ČERVEN 2016 | ||||
ATLETICKÁ MINIOLYMPIÁDA 2016 - III. a IV. Kategorie | ||||
Pořadatel: OSTROV Slaný | ||||
Datum: 9. 6. 2016 | ||||
Místo: Atletický stadion za nádražím | ||||
Ped. vedení: K. Fliegerová, P. Podoba | ||||
III. Kategorie Hoši - 60m | ||||
Pořadí | Jméno | Výkon | ||
3. | Giňa R. | 8,1 s. | ||
10. | Baruzzi V. | 8,7 s. | ||
III. Kategorie Hoši - 1000m | ||||
Pořadí | Jméno | Výkon | ||
2. | Drtina J. | 3:20 | ||
8. | Giňa R. | 3:37 | ||
17. | Eichler L. | 4:17 | ||
III. Kategorie Hoši - Dálka | ||||
Pořadí | Jméno | Výkon | ||
6. | Sova M. | 418 cm | ||
7. | Drtina J. | 409 cm | ||
III. Kategorie Hoši - Výška | ||||
Pořadí | Jméno | Výkon | ||
5. | Baruzzi V. | 125 cm | ||
6. | Hájek J. | 120 cm | ||
III. Kategorie Hoši - Hod | ||||
Pořadí | Jméno | Výkon | ||
6. | Vochomůrka A. | 42,80 m | ||
7. | Hájek J. | 42,40 m | ||
III. Kategorie Hoši - Štafeta 4x60m | ||||
Pořadí | Jméno | Výkon | ||
5. | 1. ZŠ Slaný | 37,0 s. | ||
III. Kategorie Dívky - 60m | ||||
Pořadí | Jméno | Výkon | ||
4. | Týřová T. | 8,7 s. | ||
5. | Zárubová A. | 8,9 s. | ||
15. | Vorlíčková E. | 9,7 s. | ||
III. Kategorie Dívky - 600m | ||||
Pořadí | Jméno | Výkon | ||
2. | Chárová S. | 2:02 | ||
13. | Vorlíčková E. | 2:06 | ||
15. | Klocová K. | 2:07 | ||
16. | Szentesiová K. | 2:23 | ||
III. Kategorie Dívky - Dálka | ||||
Pořadí | Jméno | Výkon | ||
2. | Lipianska K. | 424 cm | ||
4. | Zárubová A. | 418 cm | ||
12. | Chárová S. | 372 cm | ||
III. Kategorie Dívky - Výška | ||||
Pořadí | Jméno | Výkon | ||
1. | Týřová T. | 130 cm | ||
2. | Klocová K. | 125 cm | ||
10. | Hušnerová S. | 105 cm | ||
III. Kategorie Dívky - Hod | ||||
Pořadí | Jméno | Výkon | ||
2. | Chárová S. | 34,60 m | ||
5. | Lipianska K. | 32,50 m | ||
13. | Szentesiová K. | 26,90 m | ||
III. Kategorie Dívky - Štafeta 4x60m | ||||
Pořadí | Jméno | Výkon | ||
4. | 1. ZŠ Slaný "A" | 37,3 s. | ||
7. | 1. ZŠ Slaný "B" | 38,1 s. | ||
IV. Kategorie Hoši - 60m | ||||
Pořadí | Jméno | Výkon | ||
9. | Danda L. | 8,5 s. | ||
9. | Hrdlička O. | 8,5 s. | ||
IV. Kategorie Hoši - 1500m | ||||
Pořadí | Jméno | Výkon | ||
6. | Hrdlička O. | 5:37 | ||
7. | Kodera M. | 5:40 | ||
14. | Kutil L. | 6:40 | ||
IV. Kategorie Hoši - Dálka | ||||
Pořadí | Jméno | Výkon | ||
6. | Kutil L. | 445 cm | ||
11. | Tomeš J. | 376 cm | ||
12. | Kodera M. | 371 cm | ||
IV. Kategorie Hoši - Výška | ||||
Pořadí | Jméno | Výkon | ||
6. | Danda L. | 155 cm | ||
11. | Král M. | 150 cm | ||
12. | Štěpnička S. | 135 cm | ||
IV. Kategorie Hoši - Hod | ||||
Pořadí | Jméno | Výkon | ||
3. | Kalačňuk D. | 58,60 m | ||
5. | Webinger J. | 55,00 m | ||
12. | Tomeš J. | 41,30 m | ||
IV. Kategorie Hoši - Štafeta 4x60m | ||||
Pořadí | Jméno | Výkon | ||
4. | 1. ZŠ Slaný | 33,2 s. | ||
IV. Kategorie Dívky - 60m | ||||
Pořadí | Jméno | Výkon | ||
2. | Černá M. | 8,9 s. | ||
5. | Váňová L. | 9,3 s. | ||
7. | Mikulcová A. | 9,3 s. | ||
IV. Kategorie Dívky - 800m | ||||
Pořadí | Jméno | Výkon | ||
5. | Matějovská A. | 3:09 | ||
7. | Kopecká K. | 3:16 | ||
8. | Schunágelová T. | 3:21 | ||
IV. Kategorie Dívky - Dálka | ||||
Pořadí | Jméno | Výkon | ||
7. | Krymová L. | 400 cm | ||
9. | Spoustová M. | 383 cm | ||
11. | Nedvědová K. | 380 cm | ||
IV. Kategorie Dívky - Výška | ||||
Pořadí | Jméno | Výkon | ||
2. | Krymová L. | 145 cm | ||
5. | Váňová L. | 125 cm | ||
6. | Spoustová M. | 120 cm | ||
IV. Kategorie Dívky - Hod | ||||
Pořadí | Jméno | Výkon | ||
2. | Husáriková A. | 39,50 m | ||
5. | Matějovská A. | 33,50 m | ||
9. | Kasnerová A. | 30,40 m | ||
IV. Kategorie Dívky - Štafeta 4x60m | ||||
Pořadí | Jméno | Výkon | ||
3. | 1. ZŠ Slaný "A" | 36,0 s. | ||
5. | 1. ZŠ Slaný "B" | 37,9 s. | ||
CELKOVÉ POŘADÍ | ||||
1. | 2. ZŠ Slaný | |||
