4.C v červnu

Vloženo: 18.6.2019 | Autor: Věra Bělochová | Zobrazeno: 1014x

Skleněné mandaly

Žáci 4.C si vyzkoušeli tvoření mandal ze skla. Pracovali ve třech skupinách. Rozdělili si činnosti, někteří lámali sklo na drobné kousky, ostatní nanášeli na skleněnou desku tmel a vyplňovali barevnými sklíčky připravené obrazce podle předlohy. Práce je velice bavila, vytvořili krásné skleněné mandaly.

Dopravní hřiště

Děti ze 4.C měly v červnu v rámci dopravní výchovy poslední setkání s paní lektorkou na dopravním hřišti. Vědomosti, které získaly během roku při několika setkáních si ověřily praktickou zkouškou při jízdě na kole nebo koloběžce na křižovatkách s dopravním značením. Nechyběla ani jízda zručnosti. Na konci každý účastník získal průkazku cyklisty a drobné dárky.

Sladká matematika, sladké zlomkování

Žáci ve 4.C se díky Kryštofovi Šepsovi a jeho mamince, kteří spolu doma upekli a speciálně nazdobili dort, hravě a hlavně sladce naučili zlomky.

Dort byl vynikající. Ještě jednou moc děkujeme.

Mgr. Kateřina Zímová