŠ Slaný | 23 | ||
3. ZŠ Slaný | 22 | ||
Gymnázium Slaný | 8 | ||
ZŠ Slaný | 3 | ||
ZŠ Velvary | 0 | ||
DD Ledce | 0 | ||
STARŠÍ ŽÁKYNĚ "B" 1996/1997 | |||
Trať: 1609 m | |||
Lidiya Skibych | 8:11 | 9. místo | 12 b. |
Gabriela Kalousová | 8:25 | 13. místo | 8 b. |
Kateřina Nováková | 8:38 | 16. místo | 5 b. |
Bára Klusoňová | 9:42 | 18. místo | 3 b. |
POŘADÍ ŠKOL V KATEGORII STARŠÍ ŽÁKYNĚ "B" | |||
ŠKOLA | BODY | ||
3. ZŠ Slaný | 62 | ||
2. ZŠ Slaný | 45 | ||
Gymnázium Slaný | 42 | ||
1. ZŠ Slaný | 28 | ||
ZŠ Brandýsek | 19 | ||
ZŠ Kvílice | 11 | ||
ZŠ Slaný | 2 | ||
DD LEDCE | 1 | ||
STARŠÍ ŽÁCI "A" 1993/1994 | |||
Trať: 1609 m | |||
Tomáš Eichler | 6:10 | 7. místo | 14 b. |
Jan Poledník | 6:11 | 8. místo | 13 b. |
Jan Matějovský | 6:36 | 20. místo | 1 b. |
Jakub Hedbávný | 6:48 | 23. místo | 0 b. |
Tomáš Dočekal | 6:52 | 24. místo | 0 b. |
POŘADÍ ŠKOL V KATEGORII STARŠÍ ŽÁCI "A" | |||
ŠKOLA | BODY | ||
3. ZŠ Slaný | 33 | ||
ZŠ Kvílice | 31 | ||
ZŠ Brandýsek | 29 | ||
1. ZŠ Slaný | 28 | ||
Gymnázium Slaný | 25 | ||
ZŠ Velvary | 25 | ||
2. ZŠ Slaný | 21 | ||
ZŠ Zvoleněves | 18 | ||
ZŠ Slaný | 0 | ||
ZŠ a PŠ Kladno | 0 | ||
DD Ledce | 0 | ||
STARŠÍ ŽÁKYNĚ "A" 1994/1995 | |||
Trať: 1609 m | |||
Petra Jandová | 7:07 | 1. místo | 20 b. |
Sabina Švadlenková | 7:09 | 3. místo | 18 b. |
Kateřina Labudová | 8:28 | 14. místo | 7 b. |
Tereza Kaczvská | 9:32 | 18. místo | 3 b. |
POŘADÍ ŠKOL V KATEGORII STARŠÍ ŽÁKYNĚ "A" | |||
ŠKOLA | ŠKOLA | ||
3. ZŠ Slaný | 56 | ||
1. ZŠ Slaný | 48 | ||
2. ZŠ Slaný | 48 | ||
ZŠ Kvílice | 30 | ||
Gymnázium Slaný | 15 | ||
ZŠ Brandýsek | 10 | ||
ZŠ Slaný | 2 | ||
"TISÍCOVKA" PO 1. KOLE | |||
3. ZŠ Slaný | 10 | ||
1. ZŠ Slaný | 9 | ||
2. ZŠ Slaný | 8 | ||
ZŠ Kvílice | 7 | ||
Gymnázium Slaný | 6 | ||
ZŠ Brandýsek | 5 | ||
ZŠ Zvoleněves | 4 | ||
ZŠ Velvary | 3 | ||
ZŠ Slaný | 2 | ||
DD Ledce | 1 | ||
ZŠ a PŠ Kladno | 0 |
Copyright © 2016 - 2024 | Základní škola ve Slaném Na Hájích &   Vitalex Computers s.r.o. - Tvorba školních webů | Prohlášení o přístupnosti | Cookies