Mc Donald´s Cup 2017

Vloženo: 22.5.2017 | Autor: Věra Bělochová | Zobrazeno: 2217x
Podařilo se nám probojovat do okresního kola!

Ve středu 3.5.2017 se vybraní žáci 4. a 5. tříd zúčastnili oblastního kola fotbalového turnaje Mc Donald´s Cup, konaného na Kladně (hřiště s umělou trávou na Sletišti). Turnaje se zúčastnilo pět ZŠ z Kladenska, které se utkaly systémem každý s každým v jedné skupině. Hrálo se 2x 10 minut systémem každý s každým v počtu hráčů 5+1.
Po dobrých výsledcích jsme skončili ve skupině na čtvrtém místě, které znamenalo postup do okresního kola.
Okresní kolo 15.5.2017 fotbalového turnaje Mc Donald´s Cup se konalo na Kladně (hřiště s umělou trávou na SK Kladno). Turnaje se zúčastnilo dvanáct ZŠ z Kladenska, které byly nalosovány do dvou skupin. Hrálo se 2x 10 minut systémem každý s každým v počtu hráčů 7+1.
Nakonec jsme se umístili ve skupině na pátém místě, což znamenalo v turnaji konečnou. Přesto našim chlapcům patří dík za statečný výkon ve všech duelech oblastního i okresního kola.

Ve čtvrtek 4.5.2017 se vybraní žáci 2. a 3. tříd zúčastnili oblastního kola fotbalového turnaje Mc Donald´s Cup, konaného na Kladně. V naší skupině bojovalo pět ZŠ z Kladna, Slaného a okolí, které se utkaly systémem každý s každým v počtu hráčů 5+1. Vzhledem k výsledkům našich zápasů se chlapcům podařilo probojovat i do Okresního kola, které se konalo 10. 5. 2017. Do dalších bojů jsme se sice neprobojovali, ale chlapci získali zkušenosti a motivaci na příští ročník.