ČERVEN 2014 | ||||||
ATLETICKÁ OLYMPIÁDA 2014 | ||||||
Pořadatel: OSTROV Slaný | ||||||
Datum: 4. 6. 2014 | ||||||
Místo: Atletický stadion za nádražím | ||||||
Ped. vedení: Mgr. K. Fliegerová, M. Volf | ||||||
III. KATEGORIE HOŠI | ||||||
60m | ||||||
10. | Tichý Tomáš | 7.B | ||||
12. | Korbel Michal | 6.B | ||||
15. | Čepelák Jakub | 6.B | ||||
1000m | ||||||
3. | Hrdlička Ondřej | 6.A | ||||
8. | Fiedler David | 6.A | ||||
- | Tichý Tomáš | 7.B | ||||
Dálka | ||||||
7. | Fiedler David | 6.A | ||||
10. | Zeman Pavel | 7.A | ||||
11. | Čepelák Jakub | 6.B | ||||
Výška | ||||||
2. | Hedbávný Vojtěch | 7.B | ||||
10. | Hrdlička Ondřej | 6.A | ||||
Hod míčkem | ||||||
3. | Hedbávný Vojtěch | 7.B | ||||
13. | Korbel Michal | 6.B | ||||
Štafeta 4x60m | ||||||
3. | 1. ZŠ Slaný | |||||
Pořadí škol | ||||||
1. | 3. ZŠ Slaný | 10b. | ||||
2. | ZŠ Kvílice | 9b. | ||||
3. | 1. ZŠ Slaný | 8b. | ||||
4. | 2. ZŠ Slaný | 7b. | ||||
5. | ZŠ Brandýsek | 6b. | ||||
5. | Gymnázium Slaný | 6b. | ||||
III. KATEGORIE DÍVKY | ||||||
60m | ||||||
4. | Rockenbauerová Iveta | 7.A | ||||
7. | Mikulcová Anna | 6.A | ||||
- | Kasnerová Adéla | 6.A | ||||
600m | ||||||
3. | Matějovská Adéla | 7.A | ||||
5. | Nedvědová Kamila | 6.B | ||||
9. | Schunágelová Tereza | 6.B | ||||
Dálka | ||||||
5. | Krymová Lucie | 7.A | ||||
9. | Spoustová Michaela | 6.B | ||||
13. | Husáriková Anna | 6.A | ||||
Výška | ||||||
4. | Krymová Lucie | 7.A | ||||
5. | Rockenbauerová Iveta | 7.A | ||||
9. | Masopustová Laura | 7.B | ||||
Hod míčkem | ||||||
2. | Husáriková Anna | 6.A | ||||
11. | Spoustová Michaela | 6.B | ||||
14. | Masopustová Laura | 7.B | ||||
Štafeta 4x60m | ||||||
2. | 1. ZŠ Slaný "A" | |||||
5. | 1. ZŠ Slaný "B" | |||||
Pořadí škol | ||||||
1. | Gymnázium Slaný | 10b. | ||||
2. | 3. ZŠ Slaný | 9b. | ||||
3. | 1. ZŠ Slaný | 8b. | ||||
4. | ZŠ Kvílice | 7b. | ||||
5. | ZŠ Brandýsek | 6b. | ||||
6. | 2. ZŠ Slaný | 5b. | ||||
IV. KATEGORIE HOŠI | ||||||
60m | ||||||
11. | Krejza Petr | 8.A | ||||
11. | Dudák Ladislav | 8.B | ||||
13. | Pecha Pavel | 8.B | ||||
1500m | ||||||
6. | Dudák Ladislav | 8.B | ||||
9. | Švojgr David | 8.B | ||||
Dálka | ||||||
5. | Krejza Petr | 8.A | ||||
9. | Pecha Pavel | 8.B | ||||
Výška | ||||||
2. | Švojgr David | 8.B | ||||
8. | Novotný Filip | 9.B | ||||
Hod míčkem | ||||||
9. | Novotný Filip | 9.B | ||||
11. | Pecha Pavel | 8.B | ||||
Štafeta 4x60m | ||||||
4. | 1. ZŠ Slaný | |||||
Pořadí škol | ||||||
1. | 3. ZŠ Slaný | 10b. | ||||
2. | 2. ZŠ Slaný | 9b. | ||||
3. | Gymnázium Slaný | 8b. | ||||
4. | ZŠ Kvílice | 7b. | ||||
5. | ZŠ Brandýsek | 6b. | ||||
6. | 1. ZŠ Slaný | 5b. | ||||
IV. KATEGORIE DÍVKY | ||||||
60m | ||||||
5. | Rássová Denisa | 9.A | ||||
6. | Špurková Jaroslava | 9.A | ||||
12. | Fialová Kateřina | 9.A | ||||
800m | ||||||
3. | Heidelbergová Helena | 8.B | ||||
8. | Součková Lucie | 8.A | ||||
11. | Vejražková Martina | 9.B | ||||
Dálka | ||||||
4. | Sojková Viktorie | 8.A | ||||
8. | Heidelbergová Helena | 8.B | ||||
10. | Fialová Kateřina | 9.A | ||||
Výška | ||||||
2. | Rássová Denisa | 8.A | ||||
3. | Sojková Viktorie | 8.A | ||||
5. | Špurková Jaroslava | 9.A | ||||
Hod míčkem | ||||||
4. | Husáriková Dominika | 8.B | ||||
9. | Opltová Patricie | 8.B | ||||
Štafeta 4x60m | ||||||
3. | 1. ZŠ Slaný "A" | |||||
4. | 1. ZŠ Slaný "B" | |||||
Pořadí škol | ||||||
1. | 3. ZŠ Slaný | 10b. | ||||
2. | 1. ZŠ Slaný | 9b. | ||||
3. | Gymnázium Slaný | 8b. | ||||
