Informace k provozu školy od 27. prosince 2020 do 10. ledna 2021

Jelikož epidemiologická situace v naší zemi není nadále dobrá, Vláda České republiky se na svém zasedání dne 23. prosince 2020 usnesla na vydání krizového opatření, kterým se opět omezuje osobní přítomnost dětí, žáků a studentů na vzdělávání.

Provoz naší školy v době od 27. prosince 2020 do 10. ledna 2021 bude probíhat v tomto režimu:

Je povolena osobní přítomnost žáků 1. a 2. ročníků.

Pro ostatní žáky je povinné vzdělávání distančním způsobem.

Jsou umožněny prezenční individuální konzultace ve škole (vždy pouze jeden žák a jeden pedagogický pracovník), u kterých může být přítomen zákonný zástupce žáka. O organizaci konzultací rozhoduje ředitel školy s ohledem na vzdělávací potřeby žáka.

Prezenční výuka probíhá v homogenních skupinách (kolektivy jednotlivých tříd se neslučují, ani jinak neprolínají).

Žáci a zaměstnanci školy (i další osoby pohybující se ve škole) mají povinnost nosit roušky po celou dobu pobytu ve škole.

Pro prezenčně vzdělávané žáky je umožněn provoz školní družiny.

Ve školní jídelně se mohou prezenčně stravovat pouze žáci v prezenční výuce. Ostatní žáci si mohou stravu odebrat z výdejního místa na školním dvoře.

Přesnější informace k provozu školy budou k dispozici v průběhu vánočních prázdnin podle vývoje epidemiologické situace.