2. | 1. ZŠ Slaný | |||
3. | Gymnázium Slaný | |||
4. | ZŠ Kvílice | |||
5. | ZŠ Brandýsek | |||
6. | 3. ZŠ Slaný | |||
7. | ZŠ Klobuky | |||
TISÍCOVKA 2015/2016 CELKEM | ||||
POŘADÍ | ŠKOLA | BODY | ||
1. | 3. ZŠ Slaný | 78 | ||
2. | 1. ZŠ Slaný | 70 | ||
3. | Gymnázium | 68 | ||
4. | 2. ZŠ Slaný | 62 | ||
5. | ZŠ Kvílice | 44 | ||
6. | ZŠ Brandýsek | 30 | ||
7. | ZŠ Velvary | 21 | ||
8. | ZŠ Zlonice | 6 | ||
9. | ZŠ Klobuky | 4 | ||
10. | ZŠ Tuřany | 3 | ||
11. | DD Ledce | 0 |
KVĚTEN 2016 | ||||||
MC DONALD´s CUP - fotbalový turnaj - 4. - 5. ročníky - okresní kolo | ||||||
Datum: 4. 5. 2016 | ||||||
Místo: 7. ZŠ Kladno | ||||||
Ped. doprovod: Mgr. Zuzana Nepilová, Miroslav Volf | ||||||
SOUPISKA | ||||||
Průcha Michal | 5.A | |||||
Mrůzek Štěpán | 5.B | |||||
Horváth Marek | 5.B | |||||
Šand Kryštof | 4.C | |||||
Schejbal Jan | 4.C | |||||
Redlová Barbora | 4.C | |||||
Saska Václav | 4.A | |||||
Zeman Jiří | 4.A | |||||
Pospíšil Vojtěch | 4.A | |||||
Vesecký David | 4.B | |||||
Skupina: | ||||||
1. ZŠ Slaný - 8. ZŠ Kladno | 2 : 7 | |||||
1. ZŠ Slaný - ZŠ Stochov | 5 : 1 | |||||
1. ZŠ Slaný - Kamenné Žehrovice | 2 : 1 | |||||
Semifinále: | ||||||
1. ZŠ Slaný - 3. ZŠ Slaný | 2 : 4 | |||||
O 3. místo: | ||||||
1. ZŠ Slaný - 7. ZŠ Kladno | 2 : 4 | |||||
Naše družstvo obsadilo 4. místo. |
DUBEN 2016 | ||||||
PLAVECKO - BĚŽECKÝ POHÁR STŘEDOČESKÉHO KRAJE 2016 | ||||||
Pořadatel: DDM "OSTROV" SLANÝ | ||||||
Datum: 14. 4. 2016 | ||||||
Místo: Plavecká hala a atletický stadion Slaný | ||||||
Ped. doprovod: Bc. Peter Podoba, Mgr. Ivana Rosenbergová, Mgr. Květa Fliegerová | ||||||
Chlapci | ||||||
Kategorie | Umístění | Jméno | Třída | |||
1.-3. třída | 7. | Fořt Lukáš | 3.C | |||
10. | Vejražka David | 3.A | ||||
12. | Nobilis William | 3.C | ||||
14. | Pochman Daniel | 3.B | ||||
15. | Pochman Jakub | 3.B | ||||
4.-5. třída | 1. | Šanda Kryštof | 4.C | |||
5. | Průcha Michal | 5.A | ||||
6. | Saska Václav | 4.A | ||||
9. | Harakal Šimon | 4.B | ||||
6.-7. třída | 2. | Vorlíček Tomáš | 6.B | |||
6. | Heidelberg Richard | 6.A | ||||
8. | Pospíšil Jan | 7.B | ||||
16. | Mikš Vítězslav | 7.B | ||||
17. | Klečka Jakub | 6.B | ||||
Dívky | ||||||
Kategorie | Umístění | Jméno | Třída | |||
1.-3. třída | 9. | Jirásková Eva | 3.C | |||
10. | Neustupová Anežka | 3.A | ||||
11. | Maštalířová Julie | 3.C | ||||
12. | Trsková Nela | 3.B | ||||
14. | Baňková Judita | 3.A | ||||
4.-5. třída | 3. | Fišková Pavla | 4.C | |||
4. | Lelková Ema | 4.C | ||||
5. | Chodorová Kateřina | 4.B | ||||
9. | Hromádková Barbora | 5.A | ||||
12. | Houdková Veronika | 4.A | ||||
6.-7. třída | 2. | Szentesiová Klára | 6.B | |||
7. | Chárová Simona | 7.B | ||||
8. | Týřová Tereza | 7.A | ||||
10. | Klocová Klára | 7.A | ||||
8.-9. třída | 2. | Váňová Lucie | 8.A | |||
CELKOVÉ POŘADÍ | ||||||
1. | 3. ZŠ Slaný | |||||
2. | Gymnázium Slaný | |||||
3. | 1. ZŠ Slaný | |||||
4. | 2. ZŠ Slaný | |||||
5. | ZŠ Brandýsek | |||||
TISÍCOVKA 2015/2016 PO 9. KOLE | ||||||
POŘADÍ | ŠKOLA | BODY | ||||
1. | 3. ZŠ Slaný | 84 | ||||
2. | Gymnázium | 72 | ||||
3. | 1. ZŠ Slaný | 72 | ||||
4. | 2. ZŠ Slaný | 62 | ||||
5. | ZŠ Kvílice | 37 | ||||
6. | ZŠ Brandýsek | 24 | ||||
7. | ZŠ Velvary | 21 | ||||
8. | ZŠ Zlonice | 6 | ||||
9. | ZŠ Tuřany | 3 | ||||
10. | DD Ledce | 2 |
BŘEZEN 2016 | |||||
KLOKAN 2016 - ŠKOLNÍ KOLO | |||||
Datum: 18.3.2016 | |||||
Místo: 1. ZŠ Slaný | |||||
Ped. doprovod: PaedDr. Karla Hrdličková, Mgr. Iva Kozáková | |||||
KATEGORIE: CVRČEK | |||||
NEJLEPŠÍ ŘEŠITELÉ | BODY | ||||
Anežka Neustupová | 3.A | 67 | |||
Lukáš Vorlíček | 3.A | 62 | |||
Tomáš Grunt | 3.C | 61 | |||
KATEGORIE: KLOKÁNEK | |||||
NEJLEPŠÍ ŘEŠITELÉ | BODY | ||||
Jáchym Votoček | 5.A | 111 | |||
Martin Černý | 5.B | 110 | |||