4. | 2. ZŠ Slaný | 7b. | ||||
5. | ZŠ Brandýsek | 6b. | ||||
Celkové výsledky ATLETICKÉ OLYMPIÁDY 2014 | ||||||
1. | 3. ZŠ Slaný | 39b. | ||||
2. | Gymnázium Slaný | 32b. | ||||
3. | 1. ZŠ Slaný | 30b. | ||||
4. | 2. ZŠ Slaný | 28b. | ||||
5. | ZŠ Brandýsek | 24b. | ||||
6. | ZŠ Kvílice | 23b. | ||||
"TISÍCOVKA" 13/14 PO 9. KOLE | "1000" | |||||
1. | 3. ZŠ Slaný | 94 | ||||
2. | 1. ZŠ Slaný | 76 | ||||
3. | 2. ZŠ Slaný | 63 | ||||
4. | Gymnázium Slaný | 58 | ||||
5. | ZŠ Kvílice | 47 | ||||
6. | ZŠ Brandýsek | 37 | ||||
7. | ZŠ Zvoleněves | 27 | ||||
8. | ZŠ Zlonice | 22 | ||||
9. | ZŠ Pchery | 20 | ||||
10. | ZŠ Velvary | 19 | ||||
11. | ZŠ Smečno | 17 | ||||
12. | ZŠ Tuřany | 5 |
ČERVEN 2014 | ||||||
ATLETICKÁ MINIOLYMPIÁDA 2014 | ||||||
Pořadatel: OSTROV Slaný | ||||||
Datum: 3. 6. 2014 | ||||||
Místo: Atletický stadion za nádražím | ||||||
Ped. vedení: Mgr. I. Rosenbergová | ||||||
I. KATEGORIE HOŠI | ||||||
50m | ||||||
5. | Černý Martin | 3.B | ||||
15. | Pospíšil František | 3.B | ||||
400m | ||||||
3. | Mrůzek Štěpán | 3.B | ||||
13. | Pospíšil František | 3.B | ||||
Dálka | ||||||
1. | Černý Martin | 3.B | ||||
4. | Hájek Kryštof | 3.A | ||||
Hod | ||||||
8. | Mrůzek Štěpán | 3.B | ||||
14. | Hájek Kryštof | 3.A | ||||
I. KATEGORIE DÍVKY | ||||||
50m | ||||||
9. | Kindermanová Johanka | 3.B | ||||
12. | Králová Šárka | 3.A | ||||
400m | ||||||
2. | Chodorová Kateřina | 2.B | ||||
6. | Kolibáčová Ema | 3.B | ||||
Dálka | ||||||
3. | Kolibáčová Ema | 3.B | ||||
12. | Kindermanová Johanka | 3.B | ||||
Hod | ||||||
5. | Chodorová Kateřina | 2.B | ||||
6. | Husáriková Marie | 3.B | ||||
9. | Králová Šárka | 3.A | ||||
II. KATEGORIE HOŠI | ||||||
50m | ||||||
1. | Hromádka Tomáš | 5.B | ||||
7. | Hůla Jiří | 5.B | ||||
9. | Zeman Viktor | 5.A | ||||
800m | ||||||
2. | Poledník Filip | 5.A | ||||
7. | Baruzzi Vojtěch | 5.B | ||||
9. | Kolář Matýáš | 5.B | ||||
Dálka | ||||||
6. | Poledník Filip | 5.A | ||||
10. | Hromádka Tomáš | 5.B | ||||
14. | Kolář Matýáš | 5.B | ||||
Hod | ||||||
9. | Hájek Jakub | 5.B | ||||
12. | Drtina Jakub | 5.A | ||||
II. KATEGORIE DÍVKY | ||||||
50m | ||||||
6. | Chárová Simona | 5.B | ||||
13. | Chrapová Gabriela | 5.B | ||||
600m | ||||||
8. | Klocová Klára | 5.A | ||||
9. | Nováková Kristýna | 5.A | ||||
12. | Kubásková Simona | 5.A | ||||
Dálka | ||||||
7. | Nováková Kristýna | 5.A | ||||
10. | Klocová Klára | 5.A | ||||
12. | Kubásková Simona | 5.A | ||||
Hod | ||||||
5. | Chárová Simona | 5.B | ||||
12. | Chrapová Gabriela | 5.B |
KVĚTEN 2014 | ||||||
HLÍDKA MLADÝCH ZDRAVOTNÍKŮ | ||||||
Pořadatel: Oblastní spolek ČČK v Kladně | ||||||
Datum: 21. 5. 2014 | ||||||
Místo: Sletiště Kladno | ||||||
Soutěže se zúčastnily 4 hlídky naší školy. | ||||||
1. stupeň | ||||||
Pavel Savin | 3.B | |||||
Kryštof Toms | 5.A | |||||
Kristýna Rokosová | 5.A | |||||
Anastázie Sojková | 5.A | |||||
Simona Chárová | 5.B | |||||
Jiří Hůla | 5.B | |||||
2.stupeň | ||||||
Dan Drholec | 9.B | |||||
Michal Štulík | 8.A | |||||
Ludmila Hrdličková | 9.B | |||||
Denisa Rássová | 9.A | |||||
Katka Fialová | 9.A | |||||
Stanislav Troch | 8.B | |||||
Ladislav Dudák | 8.B | |||||
Josef Havel | 8.A | |||||
Barbora Řeháková | 9.A | |||||
Romana Kinterová | 9.B | |||||
Kristýna Fučíková | 8.B | |||||
Dominika Dolejší | 8.A | |||||
Patrik Valda | 9.A | |||||
Petr Hájek | 8.A | |||||
Kristýna Soudná | 8.A | |||||
Barbora Lišková | 8.B | |||||
Eliška Abbrentová | 9.A | |||||
Anna Kolaříková | 8.A |
