Co se děje ve škole

Vloženo: 3.2.2023 | Autor: Věra Bělochová | Zobrazeno: 3x
Žáci 9.A se zúčastnili projektu Bádání a experimentování.

Vloženo: 2.2.2023 | Autor: Věra Bělochová | Zobrazeno: 30x
Všichni prvňáci se vždy těší na své první vysvědčení. Nejinak tomu bylo i v naší třídě 1.B. Dětem ale nerozdávaly vysvědčení jen paní učitelka s paní asistentkou, ale pomáhali jim i jejich pomocníci Ferda Mravenec a Beruška.

Vloženo: 2.2.2023 | Autor: Věra Bělochová | Zobrazeno: 27x
Zimní období a s ním spjaté zimní hry a radovánky si v lednu užily i děti z 1.B. Mezi ty nejoblíbenější patří především stavění sněhuláka. Děti dlouho neměly příležitost postavit si sněhuláka z opravdového sněhu, a tak si ho v hodinách VV a PV vymalovaly v omalovánkách, vymodelovaly z modelíny a nalepily z pravé ovčí vlny.

Vloženo: 2.2.2023 | Autor: Věra Bělochová | Zobrazeno: 29x
Děti ze 4.C v den pololetního vysvědčení opakovaly matematiku a český jazyk při skupinové práci zaměřenou na zimní období a sněhové radovánky.

Vloženo: 1.2.2023 | Autor: Věra Bělochová | Zobrazeno: 35x
Chtěl bych touto cestou ještě jednou poděkovat panu Standovi, který velmi otevřeně a poutavě našim žákům povídal svůj životní příběh. Přitom vůbec není veselý ....

Vloženo: 1.2.2023 | Autor: Věra Bělochová | Zobrazeno: 32x
Naši žáčci z 1. C radují se velice. Dnes je čekal velký den, kdy každý zářil štěstím jen. Poslední den měsíce ledna, to ví snad i popleta, rozdává se za půlroční práci dětem odměna.

Vloženo: 1.2.2023 | Autor: Věra Bělochová | Zobrazeno: 14x
V pátek 27. 1. 2023 žáci tříd 3. A a 3. C navštívili naší blízkou Hvězdárnu Jaroslava Trnky ve Slaném.

Vloženo: 30.1.2023 | Autor: Věra Bělochová | Zobrazeno: 41x
V hodině Pracovní výchovy jsme zkoušeli tvořit z korálků.

Vloženo: 27.1.2023 | Autor: Věra Bělochová | Zobrazeno: 74x
Ve čtvrtek 26.1.2023 se vybrané dívky z 6. – 7. ročníku zúčastnily turnaje vybíjené. Tento turnaj byl uspořádán v prostorách 3. ZŠ ve Slaném.

Vloženo: 26.1.2023 | Autor: Věra Bělochová | Zobrazeno: 38x
Na hodinách výtvarné výchovy v 9. C se během lednových dní hodně tvořilo s modrou temperovou barvou.

Pokud tomu tak je, naleznete v nastavení níže.