Adriana Velká | 5.B | 104 | |||
KATEGORIE: BENJAMÍN | |||||
NEJLEPŠÍ ŘEŠITELÉ | BODY | ||||
Michal Sova | 7.A | 75 | |||
Richard Heidelberg | 6.A | 63 | |||
Jiří Hůla | 7.B | 62 | |||
Tomáš Vorlíček, Vojtěch Vesecký | 6.B, 6.A | 61 | |||
Klára Klocová | 7.A | 60 | |||
Lukáš Kašpárek | 7.B | 58 | |||
Dominik Gaži | 7.B | 57 | |||
Tomáš Fridrich, Simona Hušnerová | 7.B, 7.A | 53 | |||
Jakub Drtina | 7.A | 51 | |||
Adriana Cimrmanová, Kristýna Rokosová | 7.B, 7.A | 50 | |||
KATEGORIE: KADET | |||||
NEJLEPŠÍ ŘEŠITELÉ | BODY | ||||
Daniel Kalačňuk | 9.A | 68 | |||
Matyáš Zelenka | 9.A | 63 | |||
Matěj Kodera | 9.A | 62 | |||
Pavel Štěpánek | 9.A | 55 | |||
Petra Henselýová, Ondřej Hrdlička | 8.A | 54 | |||
Kateřina Vokounová, Pavel Zeman, Pavel Podrazký | 9.A, 9.A, 8.B | 53 | |||
Eliška Exnerová, Lucie Krymová, Pavlína Beranová | 9.A | 52 |
BŘEZEN 2016 | |||||
PYTHAGORIÁDA - OKRESNÍ KOLO - 5.ROČNÍK | |||||
Datum: 9.3.2016 | |||||
Místo: ZŠ a MŠ Kladno, Norská 2633 | |||||
Ped. doprovod: Mgr. Iva Kozáková | |||||
Účastníci | |||||
Pořadí | Jméno | Třída | Body | ||
4. - 8. | Mrůzek Štěpán | 5.B | 13 | ||
9. - 13. | Velká Adriana | 5.B | 12 | ||
21. - 26. | Savin Pavel | 5.B | 10 | ||
Úspěšným řešitelem je ten, kdo získal 9 a více bodů. |
ÚNOR 2016 | ||||||
Vybíjená - dívky II. Kategorie | ||||||
Pořadatel: DDM OSTROV Slaný a Královské město Slaný | ||||||
Datum: 25. 2. 2016 | ||||||
Místo: 3. ZŠ Slaný | ||||||
Ped. doprovod: M. Volf | ||||||
SOUPISKA | ||||||
Beranová Kristýna | 5.A | |||||
Klobucká Kateřina | 5.A | |||||
Hájková Veronika | 5.A | |||||
Kašpárková Klára | 5.B | |||||
Kolibačová Ema | 5.B | |||||
Zedníková Marie | 5.B | |||||
Velká Adriana | 5.B | |||||
Kučerová Michaela | 5.B | |||||
Chodorová Kateřina | 4.B | |||||
Havlínová Petra | 4.B | |||||
Kindermannová Johanka | 5.B | |||||
Thuien Nguien | 5.A | |||||
Skupina: | ||||||
1. ZŠ Slaný - 2. ZŠ Slaný | 4 : 8 | |||||
1. ZŠ Slaný - 3. ZŠ Slaný | 4 : 16 | |||||
CELKOVÉ POŘADÍ | ||||||
1. | 3. ZŠ Slaný | |||||
2. | 2. ZŠ Slaný | |||||
3. | 1. ZŠ Slaný | |||||
CELKOVÉ VÝSLEDKY - MANDARINKOVÁ MÍSA | ||||||
Pořadí | Škola | Body - mix | Body - dívky | Body celkem | ||
1. | 3. ZŠ Slaný | 10 | 10 | 20 | ||
2. | 2. ZŠ Slaný | 9 | 9 | 18 | ||
3. | 1. ZŠ Slaný | 7 | 8 | 15 | ||
4. | ZŠ Kvílice | 8 | --- | 8 | ||
5. | ZŠ Zlonice | 6 | --- | 6 | ||
6. | ZŠ Pchery | 5 | --- | 5 |
ÚNOR 2016 | ||||||
Vybíjená - mix II. Kategorie | ||||||
Pořadatel: DDM OSTROV Slaný a Královské město Slaný | ||||||
Datum: 24. 2. 2016 | ||||||
Místo: 3. ZŠ Slaný | ||||||
Ped. doprovod: M. Volf | ||||||
SOUPISKA | ||||||
Hájek Kryštof | 5.A | |||||
Král Jindřich | 5.A | |||||
Písek Milan | 5.A | |||||
Průcha Michal | 5.A | |||||
Tichý Jan | 5.A | |||||
Mrůzek Štěpán | 5.B | |||||
Horváth Marek | 5.B | |||||
Šanda Kryštof | 4.C | |||||
Hort Michael | 4.B | |||||
Vesecký David | 4.B | |||||
Saska Václav | 4.A | |||||
Zoth Vilém | 4.C | |||||
Skupina: | ||||||
1. ZŠ Slaný - ZŠ Pchery | 12 : 7 | |||||
1. ZŠ Slaný - 3. ZŠ Slaný | 7 : 16 | |||||
Semifinále: | ||||||
1. ZŠ Slaný - 2. ZŠ Slaný | 7 : 12 | |||||
o 3. místo: | ||||||
1. ZŠ Slaný - ZŠ Kvílice | 8 : 15 | |||||
CELKOVÉ POŘADÍ | ||||||
1. | 3. ZŠ Slaný | |||||
2. | 2. ZŠ Slaný | |||||
3. | ZŠ Kvílice | |||||
4. | 1. ZŠ Slaný | |||||
5. | ZŠ Zlonice | |||||
6. | ZŠ Pchery |
ÚNOR 2016 | ||||||
SOUTĚŽ V ANGLICKÉM JAZYCE - okresní kolo | ||||||
Pořadatel: Labyrint Kladno | ||||||
Datum: 23.2.2016 | ||||||
Místo: 4.ZŠ Kladno | ||||||
Ped. doprovod: Mgr. Jana Rohlová, Mgr. N. Kalíková | ||||||
Kategorie I.A | ||||||
17. místo | Marie Černá | 7.A | 49 bodů | |||
Kategorie II.A | ||||||
14. místo | Helena Kuthanová | 69,5 bodů |
ÚNOR 2016 | ||||||