KVĚTEN 2014 | ||||||
VOLEJBAL - Slánská "1000" | ||||||
Pořadatel: SVČ "Ostrov Slaný" | ||||||
Datum: 20. 5. 2014 | ||||||
Místo: 3. ZŠ Slaný | ||||||
Ped. vedení: M. Volf | ||||||
SOUPISKA | ||||||
Krejza Petr | 8.A | |||||
Pecha Pavel | 8.B | |||||
Švojgr David | 8.B | |||||
Danda Petr | 8.B | |||||
Valda Patrik | 9.A | |||||
Rássová Denisa | 9.A | |||||
Špurková Jaroslava | 9.A | |||||
Pospíšil Josef | 9.B | |||||
Hájek Petr | 8.A | |||||
5. družstev - každý s každým | ||||||
Zápasy: | 1. ZŠ Slaný - 2. ZŠ Slaný | 2 : 0 | ||||
1. ZŠ Slaný - Gymnázium Slaný | 0 : 2 | |||||
1. ZŠ Slaný - 3. ZŠ Slaný | 2 : 1 | |||||
1. ZŠ Slaný - ZŠ Pchery | 0 : 2 | |||||
CELKOVÉ VÝSLEDKY | ||||||
1. | 3. ZŠ Slaný | |||||
2. | ZŠ Pchery | |||||
3. | Gymnázium Slaný | |||||
4. | 1. ZŠ Slaný | |||||
5. | 2. ZŠ Slaný | |||||
"TISÍCOVKA" 13/14 PO 9. KOLE | "1000" | |||||
1. | 3. ZŠ Slaný | 84 | ||||
2. | 1. ZŠ Slaný | 68 | ||||
3. | 2. ZŠ Slaný | 56 | ||||
4. | Gymnázium Slaný | 49 | ||||
5. | ZŠ Kvílice | 41 | ||||
6. | ZŠ Brandýsek | 31 | ||||
7. | ZŠ Zvoleněves | 27 | ||||
8. | ZŠ Zlonice | 22 | ||||
9. | ZŠ Pchery | 20 | ||||
10. | ZŠ Velvary | 19 | ||||
11. | ZŠ Smečno | 17 | ||||
12. | ZŠ Palackého | 5 |
DUBEN 2014 | |||||
MC DONALD´s CUP - fotbalový turnaj - 4. - 5. ročníky | |||||
Datum: 25. 4. 2014 | |||||
Místo: SK Slaný | |||||
Ped. doprovod: Mgr. Zuzana Nepilová | |||||
SOUPISKA | |||||
Pražák Dominik | 4. A | ||||
Dvořák Ondřej | 4. B | ||||
Holub Matěj | 4. A | ||||
Vesecký Vojtěch | 4. A | ||||
Havlovec Dominik | 4. A | ||||
Szentesiová Klára | 4. B | ||||
Kopecký Martin | 4. B | ||||
Hájek Jakub | 5. B | ||||
Kolář Matyáš | 5. B | ||||
Baruzzi Vojtěch | 5. B | ||||
Pospíšil Jan | 5. B | ||||
Matouch Jan | 4. A | ||||
Naše družstvo obsadilo 4. místo. |
DUBEN 2014 | ||||||
VELIKONOČNÍ ZAJÍČEK - recitační soutěž | ||||||
Místo: 1. ZŠ Slaný | ||||||
Datum: 22. 4. 2014 | ||||||
Nejlepší recitátoři: | ||||||
I. Kategorie - 1. a 2. třídy | ||||||
Nela Martinková | 1. A | |||||
Nela Trsková | 1. B | |||||
Julie Maštalířová | 1. C | |||||
Edwards David | 2. A | |||||
Nicol Porazká | 2. B | |||||
Natálie Brázdová | 2. C | |||||
II. Kategorie - 3. a 4. třídy | ||||||
Kristýna Beranová | 3. A | |||||
Michaela Burešová | 3. B | |||||
Jakub Kolbek | 4. A | |||||
Daniel Tlustý | 4. B |
DUBEN 2014 | |||||
FUTSAL - okresní kolo | |||||
Datum: 16. 4. 2014 | |||||
Místo: stadion SK Kladno | |||||
Ped. doprovod: Mgr. Zuzana Nepilová | |||||
SOUPISKA | |||||
Krejza Petr | 8. A | ||||
Danda Petr | 8. B | ||||
Švojgr David | 8. B | ||||
Liška Matěj | 8. B | ||||
Erlich Vadim | 9. A | ||||
Havlovec Daniel | 9. A | ||||
Novotný Filip | 9. B | ||||
Pospíšil Josef | 9. B | ||||
Naši chlapci obsadili 4. místo ve skupině A. |
DUBEN 2014 | |||||
FLORBAL - DÍVKY | |||||
Pořadatel: SVČ "OSTROV" Slaný | |||||
Datum: 10. 4. 2014 | |||||
Místo: BIOS Slaný | |||||
Ped. doprovod: M. Volf | |||||
SOUPISKA | |||||
Husáriková Dominika | 7. A | ||||
Fialová Kateřina | 9. A | ||||
Rássová Denisa | 9. A | ||||
Špurková Jaroslava | 9. A | ||||
Abbrentová Eliška | 9. A | ||||
Hrdličková Ludmila | 9. B | ||||
Kinterová Romana | 9. B | ||||
Urbanová Kateřina | 9. B | ||||
Vejražková Martina | 9. B | ||||
Zápasy: | |||||
1. ZŠ Slaný - 2. ZŠ Slaný | 0:3 | ||||
1. ZŠ Slaný - ZŠ Kvílice | 4:0 | ||||
1. ZŠ Slaný - 3. ZŠ Slaný | 4:2 | ||||
1. ZŠ Slaný - ZŠ Zvoleněves | 0:6 | ||||
Celkově naše děvčata obsadila 4. místo. |
BŘEZEN 2014 | ||||||
