Co se děje ve škole

Vloženo: 6.4.2022 | Autor: Věra Bělochová | Zobrazeno: 218x
V souladu se Zákonem č. 67/2022 Sb., o opatřeních v oblasti školství v souvislosti s ozbrojeným konfliktem na území Ukrajiny vyvolaným invazí vojsk Ruské federace

Vloženo: 19.5.2022 | Autor: Věra Bělochová | Zobrazeno: 30x
Když se děti na hodině slohu měly rozhodnout, zda by raději žily ve městě nebo na vesnici, většina z nich byla pro vesnický život. Děti lákala možnost chovat domácí zvířata a být prostě více venku na čerstvém vzduchu. Když se dozvěděly, že pojedeme na školu v přírodě, nemohly se dočkat, až se společně vydáme na cestu.

Vloženo: 19.5.2022 | Autor: Věra Bělochová | Zobrazeno: 37x
Žáci 2. stupně se zúčastnili sportovního dne, který proběhl v rámci naší školy v pátek 13. 5. Sportovní den probíhá každoročně již několik let, bohužel předešlé roky se neuskutečnil z důvodu covidové situace.

Vloženo: 19.5.2022 | Autor: Věra Bělochová | Zobrazeno: 14x
Děti ze 3.C si jaro užívají plnými doušky – nejen tvořením, ale i řáděním v kostýmech: malování na tašky, vyšívání, výroba přání pro maminku, mazlení se s domácími mazlíčky (ježek, potkan, morče, křeček, králík) i čarodějnické vyučování.

Vloženo: 18.5.2022 | Autor: Věra Bělochová | Zobrazeno: 29x
V českém jazyce se na konci 9. třídy věnujeme publicistickým útvarům. Cílem dnešní hodiny slohu bylo vyzkoušet si, jak se připravuje interwiev.

Vloženo: 13.5.2022 | Autor: Věra Bělochová | Zobrazeno: 92x

Vloženo: 13.5.2022 | Autor: Věra Bělochová | Zobrazeno: 30x
Je jaro. A my ve 2. B si jaro užíváme. Učíme se o přírodě, o zvířatech, rostlinách. Udělali jsme si pěknou myšlenkovou mapu Vše o jaru.

Vloženo: 16.5.2022 | Autor: Věra Bělochová | Zobrazeno: 15x

Vloženo: 13.5.2022 | Autor: Věra Bělochová | Zobrazeno: 26x
Tento klub je u našich žáků velmi oblíbený i v druhém pololetí.

Vloženo: 13.5.2022 | Autor: Věra Bělochová | Zobrazeno: 31x
V pondělí 9. května vyráběli žáci 5.B v rámci pracovní výchovy dárečky maminkám k jejich (i když již proběhnuvšímu) svátku.

Pokud tomu tak je, naleznete v nastavení níže.