ZEMĚPISNÁ OLYMPIÁDA - okresní kolo | ||||||
Datum: 16.2.2016 | ||||||
Ped. doprovod: Ing. V. Hauner, Mgr. A. Lhotová, Mgr. K. Fliegerová, Š. Uxa | ||||||
Kategorie A | ||||||
19. místo | Vesecký Vojtěch | 6.A | 33,5 bodů | |||
22. místo | Matouch Jan | 6.A | 21,5 bodů | |||
Kategorie B | ||||||
16. místo | Armstrong Emily | 7.A | 38 bodů | |||
24. místo | Černá Monika | 7.B | 30 bodů | |||
Kategorie C | ||||||
18. místo | Tomeš Jiří | 8.A | 36 bodů | |||
19. místo | Veselý Radek | 9.B | 33 bodů |
ÚNOR 2016 | ||||||
OLYMIPIÁDA V ČESKÉM JAZYCE - okresní kolo | ||||||
Pořadatel: Labyrint Kladno | ||||||
Datum: 15.2.2016 | ||||||
Místo: 12.ZŠ Kladno | ||||||
Ped. doprovod: Mgr. Stanislava Hejduková | ||||||
Kategorie I. - 8. a 9. třída | ||||||
18. místo | Iveta Rockenbauerová | 9.A | 9,5 bodů |
ÚNOR 2016 | ||||||
Vybíjená - dívky III. Kategorie | ||||||
Pořadatel: DDM OSTROV Slaný a Královské město Slaný | ||||||
Datum: 3. 2. 2016 | ||||||
Místo: 3. ZŠ Slaný | ||||||
Ped. doprovod: M. Volf | ||||||
SOUPISKA | ||||||
Szentesiová Klára | 6.B | |||||
Riglová Jana | 6.B | |||||
Nagyová Nikola | 6.B | |||||
Klocová Klára | 7.A | |||||
Hušnerová Simona | 7.A | |||||
Zátková Sára | 7.A | |||||
Týřová Tereza | 7.A | |||||
Lipianská Kateřina | 7.B | |||||
Chárová Simona | 7.B | |||||
Cimrmanová Adriana | 7.B | |||||
Chrapová Gabriela | 7.B | |||||
Čiberová Daniela | 7.A | |||||
Zápasy: | ||||||
1. ZŠ Slaný - 2. ZŠ Slaný | 11 : 6 | |||||
1. ZŠ Slaný - 3. ZŠ Slaný | 4 : 16 | |||||
1. ZŠ Slaný - Gymnázium | 6 : 16 | |||||
1. ZŠ Slaný - ZŠ Zlonice | 10 : 7 | |||||
CELKOVÉ POŘADÍ | ||||||
1. | 3. ZŠ Slaný | |||||
2. | Gymnázium Slaný | |||||
3. | 1. ZŠ Slaný | |||||
4. | 2. ZŠ Slaný | |||||
5. | ZŠ Zlonice | |||||
TISÍCOVKA 15/16 PO 6. KOLE | ||||||
POŘADÍ | ŠKOLA | BODY | ||||
1. | 3. ZŠ Slaný | 64 | ||||
2. | Gymnázium Slaný | 56 | ||||
3. | 1. ZŠ Slaný | 55 | ||||
4. | 2. ZŠ Slaný | 46 | ||||
5. | ZŠ Kvílice | 37 | ||||
6. | ZŠ Velvary | 21 | ||||
7. | ZŠ Brandýsek | 18 | ||||
8. | ZŠ Zlonice | 6 | ||||
9. | ZŠ Tuřany | 3 | ||||
10. | DD Ledce | 2 |
LEDEN 2016 | |||||
Soutěž v AJ - školní kolo | |||||
Pořadatel: Labyrint Kladno (soutěž MŠMT) | |||||
Datum: 20. 1. 2016 | |||||
Ped. doprovod: Mgr. Jana Rohlová, Mgr. Zbyněk Zicha | |||||
Kategorie I.A (6. a 7. ročník) | |||||
1. místo | Marie Černá | 7.A | |||
2. místo | Eliška Fritschová | 7.B | |||
3. místo | Kateřina Belzová | 7.B | |||
Kategorie II.A (8. a 9. ročník) | |||||
1. místo | Helena Kuthanová | 8.A | |||
2. místo | Jiří Tomeš | 8.A | |||
3. místo | Tereza Schunágelová | 8.B |
LEDEN 2016 | ||||||
Soutěž v NJ - okresní kolo | ||||||
Pořadatel: Labyrint Kladno (soutěž MŠMT) | ||||||
Datum: 20. 1. 2016 | ||||||
Ped. doprovod: Mgr. N. Kalíková | ||||||
Kategorie II.A (8. a 9. ročník) | ||||||
6. místo | Lucie Váňová | 8.A | 34 b. |
LEDEN 2016 | ||||||
MATEMATICKÁ OLYMIPIÁDA - okresní kolo | ||||||
Pořadatel: Labyrint Kladno (soutěž MŠMT) | ||||||
Datum: 19. 1. 2016 | ||||||
Místo: ZŠ a MŠ Kladno, Norská 2633 | ||||||
Ped. doprovod: Mgr. Iva Kozáková | ||||||
Kategorie Z5 | ||||||
4.-6. místo | Burešová Michaela | 5.A | 14 b. | |||
12.-13. místo | Velká Adriana | 5.A | 11 b. | |||
43.-49. místo | Kučerová Michaela | 5.A | 2 b. | |||
Úspěšným řešitelem je ten, kdo získal 9 a více bodů. |
LEDEN 2016 | ||||||
DĚJEPISNÁ OLYMPIÁDA - okresní kolo | ||||||
Pořadatel: Labyrint Kladno (soutěž MŠMT) | ||||||
Datum: 18. 1. 2016 | ||||||
Místo: 12. ZŠ Kladno | ||||||
Ped. doprovod: David Koryta | ||||||
Kategorie: 8. a 9. třídy | ||||||
27. místo | Jiří Tomeš | 8.A | 54,5 b. | |||
45. místo | Lucie Váňová | 8.A | 42,75 b. |
PROSINEC 2015 | ||||||
BASKETBAL - CHLAPCI - IV. kategorie | ||||||
Pořadatel: DDM OSTROV Slaný a Královské město Slaný | ||||||