Matematická soutěž KLOKAN | ||||||
Datum: 26. 03. 2014 | ||||||
Nejlepší řešitelé: | ||||||
Kategorie Cvrček | ||||||
Jindřich Král | 3.A | 85 b. | ||||
Štěpán Mrůzek | 3.B | 85 b. | ||||
Jan Tichý | 3.A | 75 b. | ||||
Kategorie Klokánek | ||||||
Filip Poledník | 5.A | 105 b. | ||||
Jakub Kolbek | 4.A | 97 b. | ||||
Michal Sova | 5.A | 90 b. | ||||
Kategorie Benjamin | ||||||
Kamila Nedvědová | 6.B | 59 b. | ||||
Silvie Mikšovská | 7.B | 59 b. | ||||
Ondřej Hrdlička | 6.A | 58 b. | ||||
Kategorie Kadet | ||||||
Denisa Rássová | 9.A | 66 b. | ||||
Martin Blahota | 9.B | 66 b. | ||||
Eliška Hrabánková | 9.B | 56 b. |
BŘEZEN 2014 | ||||||
FUTSAL - ZÁKLADNÍ KOLO - IV. KATEGORIE | ||||||
Pořadatel: DDM OSTROV Slaný a Královské město Slaný | ||||||
Datum: 05. 03. 2014 | ||||||
Místo: BIOS Slaný | ||||||
Ped. doprovod: Mgr. Zuzana Nepilová | ||||||
SOUPISKA | ||||||
Krejza Petr | 8. A | |||||
Prokeš Jiří | 8. A | |||||
Knor Daniel | 8. A | |||||
Švojgr David | 8. B | |||||
Erlich Vadim | 9. A | |||||
Havlovec Daniel | 9. A | |||||
Novotný Filip | 9. B | |||||
Pospíšil Josef | 9. B | |||||
SKUPINA B | 1. ZŠ SLANÝ | ZŠ SMEČNO | ZŠ BRANDÝSEK | ZŠ ZLONICE | CELKEM | POŘADÍ |
1. ZŠ SLANÝ | 3 : 2 | 0 : 0 | 2 : 0 | 7 b. | 1 | |
ZŠ SMEČNO | 2 : 3 | 0 : 2 | 5 : 1 | 3 b. | 3 | |
ZŠ BRANDÝSEK | 0 : 0 | 2 : 0 | 2 : 1 | 7 b. | 2 | |
ZŠ ZLONICE | 0 : 2 | 1 : 5 | 1 : 2 | 0 b. | 4 | |
Semifinále: | 1. ZŠ SLANÝ - 2. ZŠ SLANÝ | 1 : 1 (1 : 3 na penalty) | ||||
o 3. místo | 3. ZŠ SLANÝ - 1. ZŠ SLANÝ | 1 : 1 (1 : 3 na penalty) | ||||
CELKOVÉ POŘADÍ | ||||||
1. | ZŠ Brandýsek | |||||
2. | 2. ZŠ Slaný | |||||
3. | 1. ZŠ Slaný | |||||
4. | 3. ZŠ Slaný | |||||
5. | ZŠ Smečno | |||||
6. | ZŠ Kvílice | |||||
7. | ZŠ Zvoleněves | |||||
8. | ZŠ Zlonice | |||||
9. | Gymnázium Slaný | |||||
Naši hoši obsadili 3. místo a postoupili do okresního kola. |
ÚNOR 2014 | ||||||
Matematická olympiáda | ||||||
Školního kola se zúčastnilo 8 žáků, 2 z nich postoupili do okresního kola: | ||||||
v kategorii Z6 | ||||||
Tereza Schunágelová | 6.B | |||||
v kategorii Z7 | ||||||
Ladislav Dudák | 8.B |
ÚNOR 2014 | ||||||
Pythagoriáda | ||||||
Žáci 5.-8. ročníku se zúčastnili v únoru školního kola matematické soutěže Pythagoriády. | ||||||
Do květnového okresního kola soutěže postupují: | ||||||
Ladislav Dudák | 8.B | |||||
Kristýna Fučíková | 8.B |
LEDEN 2014 | ||||||
Dějepisná olympiáda - okresní kolo | ||||||
Datum: 27. 01. 2014 | ||||||
Místo: 12. ZŠ Kladno Brjanská | ||||||
Ped. vedení: Mgr. M. Čečrdlová | ||||||
ÚČASTNÍCI | ||||||
Denisa Rássová | 9. A | |||||
Barbora Řeháková | 9. A |
LEDEN 2014 | |||||||
Soutěž v anglickém jazyce - školní kolo | |||||||
Datum: 14.-15. 01. 2014 | |||||||
Místo: 1. ZŠ Slaný | |||||||
Ped. vedení: Mgr. J. Rohlová | |||||||
Kategorie I.A (6. a 7. ročník) | BODY | ||||||
Pořadí | Jméno | Třída | Test | Ústní | Celkem | ||
1. | Kamila Nedvědová | 6.B | 12 | 6 | 18 | ||
2. | Karolína Malá | 6.A | 13 | 4 | 17 | ||
3.-7. | Jiří Tomeš | 6.A | 11 | 5 | 16 | ||
Jan Kolář | 6.A | 12 | 4 | 16 | |||
Kateřina Kopecká | 6.B | 13 | 3 | 16 | |||
Tereza Schunágelová | 6.B | 12 | 4 | 16 | |||
Pavel Podrazký | 6.B | 12 | 4 | 16 | |||
8. | Markéta Tučková | 6.B | 11 | 4 | 15 | ||
9. | Jaroslav Vrzoň | 6.B | 10 | 3 | 13 | ||
10. | Ladislav Routner | 7.B | 10 | 2 | 12 | ||
11. | Kateřina Vokounová | 7.A | 10 | 2 | 12 | ||
12. | Barbora Wenclová | 7.B | 8 | 2 | 10 | ||
Kategorie II.A (8. a 9. ročník) | BODY | ||||||
Pořadí | Jméno | Třída | Test | Ústní | Celkem | ||
1. | Anna Vosmíková | 9.A | 10 | 6 | 16 | ||
2. | Denisa Rássová | 9.A | 9 | 5 | 14 | ||
3. | Tereza Brožová | 9.B | 8 | 5+ | 13+ | ||
4.-5. | Jaroslav Hrdina | 8.A | 8 | 5 | 13 | ||
Kateřina Fialová | 9.A | 9 | 4 | 13 | |||
6. | Karolína Klabíková | 9.A | 8 | 4 | 12 | ||
7.-8. | Rozálie Sojková | 9.A | 7 | 4 | 11 | ||
Ladislav Dudák | 8.B | 7 | 4 | 11 | |||
9. | Kristýna Soudná | 8.A | 5 | 5 | 10 | ||
10.-11. | Michal Štulík | 8.A | 4 | 3 | 7 | ||
Viktorie Sojková | 8.A | 2 | 5 | 7 | |||
12. | Stanislav Troch | 8.B | 3 | 2 | 5 | ||
Kamila Nedvědová a Anna Vosmíková postupují do okresního kola. |
PROSINEC 2013 | ||||||
FLORBAL - III. Kategorie - HOŠI | ||||||
Pořadatel: OSTROV VOLNÉHO ČASU | ||||||
Datum: 12. 12. 2013 | ||||||
Místo: Hala BIOS Slaný | ||||||
Ped. vedení: M. Volf | ||||||
SOUPISKA | ||||||
Hrdlička Ondřej | 6. A | |||||
Baňka Daniel | 6. B | |||||
Čepelák Jakub | 6. B | |||||
Tichý Tomáš | 7. B | |||||
Hedbávný Vojtěch | 7. B | |||||
Veselý Radek | 7. B | |||||
Náprstek Jakub | 7. B | |||||
Danda Petr | 8. B | |||||
Pecha Pavel | 8. B | |||||
Troch Stanislav | 8. B | |||||
Zápasy: | 1. ZŠ Slaný : 3. ZŠ Slaný | 0 : 6 | ||||
1. ZŠ Slaný : 2. ZŠ Slaný | 10 : 2 | |||||
1. ZŠ Slaný : ZŠ Kvílice | 5 : 1 | |||||
1. ZŠ Slaný : Gymnásium Slaný | 2 : 0 | |||||
1. ZŠ Slaný : ZŠ Velvary | 4 : 0 | |||||
Celkově naši chlapci obsadili 2. místo. |
PROSINEC 2013 | ||||||
MLADÝ CHEMIK - předkolo celostátního kola | ||||||
Datum: 10. 12. 2013 | ||||||
Místo: Masarykova střední škola chemická v Praze | ||||||
Ped. vedení: PaedDr. Karla Hrdličková | ||||||
NAŠE DRUŽSTO | ||||||
Anna Vosmíková | 9. A | |||||
Jaroslava Špurková | 9. A | |||||
Ludmila Hrdličková | 9. B | |||||
Naše děvčata obsadila 4. místo z 10. družstev a získala zvláštní cenu za model Sacharozy. |
PROSINEC 2013 | ||||||
FLORBAL - IV. Kategorie - HOŠI | ||||||
Pořadatel: OSTROV VOLNÉHO ČASU | ||||||
Datum: 4. 12. 2013 | ||||||
Místo: Hala BIOS Slaný | ||||||
Ped. vedení: M. Volf | ||||||
SOUPISKA | ||||||
Hájek Petr | 8. A | |||||
Krejza Petr | 8. A | |||||
Švojgr David | 8. B | |||||
Erilich Vadim | 9. A | |||||
Havlovec Daniel | 9. A | |||||
Mách Jiří | 9. B | |||||
Novotný Filip | 9. B | |||||
Pospíšil Josef | 9. B | |||||
Skupina: | 1. ZŠ Slaný : 2. ZŠ Slaný | 2 : 1 | ||||
1. ZŠ Slaný : ZŠ Velvary | 3 : 1 | |||||
1. ZŠ Slaný : ZŠ Zvoleněves | 3 : 1 | |||||
1. místo ve skupině | ||||||
Čtvrtfinále: | 1. ZŠ Slaný : ZŠ Smečno | 3 : 1 | ||||
Semifinále: | 1. ZŠ Slaný : 2. ZŠ Slaný | 4 : 1 | ||||
Finále: | 1. ZŠ Slaný : ZŠ Pchery | 5 : 2 | ||||
Naši florbalisté bez ztráty jediného bodu suveréně zvítězili a do školy přivezli pěkný pohár. |
LISTOPAD 2013 | ||||||||
BASKETBAL - DÍVKY - III. kategorie | ||||||||
Pořadatel: DDM OSTROV Slaný a Královské město Slaný | ||||||||
Datum: 21. 11. 2013 | ||||||||
Místo: 3. ZŠ Slaný | ||||||||
Ped. doprovod: Mgr. K. Fliegerová | ||||||||
SOUPISKA | ||||||||
Krymová Lucie | 7. A | |||||||
Rockenbauerová Iveta | 7. A | |||||||
Vaverková Nikoleta | 7. B | |||||||
Váňová Lucie | 6. A | |||||||
Husáriková Anna | 6. A | |||||||
Mikulcová Anna | 6. A | |||||||
Kasnerová Adéla | 6. A | |||||||
Kubalová Adéla | 6. B | |||||||
SKUPINA "A" | 1. ZŠ Slaný | 2. ZŠ Slaný | 3. ZŠ Slaný | Celkem | Pořadí | |||
1. ZŠ Slaný | 14 : 4 | 2 : 28 | 2 b. | 2 | ||||
2. ZŠ Slaný | 4 : 14 | 4 : 24 | 0 b. | 3 | ||||
3. ZŠ Slaný | 28 : 2 | 24 : 2 | 4 b. | 1 | ||||
Semifinále: | ||||||||