Datum: 8. 12. 2015 | ||||||
Místo: 3. ZŠ Slaný | ||||||
Ped. doprovod: M. Volf | ||||||
SOUPISKA | ||||||
Kolář Jan | 8.A | |||||
Danda Lukáš | 8.B | |||||
Hrdlička Ondřej | 8.A | |||||
Čepelák Jakub | 8.B | |||||
Průcha Martin | 8.B | |||||
Tomeš Jiří | 8.A | |||||
Suchý Daniel | 8.A | |||||
Skupina: | ||||||
1. ZŠ Slaný - 2. ZŠ Slaný | 10 : 16 | |||||
1. ZŠ Slaný - 3. ZŠ Slaný | 3 : 62 | |||||
O 5. místo: | ||||||
1. ZŠ Slaný - ZŠ Brandýsek | 2 : 11 | |||||
CELKOVÉ POŘADÍ | ||||||
1. | 3. ZŠ Slaný | |||||
2. | Gymnázium Slaný | |||||
3. | 2. ZŠ Slaný | |||||
4. | ZŠ Kvílice | |||||
5. | ZŠ Brandýsek | |||||
6. | 1. ZŠ Slaný |
LISTOPAD 2015 | ||||||
BASKETBAL - CHLAPCI - III. kategorie | ||||||
Pořadatel: DDM OSTROV Slaný a Královské město Slaný | ||||||
Datum: 25. 11. 2015 | ||||||
Místo: 3. ZŠ Slaný | ||||||
Ped. doprovod: M. Volf | ||||||
Zápasy: | ||||||
1. ZŠ Slaný - 2. ZŠ Slaný | 2 : 14 | |||||
1. ZŠ Slaný - 3. ZŠ Slaný | 2 : 33 | |||||
1. ZŠ Slaný - Gymnázium Slaný | 2 : 60 | |||||
CELKOVÉ POŘADÍ | ||||||
1. | Gymnázium Slaný | |||||
2. | 3. ZŠ Slaný | |||||
3. | 2. ZŠ Slaný | |||||
4. | 1. ZŠ Slaný | |||||
TISÍCOVKA 15/16 PO 5. KOLE | ||||||
POŘADÍ | ŠKOLA | BODY | ||||
1. | 3. ZŠ Slaný | 44 | ||||
2. | 1. ZŠ Slaný | 42 | ||||
3. | Gymnázium Slaný | 38 | ||||
4. | 2. ZŠ Slaný | 31 | ||||
5. | ZŠ Kvílice | 30 | ||||
6. | ZŠ Velvary | 21 | ||||
7. | ZŠ Brandýsek | 12 | ||||
8. | ZŠ Tuřany | 3 | ||||
9. | DD Ledce | 2 |
LISTOPAD 2015 | ||||||
BASKETBAL - DÍVKY - III. kategorie | ||||||
Pořadatel: DDM OSTROV Slaný a Královské město Slaný | ||||||
Datum: 24. 11. 2015 | ||||||
Místo: 3. ZŠ Slaný | ||||||
Ped. doprovod: M. Volf | ||||||
SOUPISKA | ||||||
Hušnerová Simona | 7.A | |||||
Klocová Klára | 7.A | |||||
Chárová Simona | 7.B | |||||
Lipianská Kateřina | 7.B | |||||
Matýsková Alena | 7.A | |||||
Szentesiová Klára | 6.B | |||||
Nagyová Nikola | 6.B | |||||
Kindermannová Johana | 5.B | |||||
Chodorová Kateřina | 4.B | |||||
Zápasy: | ||||||
1. ZŠ Slaný - 2. ZŠ Slaný | 16 : 2 | |||||
1. ZŠ Slaný - 3. ZŠ Slaný | 12 : 17 | |||||
1. ZŠ Slaný - Gymnázium Slaný | 2 : 28 | |||||
CELKOVÉ POŘADÍ | ||||||
1. | 3. ZŠ Slaný | |||||
2. | Gymnázium Slaný | |||||
3. | 1. ZŠ Slaný | |||||
4. | 2. ZŠ Slaný |
LISTOPAD 2015 | ||||||
BASKETBALOVÝ TURNAJ ŠKOL SLÁNSKÝ POHÁR | ||||||
Datum: 18. 11. 2015 | ||||||
Místo: Slaný, zimní stadion | ||||||
Ped. doprovod: M. Volf | ||||||
SOUPISKA | ||||||
Vargová Valentýna | 3.C | |||||
Chodorová Kateřina | 4.B | |||||
Zemanová Viktorie | 4.B | |||||
Lelková Ema | 4.C | |||||
Neradová Magdaléna | 4.C | |||||
Kindermannová Johana | 5.B | |||||
Szentesiová Klára | 6.B | |||||
Zápasy: | ||||||
1. ZŠ Slaný - Gymnázium Slaný | 20 : 23 | |||||
1. ZŠ Slaný - 3. ZŠ Slaný | 28 : 27 | |||||
1. ZŠ Slaný - 2. ZŠ Slaný | 34 : 18 | |||||
Dívky obsadily 2. místo. Vynikající reprezentace naší školy. | ||||||
Kateřina Chodorová byla vyhlášena nejlepší hráčkou. | ||||||
Johana Kindermannová se stala nejlepší střelkyní. |
ŘÍJEN 2015 | ||||||||
KOSTIČKOVÁ ŠKOLA | ||||||||
Pořadatel: LEGO PRODUCTION s.r.o. | ||||||||
Ped. doprovod: Bc. Zdeňka Ulrichová, Bc. Iveta Hortová, Bc. Lenka Zápotocká, Bc. Barbora Dušková | ||||||||
Stavitelská soutěž "Kostičková" škola vyhlášená firmou LEGO Production s.r.o. Zúčastnily se jí děti z I., II., III. A IV. Oddělení družiny. Stavěly z Lego kostiček dodaných firmou na téma: "Co máme ve škole rádi" nebo "Co by se nám ve škole líbilo". |
ŘÍJEN 2015 | |||||
FLORBAL - ZÁKLADNÍ KOLO - Hoši - IV. Kategorie | |||||
Pořadatel: DDM OSTROV Slaný a Královské město Slaný | |||||
Datum: 22. 10. 2015 | |||||
Místo: Hala BIOS Slaný | |||||
Ped. doprovod: M. Volf | |||||
SOUPISKA | |||||