1. ZŠ Slaný - Gymnázium Slaný | 6 : 26 | |||||||
o 3. místo: | ||||||||
1. ZŠ Slaný - ZŠ Brandýsek | 4 : 2 | |||||||
CELKOVÉ POŘADÍ | ||||||||
1. | 3. ZŠ Slaný | |||||||
2. | Gymnázium Slaný | |||||||
3. | 1. ZŠ Slaný | |||||||
4. | ZŠ Brandýsek | |||||||
5. | ZŠ Kvílice | |||||||
6. | 2. ZŠ Slaný | |||||||
BASKETBAL 2013 - CELKOVÉ VÝSLEDKY | ||||||||
Pořadí | Škola | Chlapci 4 | Dívky 4 | Chlapci 3 | Dívky 3 | Celkem | Tisícovka | |
1. | 3. ZŠ Slaný | 10 | 10 | 10 | 10 | 40 | 10 b. | |
2. | Gymnázium Slaný | 9 | 9 | 9 | 9 | 36 | 9 b. | |
3. | 1. ZŠ Slaný | 8 | 7 | 7 | 8 | 30 | 8 b. | |
4. | 2. ZŠ Slaný | 6 | 8 | 8 | 5 | 27 | 7 b. | |
5. | ZŠ Brandýsek | 7 | - | 6 | 6 | 19 | 6 b. | |
6. | ZŠ Kvílice | - | 6 | - | 7 | 13 | 5 b. | |
TISÍCOVKA 13/14 PO 4. KOLE | "1000" | |||||||
POŘADÍ | ŠKOLA | BODY | ||||||
1. | 3. ZŠ Slaný | 38 | ||||||
2. | 1. ZŠ Slaný | 27 | ||||||
2. | Gymnázium | 27 | ||||||
4. | 2. ZŠ Slaný | 26 | ||||||
5. | ZŠ Kvílice | 25 | ||||||
6. | ZŠ Brandýsek | 19 | ||||||
7. | ZŠ Zlonice | 15 | ||||||
8. | ZŠ Zvoleněves | 12 | ||||||
9. | ZŠ Velvary | 6 | ||||||
9. | ZŠ Pchery | 6 | ||||||
11. | ZŠ Smečno | 5 | ||||||
12. | ZŠ Tuřany | 1 |
LISTOPAD 2013 | ||||||
BASKETBAL - CHLAPCI - III. kategorie | ||||||
Pořadatel: DDM OSTROV Slaný a Královské město Slaný | ||||||
Datum: 19. 11. 2013 | ||||||
Místo: 3. ZŠ Slaný | ||||||
Ped. doprovod: M. Volf | ||||||
SOUPISKA | ||||||
Hrdlička Ondřej | 6. A | |||||
Kolář Jan | 6. A | |||||
Suchý Daniel | 6. A | |||||
Danda Lukáš | 6. B | |||||
Štěpnička Samuel | 6. B | |||||
Dragoun Michal | 7. B | |||||
Troch Stanislav | 8. B | |||||
Danda Petr | 8. B | |||||
Papík Karel | 7. B | |||||
Zápasy: | ||||||
1. ZŠ Slaný - 2. ZŠ Slaný | 6 : 10 | |||||
1. ZŠ Slaný - 3. ZŠ Slaný | 10 : 48 | |||||
1. ZŠ Slaný - Gymnázium Slaný | 10 : 14 | |||||
1. ZŠ Slaný - ZŠ Kvílice | 12 : 4 | |||||
CELKOVÉ POŘADÍ | ||||||
1. | 3. ZŠ Slaný | |||||
2. | Gymnázium Slaný | |||||
3. | 2. ZŠ Slaný | |||||
4. | 1. ZŠ Slaný | |||||
5. | ZŠ Kvílice |
LISTOPAD 2013 | ||||||
BASKETBAL - DÍVKY - IV. kategorie | ||||||
Pořadatel: DDM OSTROV Slaný a Královské město Slaný | ||||||
Datum: 7. 11. 2013 | ||||||
Místo: 3. ZŠ Slaný | ||||||
Ped. doprovod: M. Volf | ||||||
SOUPISKA | ||||||
Heidelbergová Helena | 8. B | |||||
Lišková Barbora | 8. B | |||||
Spoustová Daniela | 8. B | |||||
Kinterová Romana | 9. B | |||||
Urbanavá Kateřina | 9. B | |||||
Abbrentová Eliška | 9. A | |||||
Špurková Jaroslava | 9. A | |||||
Husáriková Dominika | 7. A | |||||
Zápasy: | ||||||
1. ZŠ Slaný - 2. ZŠ Slaný | 2 : 8 | |||||
1. ZŠ Slaný - 3. ZŠ Slaný | 0 : 19 | |||||
1. ZŠ Slaný - Gymnázium Slaný | 4 :12 | |||||
1. ZŠ Slaný - ZŠ Brandýsek | 16 : 0 | |||||
CELKOVÉ POŘADÍ | ||||||
1. | 3. ZŠ Slaný | |||||
2. | Gymnázium Slaný | |||||
3. | 2. ZŠ Slaný | |||||
4. | 1. ZŠ Slaný | |||||
5. | ZŠ Brandýsek |
LISTOPAD 2013 | ||||||
BASKETBAL - CHLAPCI - IV. kategorie | ||||||
Pořadatel: DDM OSTROV Slaný a Královské město Slaný | ||||||
Datum: 5. 11. 2013 | ||||||
Místo: 3. ZŠ Slaný | ||||||
Ped. doprovod: M. Volf | ||||||
SOUPISKA | ||||||
Erlich Vadim | 9. A | |||||
Klouda Daniel | 9. B | |||||
Novotný Filip | 9. B | |||||
Pospíšil Josef | 9. B | |||||
Knor Daniel | 8. A | |||||
Hájek Petr | 8. A | |||||
Krejza Petr | 8. A | |||||
Pecha Pavel | 8. B | |||||
Švojgr David | 8. B | |||||
Varga Matyáš | 8. B | |||||
Zápasy: | ||||||
1. ZŠ Slaný - 2. ZŠ Slaný | 25 : 0 | |||||
1. ZŠ Slaný - ZŠ Kvílice | 38 : 6 | |||||
1. ZŠ Slaný - 3. ZŠ Slaný | 9 : 35 | |||||
1. ZŠ Slaný - Gymnázium Slaný | 16 : 28 | |||||
CELKOVÉ POŘADÍ | ||||||
1. | 3. ZŠ Slaný | |||||
2. | Gymnázium Slaný | |||||
3. | 1. ZŠ Slaný | |||||
4. | ZŠ Kvílice | |||||
5. | 2. ZŠ Slaný | |||||
Naše družstvo postupuje do okresního finále na Kladně. |
ŘIJEN 2013 | ||||||
Výtvarná soutěž: Návrh plakátu na jazzový koncert | ||||||
Pořadatel: JAZZ CLUB SLANÝ | ||||||
Datum: 24. 10. 2013 | ||||||
Ped. doprovod: Mgr. Marie Kozáková | ||||||
Soutěže se zúčastnily: | ||||||
Kylíšková Karolína | 2.A | |||||
Beranová Zuzana | 2.A | |||||
Cábová Barbora | 2.A |
ŘÍJEN 2013 | ||||||
PŘÍRODOVĚDNÝ KLOKAN - celostátní soutěž pro 8. a 9. třídy | ||||||
Datum: 16. 10. 2013 | ||||||
Ped. doprovod: PaedDr. Karla Hrdličková | ||||||
Nejlepší řešitelkou se ve školní kole stala Dominika Dolejší z 8.A. |
ŘÍJEN 2013 | ||||||
Muzeum Slaný: Fotografická soutěž "Město Slaný v současnosti" | ||||||
Pořadatel: Muzeum Slaný | ||||||
Ped. doprovod: Mgr. Marie Čečrdlová | ||||||
Naší školu reprezentují: | ||||||
Barbora Wenclová | 7.B | |||||
Denisa Rássová | 9.A | |||||
Kateřina Fialová | 9.A | |||||
Výsledky soutěže vyhlásí muzeum Slaný koncem roku 2013. |
ŘÍJEN 2013 | |||||
VYBÍJENÁ - Divky - III. Kategorie | |||||
Pořadatel: DDM OSTROV Slaný | |||||
Datum: 17. 10. 2013 | |||||
Ped. doprovod: Mgr. K. Fliegerová | |||||
SOUPISKA | |||||
Husáriková Anna | 6.A | ||||
Mikulcová Anna | 6.A | ||||
Kazdová Andrea | 6.A | ||||
Trochová Tereza | 6.A | ||||
Tučková Markéta | 6.B | ||||
Kubalová Adéla | 6.B | ||||
Spoustová Michaela | 6.B | ||||
Krymová Lucie | 7.A | ||||
Rockenbauerová Iveta | 7.A | ||||
Matějovská Adéla | 7.A | ||||
Tučková Kristýna | 7.A | ||||
Špalková Lucie | 7.B | ||||
Mrázová Eva | 7.A | ||||
Naše děvčata skončila na 7. místě. |
ŘÍJEN 2013 | |||||||
FUTSAL - ZÁKLADNÍ KOLO - Hoši - III. Kategorie | |||||||
Pořadatel: DDM OSTROV Slaný a Královské město Slaný | |||||||
Datum: 2. 10. 2013 | |||||||
Místo: Hala BIOS Slaný | |||||||
Ped. doprovod: M. Volf | |||||||
SOUPISKA | |||||||
Hrdlička Ondřej | 6.A | ||||||
Tomeš Jiří | 6.A | ||||||
Danda Lukáš | 6.B | ||||||
Kodera Matěj | 7.A | ||||||
Hedbávný Vojtěch | 7.B | ||||||
Pinc Adam | 7.B | ||||||
Routner Ladislav | 7.B | ||||||
Veselý Radek | 7.B | ||||||
Průcha Martin | 6.B | ||||||
SKUPINA "B" | 2. ZŠ Slaný | ZŠ Brandýsek | ZŠ Pchery | ZŠ Zlonice | 1. ZŠ Slaný | Celkem | Pořadí |
2. ZŠ Slaný | 0:1 | 3:1 | 0:2 | 1:0 | 6 b. | 4 | |
ZŠ Brandýsek | 1:0 | 4:0 | 1:0 | 0:2 | 9 b. | 1 | |
ZŠ Pchery | 1:3 | 0:4 | 0:6 | 0:2 | 0 b. | 5 | |
ZŠ Zlonice | 2:0 | 0:1 | 6:0 | 2:2 | 7 b. | 2 | |
1. ZŠ Slaný | 0:1 | 2:0 | 2:0 | 2:2 | 7 b. | 3 | |
CELKOVÉ POŘADÍ | |||||||
1. | ZŠ Brandýsek | ||||||
2. | ZŠ Kvílice | ||||||
3. | 3. ZŠ Slaný | ||||||
4. | ZŠ Zlonice | ||||||
5. | 1. ZŠ Slaný | ||||||
6. | 2. ZŠ Slaný | ||||||
7. | ZŠ Zvoleněves | ||||||
8. | ZŠ Smečno | ||||||
9. | Gymnázium Slaný | ||||||
10. | ZŠ Pchery | ||||||
TISÍCOVKA 13/14 PO 2. KOLE | "1000" | ||||||
POŘADÍ | ŠKOLA | BODY | |||||
1. | 3. ZŠ Slaný | 18 | |||||
2. | 1. ZŠ Slaný | 15 | |||||
2. | ZŠ Brandýsek | 14 | |||||
4. | 2. ZŠ Slaný | 13 | |||||
5. | ZŠ Kvílice | 12 | |||||
6. | ZŠ Zvoleněves | 9 | |||||
6. | Gymnázium | 9 | |||||
8. | ZŠ Zlonice | 7 | |||||
9. | ZŠ Velvary | 6 | |||||
10. | ZŠ Smečno | 5 | |||||
11. | ZŠ Pchery | 1 | |||||
11. | ZŠ Tuřany | 1 |
ZÁŘÍ 2013 | ||||
SLÁNSKÁ MÍLE 2013 | ||||