Hedbávný Vojtěch | 9.B | ||||
Pinc Adam | 9.B | ||||
Tichý Tomáš | 9.B | ||||
Veselý Radek | 9.B | ||||
Zeman Pavel | 9.A | ||||
Čepelák Jakub | 8.B | ||||
Kodera Matěj | 9.A | ||||
Routner Ladislav | 9.B | ||||
Průcha Martin | 8.B | ||||
Zápasy: | |||||
1.ZŠ Slaný - 3. ZŠ Slaný | 0:3 | ||||
1.ZŠ Slaný - ZŠ Kvílice | 3:0 | ||||
1.ZŠ Slaný - Gymnázium Slaný | 1:2 | ||||
1.ZŠ Slaný - ZŠ Velvary | 1:2 | ||||
1.ZŠ Slaný - 2. ZŠ Slaný | 2:2 | ||||
CELKOVÉ POŘADÍ | |||||
1. | 3. ZŠ Slaný | ||||
2. | ZŠ Kvílice | ||||
3. | Gymnázium Slaný | ||||
4. | ZŠ Velvary | ||||
5. | 1. ZŠ Slaný | ||||
6. | 2. ZŠ Slaný | ||||
TISÍCOVKA 14/15 PO 4. KOLE | |||||
POŘADÍ | ŠKOLA | BODY | |||
1. | 3. ZŠ Slaný | 35 | |||
2. | 1. ZŠ Slaný | 34 | |||
3. | ZŠ Kvílice | 30 | |||
4. | Gymnázium Slaný | 28 | |||
5. | 2. ZŠ Slaný | 24 | |||
6. | ZŠ Velvary | 21 | |||
7. | ZŠ Brandýsek | 12 | |||
8. | ZŠ Tuřany | 3 | |||
9. | DD Ledce | 2 |
ŘÍJEN 2015 | |||||
FLORBAL - ZÁKLADNÍ KOLO - Hoši - III. Kategorie | |||||
Pořadatel: DDM OSTROV Slaný a Královské město Slaný | |||||
Datum: 14. 10. 2015 | |||||
Místo: Hala BIOS Slaný | |||||
Ped. doprovod: M. Volf | |||||
SOUPISKA | |||||
Holub Matěj | 6.A | ||||
Veselý Vojtěch | 6.A | ||||
Kopecký Martin | 6.B | ||||
Vorlíček Tomáš | 6.B | ||||
Havlíček Jiří | 7.A | ||||
Vochomůrka Aleš | 7.A | ||||
Fridrich Tomáš | 7.B | ||||
Pospíšil Jan | 7.B | ||||
Havlovec Dominik | 6.A | ||||
Hanč Dominik | 7.A | ||||
Zápasy: | |||||
1.ZŠ Slaný - Gymnázium Slaný | 2:5 | ||||
1.ZŠ Slaný - 3. ZŠ Slaný | 0:3 | ||||
1.ZŠ Slaný - 2. ZŠ Slaný | 5:1 | ||||
1.ZŠ Slaný - ZŠ Velvary | 2:1 | ||||
1.ZŠ Slaný - ZŠ Kvílice | 5:1 | ||||
Naše družstvo obsadilo 2. místo. |
ŘÍJEN 2015 | ||||||
Coca-Cola Cup | ||||||
Datum: 6. 10. 2015 | ||||||
Místo: Kladno | ||||||
Ped. doprovod: M. Volf | ||||||
SOUPISKA | ||||||
Hrdlička Ondřej | 8.A | |||||
Danda Lukáš | 8.B | |||||
Průcha Martin | 8.B | |||||
Tomeš Jiří | 8.A | |||||
Baruzzi Vojtěch | 7.B | |||||
Hůla Jiří | 7.B | |||||
Baňka Daniel | 8.B | |||||
Vochomůrka Aleš | 7.A | |||||
Webinger Jiří | 8.B | |||||
Giňa Roman | 7.B | |||||
Hanč Dominik | 7.A | |||||
Pospíšil Jan | 7.B | |||||
Zápasy: | ||||||
1.ZŠ Slaný - ZŠ Jiráskova Švermov | 3:1 | |||||
1.ZŠ Slaný - ZŠ Velvarská Švermov | 2:0 | |||||
Naše družstvo obsadilo 1. místo a postupuje do vyřazovacích kol o mistrovství ČŘ. |
ŘÍJEN 2015 | |||||
FUTSAL - ZÁKLADNÍ KOLO - Hoši - IV. Kategorie | |||||
Pořadatel: DDM OSTROV Slaný a Královské město Slaný | |||||
Datum: 1. 10. 2015 | |||||
Místo: Hala BIOS Slaný | |||||
Ped. doprovod: M. Volf | |||||
SOUPISKA | |||||
Hrdlička Ondřej | 8.A | ||||
Danda Lukáš | 8.B | ||||
Průcha Martin | 8.B | ||||
Kodera Matěj | 9.A | ||||
Zeman Pavel | 9.A | ||||
Hedbávný Vojtěch | 9.B | ||||
Pinc Adam | 9.B | ||||
Tichý Tomáš | 9.B | ||||
Veselý Radek | 9.B | ||||
Zápasy: | |||||
1.ZŠ Slaný - ZŠ Brandýsek | 1:1 | ||||
1.ZŠ Slaný - ZŠ Kvílice | 0:2 | ||||
1.ZŠ Slaný - Gymnázium Slaný | 4:0 | ||||
1.ZŠ Slaný - 3. ZŠ Slaný | 2:0 | ||||
1.ZŠ Slaný - 2. ZŠ Slaný | 0:0 | ||||
CELKOVÉ POŘADÍ | |||||
1. | ZŠ Kvílice | ||||
2. | 1. ZŠ Slaný | ||||
3. | ZŠ Brandýsek | ||||
4. | 2. ZŠ Slaný | ||||
5. | 3. ZŠ Slaný | ||||
6. | Gymnázium Slaný | ||||
TISÍCOVKA 14/15 PO 2. KOLE | |||||
POŘADÍ | ŠKOLA | BODY | |||
1. | 1. ZŠ Slaný | 19 | |||
2. | ZŠ Kvílice | 15 | |||
2. | 3. ZŠ Slaný | 15 | |||
4. | 2. ZŠ Slaný | 14 | |||
5. | Gymnázium Slaný | 13 | |||
6. | ZŠ Brandýsek | 12 | |||
7. | ZŠ Velvary | 6 | |||
8. | ZŠ Tuřany | 3 | |||
9. | DD Ledce | 2 |
ZÁŘÍ 2015 | ||||
SLÁNSKÁ MÍLE 2015 | ||||
Pořadatel: DDM OSTROV Slaný a Královské město Slaný | ||||
Datum: 17. 9 2015 | ||||
Místo: Lesopark Háje ve Slaném | ||||
Ped. doprovod: Mgr. Ivana Rosenbergová, Bc. Peter Podoba | ||||
NEJMLADŠÍ ŽÁCI 2008/2009 | ||||
Trať: 536 m | ||||
2. | Zápotocký J. | 2.A | 2:07 | |
5. | Mrůzek O. | 2.A | 2:24 | |
9. | Lisec M. | 1.B | 2:33 | |
11. | Anýž F. | 1.A | 2:42 | |
NEJMLADŠÍ ŽÁKYNĚ 2008/2009 | ||||
Trať: 536 m | ||||
2. | Prušáková B. | 2.A | 2:25 | |
4. | Nováková A. | 1.B | 2:30 | |
5. | Bonovská E. | 1.C | 2:31 | |
13. | Vojtová A. | 2.A | 2:57 | |
MLADŠÍ ŽÁCI 2006/2007 | ||||
Trať: 536 m | ||||
2. | Vesecký D. | 4.B | 2:06 | |
3. | Zoth V. | 4.C | 2:07 | |
14. | Drtina L. | 3.C | 2:27 | |
17. | Podařil J. | 3.C | 2:52 | |
MLADŠÍ ŽÁKYNĚ 2006/2007 | ||||
Trať: 536 m | ||||
2. | Fišková P. | 4.C | 2:06 | |
16. | Vargová V. | 3.C | 2:41 | |
17. | Nedvědová V. | 3.C | 2:48 | |
ŽÁCI 2004/2005 | ||||
Trať: 1609 m | ||||
1. | Mrůzek Š. | 5.B | 6:20 | 20 b. |
7. | Vorlíček T. | 6.B | 7:09 | 14 b. |
10. | Kopecký M. | 6.B | 7:13 | 11 b. |
15. | Šanda K. | 4.C | 7:41 | 6 b. |
ŽÁKYNĚ 2004/2005 | ||||
Trať: 1609 m | ||||
2. | Chodorová K. | 4.B | 6:59 | 19 b. |
4. | Kindermanová J. | 5.B | 7:11 | 17 b. |
12. | Hůlová A. | 4.C | 8:12 | 9 b. |
14. | Zemková P. | 4.C | 8:27 | 7 b. |
STARŠÍ ŽÁCI "B" 2002/2003 | ||||
Trať: 1609 m | ||||
1. | Drtina J. | 7.A | 6:18 | 20 b. |
14. | Heidelberg R. | 6.A | 7:18 | 8 b. |
16. | Hanč D. | 7.A | 7:27 | 6 b. |
23. | Štěpnička S. | 8.B | 8:11 | 0 b. |
STARŠÍ ŽÁKYNĚ "B" 2002/2003 | ||||
Trať: 1609 m | ||||
5. | Vorlíčková E. | 7.B | 7:21 | 16 b. |
9. | Zátková S.D. | 7.A | 7:34 | 12 b. |
10. | Chárová S. | 7.B | 7:45 | 11 b. |
18. | Szentesiová K. | 6.B | 8:43 | 3 b. |
STARŠÍ ŽÁCI "A" 2000/2001 | ||||
Trať: 1609 m | ||||
8. | Tichý T. | 9.B | 6:22 | 13 b. |
13. | Hrdlička O. | 8.A | 6:40 | 8 b. |
STARŠÍ ŽÁKYNĚ "A" 2000/2001 | ||||
Trať: 1609 m | ||||
5. | Matějovská A. | 9.A | 7:47 | 14 b. |
14. | Husáriková A. | 8.A | 10:26 | 7 b. |
15. | Wenclová B. | 9.B | 11:05 | 6 b. |
16. | Masopustová L. | 9.B | 11:05 | 5 b. |
"TISÍCOVKA" 2015/2016 PO 1. KOLE | ||||
POŘADÍ | ŠKOLA | BODY | "1000" | |
1. | 1. ZŠ Slaný | 52 | 10 | |
2. | 3. ZŠ Slaný | 47 | 9 | |
3. | Gymnázium | 44 | 8 | |
4. | 2. ZŠ Slaný | 41 | 7 | |
5. | ZŠ Velvary | 39 | 6 | |
6. | ZŠ Kvílice | 29 | 5 | |
7. | ZŠ Brandýsek | 28 | 4 | |
8. | ZŠ Tuřany | 8 | 3 | |
9. | DD Ledce | 0 | 0 |
KVĚTEN 2016 | ||||||
MC DONALD´s CUP - fotbalový turnaj - 4. - 5. ročníky - okresní kolo | ||||||
Datum: 4. 5. 2016 | ||||||
Místo: 7. ZŠ Kladno | ||||||
Ped. doprovod: Mgr. Zuzana Nepilová, Miroslav Volf | ||||||
SOUPISKA | ||||||
Průcha Michal | 5.A | |||||
Mrůzek Štěpán | 5.B | |||||
Horváth Marek | 5.B | |||||
Šand Kryštof | 4.C | |||||
Schejbal Jan | 4.C | |||||
Redlová Barbora | 4.C | |||||
Saska Václav | 4.A | |||||
Zeman Jiří | 4.A | |||||
Pospíšil Vojtěch | 4.A | |||||
Vesecký David | 4.B | |||||
Skupina: | ||||||
1. ZŠ Slaný - 8. ZŠ Kladno | 2 : 7 | |||||
1. ZŠ Slaný - ZŠ Stochov | 5 : 1 | |||||
1. ZŠ Slaný - Kamenné Žehrovice | 2 : 1 | |||||
Semifinále: | ||||||
1. ZŠ Slaný - 3. ZŠ Slaný | 2 : 4 | |||||
O 3. místo: | ||||||
1. ZŠ Slaný - 7. ZŠ Kladno | 2 : 4 | |||||
Naše družstvo obsadilo 4. místo. |
ČERVEN 2016 | ||||
ATLETICKÁ MINIOLYMPIÁDA 2016 - III. a IV. Kategorie | ||||
Pořadatel: OSTROV Slaný | ||||
Datum: 9. 6. 2016 | ||||
Místo: Atletický stadion za nádražím | ||||
Ped. vedení: K. Fliegerová, P. Podoba | ||||
III. Kategorie Hoši - 60m | ||||
Pořadí | Jméno | Výkon | ||
3. | Giňa R. | 8,1 s. | ||
10. | Baruzzi V. | 8,7 s. | ||
III. Kategorie Hoši - 1000m | ||||
Pořadí | Jméno | Výkon | ||
2. | Drtina J. | 3:20 | ||
8. | Giňa R. | 3:37 | ||
17. | Eichler L. | 4:17 | ||
III. Kategorie Hoši - Dálka | ||||
Pořadí | Jméno | Výkon | ||
6. | Sova M. | 418 cm | ||
7. | Drtina J. | 409 cm | ||
III. Kategorie Hoši - Výška | ||||