Pořadatel: DDM OSTROV Slaný a Královské město Slaný | ||||
Datum: 17. 9 2013 | ||||
Místo: Atletický stadion ve Slaném | ||||
Ped. doprovod: Mgr. I. Rosenbergová, M. Volf | ||||
NEJMLADŠÍ ŽÁCI 2006/2007 | ||||
Trať: 536 m | ||||
2. | Vesecký David | 2.B | 2:19 | |
12. | Harakal Šimon | 2.B | 2:58 | |
MLADŠÍ ŽÁCI 2004/2005 | ||||
Trať: 536 m | ||||
2. | Mrůzek Štěpán | 3.B | 2:00 | |
8. | Černý Martin | 3.B | 2:11 | |
10. | Vorlíček Tomáš | 4.B | 2:16 | |
11. | Šanda Kryštof | 2.C | 2:17 | |
MLADŠÍ ŽÁKYNĚ 2004/2005 | ||||
Trať: 536 m | ||||
3. | Chodorová Kateřina | 2.B | 2:10 | |
6. | Zárubová Anna | 4.B | 2:14 | |
7. | Schejbalová Laura Isabella | 4.A | 2:14 | |
14. | Kindermanová Johana | 3.B | 2:38 | |
17. | Králová Šárka | 3.A | 2:28 | |
ŽÁCI 2002/2003 | ||||
Trať: 1609 m | ||||
2. | Poledník Filip | 5.A | 6:47 | 19 b. |
10. | Hromádka Tomáš | 5.B | 7:19 | 11 b. |
12. | Hanč Dominik | 5.A | 7:25 | 9 b. |
19. | Drtina Jakub | 5.A | 7:35 | 2 b. |
ŽÁKYNĚ 2002/2003 | ||||
Trať: 1609 m | ||||
9. | Nedvědová Kamila | 6.B | 8:25 | 12 b. |
22. | Schunágolová Tereza | 6.B | 10:36 | 0 b. |
STARŠÍ ŽÁCI "B" 2000/2001 | ||||
Trať: 1609 m | ||||
14. | Hrdlička Ondřej | 6.A | 6:52 | 7 b. |
16. | Tichý Tomáš | 7.B | 6:54 | 5 b. |
17. | Prach Bohumil | 7.B | 6:55 | 4 b. |
23. | Danda Lukáš | 6.B | 7:26 | 0 b. |
STARŠÍ ŽÁKYNĚ "B" 2000/2001 | ||||
Trať: 1609 m | ||||
13. | Matějovská Adéla | 7.A | 7:43 | 9 b. |
20. | Soudná Kristýna | 8.A | 8:26 | 2 b. |
22. | Husáriková Dominika | 7.A | 9:04 | 0 b. |
27. | Husáriková Anna | 6.A | 9:34 | 0 b. |
STARŠÍ ŽÁCI "A" 1998/19999 | ||||
Trať: 1609 m | ||||
1. | Knor Daniel | 8.A | 5:45 | 20 b. |
9. | Elrich Vadim | 9.A | 6:07 | 12 b. |
10. | Pešl Karel | 9.A | 6:08 | 11 b. |
19. | Pecha Pavel | 8.B | 6:28 | M.S. |
STARŠÍ ŽÁKYNĚ "A" 1998/19999 | ||||
Trať: 1609 m | ||||
6. | Zárubová Barbora | 8.A | 7:30 | 15 b. |
10. | Urbanová Kateřina | 9.B | 7:44 | 12 b. |
13. | Vejražková Martina | 9.B | 8:08 | 9 b. |
16. | Vrzoňová Eliška | 9.A | 8:44 | 6 b. |
"TISÍCOVKA" 13/14 PO 1. KOLE | ||||
POŘADÍ | ŠKOLA | BODY | 1000 | |
1. | 3. ZŠ Slaný | 57 | 10 | |
2. | 1. ZŠ Slaný | 44 | 9 | |
2. | 2. ZŠ Slaný | 44 | 9 | |
4. | Gymnázium | 42 | 7 | |
5. | ZŠ Velvary | 33 | 6 | |
6. | ZŠ Zvoleněves | 28 | 5 | |
7. | ZŠ Brandýsek | 21 | 4 | |
8. | ZŠ Kvílice | 19 | 3 | |
9. | ZŠ Smečno | 18 | 2 | |
10. | ZŠ Tuřany | 5 | 1 | |
11. | ZŠ Zlonice | 3 | 0 |
ZÁŘÍ 2013 | ||||||
VÝTVARNÁ A LITERÁRNÍ SOUTĚŽ ŠKOLA VČERA, DNES A ZÍTRA | ||||||
k příležitosti stého výročí 1. ZŠ Slaný | ||||||
Datum: 14. 9. 2013 | ||||||
Místo: 1. ZŠ Slaný | ||||||
Ocenění žáci naší školy: | ||||||
VÝTVARNÁ SOUTĚŽ | ||||||
Ema Kolibačová | 3.B | |||||
Jáchym Votoček | 3.A | |||||
Míša Kučerová | 3.B | |||||
Milan Písek | 3.A | |||||
Daniel Kverka | 2.B | |||||
Petra Havlínová | 2.B | |||||
Klaudie Válková | 4.A | |||||
Michal Korbel | 6.B | |||||
Romana Kinterová | 9.B | |||||
Josef Záruba | 9.A | |||||
Jana Balogová | 9.A | |||||
Denisa Rássová | 9.A | |||||
Kateřina Fialová | 9.A | |||||
Patrik Valda | 9.A | |||||
Kamila Klečková | 9.B | |||||
Prostorová práce třídy 2.A | ||||||
Kolektiv 9.A - počítačová grafika | ||||||
LITERÁRNÍ SOUTĚŽ | ||||||
Jana Balogová | 9.A | |||||
Barbora Wenclová | 7.B | |||||
Nikola Vilímová | 9.B | |||||
Linda Vilímová | 8.A | |||||
Kristýna Soudná | 8.A |
Copyright © 2016 - 2024 | Základní škola ve Slaném Na Hájích &   Vitalex Computers s.r.o. - Tvorba školních webů | Prohlášení o přístupnosti | Cookies