Pořadí | Jméno | Výkon | ||
5. | Baruzzi V. | 125 cm | ||
6. | Hájek J. | 120 cm | ||
III. Kategorie Hoši - Hod | ||||
Pořadí | Jméno | Výkon | ||
6. | Vochomůrka A. | 42,80 m | ||
7. | Hájek J. | 42,40 m | ||
III. Kategorie Hoši - Štafeta 4x60m | ||||
Pořadí | Jméno | Výkon | ||
5. | 1. ZŠ Slaný | 37,0 s. | ||
III. Kategorie Dívky - 60m | ||||
Pořadí | Jméno | Výkon | ||
4. | Týřová T. | 8,7 s. | ||
5. | Zárubová A. | 8,9 s. | ||
15. | Vorlíčková E. | 9,7 s. | ||
III. Kategorie Dívky - 600m | ||||
Pořadí | Jméno | Výkon | ||
2. | Chárová S. | 2:02 | ||
13. | Vorlíčková E. | 2:06 | ||
15. | Klocová K. | 2:07 | ||
16. | Szentesiová K. | 2:23 | ||
III. Kategorie Dívky - Dálka | ||||
Pořadí | Jméno | Výkon | ||
2. | Lipianska K. | 424 cm | ||
4. | Zárubová A. | 418 cm | ||
12. | Chárová S. | 372 cm | ||
III. Kategorie Dívky - Výška | ||||
Pořadí | Jméno | Výkon | ||
1. | Týřová T. | 130 cm | ||
2. | Klocová K. | 125 cm | ||
10. | Hušnerová S. | 105 cm | ||
III. Kategorie Dívky - Hod | ||||
Pořadí | Jméno | Výkon | ||
2. | Chárová S. | 34,60 m | ||
5. | Lipianska K. | 32,50 m | ||
13. | Szentesiová K. | 26,90 m | ||
III. Kategorie Dívky - Štafeta 4x60m | ||||
Pořadí | Jméno | Výkon | ||
4. | 1. ZŠ Slaný "A" | 37,3 s. | ||
7. | 1. ZŠ Slaný "B" | 38,1 s. | ||
IV. Kategorie Hoši - 60m | ||||
Pořadí | Jméno | Výkon | ||
9. | Danda L. | 8,5 s. | ||
9. | Hrdlička O. | 8,5 s. | ||
IV. Kategorie Hoši - 1500m | ||||
Pořadí | Jméno | Výkon | ||
6. | Hrdlička O. | 5:37 | ||
7. | Kodera M. | 5:40 | ||
14. | Kutil L. | 6:40 | ||
IV. Kategorie Hoši - Dálka | ||||
Pořadí | Jméno | Výkon | ||
6. | Kutil L. | 445 cm | ||
11. | Tomeš J. | 376 cm | ||
12. | Kodera M. | 371 cm | ||
IV. Kategorie Hoši - Výška | ||||
Pořadí | Jméno | Výkon | ||
6. | Danda L. | 155 cm | ||
11. | Král M. | 150 cm | ||
12. | Štěpnička S. | 135 cm | ||
IV. Kategorie Hoši - Hod | ||||
Pořadí | Jméno | Výkon | ||
3. | Kalačňuk D. | 58,60 m | ||
5. | Webinger J. | 55,00 m | ||
12. | Tomeš J. | 41,30 m | ||
IV. Kategorie Hoši - Štafeta 4x60m | ||||
Pořadí | Jméno | Výkon | ||
4. | 1. ZŠ Slaný | 33,2 s. | ||
IV. Kategorie Dívky - 60m | ||||
Pořadí | Jméno | Výkon | ||
2. | Černá M. | 8,9 s. | ||
5. | Váňová L. | 9,3 s. | ||
7. | Mikulcová A. | 9,3 s. | ||
IV. Kategorie Dívky - 800m | ||||
Pořadí | Jméno | Výkon | ||
5. | Matějovská A. | 3:09 | ||
7. | Kopecká K. | 3:16 | ||
8. | Schunágelová T. | 3:21 | ||
IV. Kategorie Dívky - Dálka | ||||
Pořadí | Jméno | Výkon | ||
7. | Krymová L. | 400 cm | ||
9. | Spoustová M. | 383 cm | ||
11. | Nedvědová K. | 380 cm | ||
IV. Kategorie Dívky - Výška | ||||
Pořadí | Jméno | Výkon | ||
2. | Krymová L. | 145 cm | ||
5. | Váňová L. | 125 cm | ||
6. | Spoustová M. | 120 cm | ||
IV. Kategorie Dívky - Hod | ||||
Pořadí | Jméno | Výkon | ||
2. | Husáriková A. | 39,50 m | ||
5. | Matějovská A. | 33,50 m | ||
9. | Kasnerová A. | 30,40 m | ||
IV. Kategorie Dívky - Štafeta 4x60m | ||||
Pořadí | Jméno | Výkon | ||
3. | 1. ZŠ Slaný "A" | 36,0 s. | ||
5. | 1. ZŠ Slaný "B" | 37,9 s. | ||
CELKOVÉ POŘADÍ | ||||
1. | 2. ZŠ Slaný | |||
2. | 1. ZŠ Slaný | |||
3. | Gymnázium Slaný | |||
4. | ZŠ Kvílice | |||
5. | ZŠ Brandýsek | |||
6. | 3. ZŠ Slaný | |||
7. | ZŠ Klobuky | |||
TISÍCOVKA 2015/2016 CELKEM | ||||
POŘADÍ | ŠKOLA | BODY | ||
1. | 3. ZŠ Slaný | 78 | ||
2. | 1. ZŠ Slaný | 70 | ||
3. | Gymnázium | 68 | ||
4. | 2. ZŠ Slaný | 62 | ||
5. | ZŠ Kvílice | 44 | ||
6. | ZŠ Brandýsek | 30 | ||
7. | ZŠ Velvary | 21 | ||
8. | ZŠ Zlonice | 6 | ||
9. | ZŠ Klobuky | 4 | ||
10. | ZŠ Tuřany | 3 | ||
11. | DD Ledce | 0 |
Copyright © 2016 - 2024 | Základní škola ve Slaném Na Hájích &   Vitalex Computers s.r.o. - Tvorba školních webů | Prohlášení o přístupnosti | Cookies