Co se děje ve škole

Zobrazeno: 24x
Děti ze 3.C si užily podzimní tvoření v rámci výtvarné a pracovní výchovy. Ve třídě na nástěnkách vystavily své výtvory: dýně, netopýry, papírové draky, skřítky podzimníčky. Také sebe ozdobily – podzimními škraboškami. Na vycházce v lesoparku pozorovaly, jak se mění příroda na podzim a chystá se na zimní období.

Zobrazeno: 47x
Věřte nebo ne, třída 6.C je řádně připravena na příchod Ježíška. V průběhu prosincové třídnické hodiny žáci nádherně vyzdobili celou třídu vánočními motivy, zazpívali si vánoční koledy a navíc ozdobili živý vánoční stromeček, za který velice děkujeme Terezce Mrvové a jejím rodičům, neboť ta pravá vánoční atmosféra bývá navozena právě vůní čerstvého jehličí.

Vloženo: 7.12.2021 | Autor: Věra Bělochová | Zobrazeno: 40x
Začal prosinec a s ním předvánoční adventní čas. Děti v 5.B ho začaly v hodinách pracovní výchovy výrobou figurek Mikuláše, čerta a anděla z modelovací hmoty.

Zobrazeno: 30x
V současnosti žijeme v obtížném období, když se každý den setkáváme s pojmy Covid 19, očkování, testování či pandemie. I my ve škole musíme dodržovat určitá pravidla, abychom v boji proti tomuto onemocnění vyhráli. Nejvíce zásluhy v tomto nelehkém boji mají naši zdravotníci, kteří se každý den starají o nemocné pacienty v nemocnicích.

Zobrazeno: 20x
V podzimních měsících žáci 5.B malovali a vyráběli v hodinách výtvarné a pracovní výchovy obrázky s podzimní tematikou.

Zobrazeno: 46x
Krtečkova třída se pilně učí. V matematice počítáme příklady, pracujeme s číselnou osou a ještě si hrajeme matematické hry na koberci.

Zobrazeno: 54x
Školní družina se též zúčastnila soutěže v městské knihovně ve zdobení vánočního stromečku na téma "Andělské Vánoce". Vyrobili jsme andělíčky kombinací různých materiálů. Poslední týden v listopadu jsme stromek ozdobili.

Zobrazeno: 43x
V pátek 26. 11. 2021 třídy 2. A a 2. C navštívily knihovnu ve Slaném. Žáci se pod vedením hodné paní Kateřiny Nedvědové seznámili s chodem a řádem knihovny a se správným používáním knih.

Zobrazeno: 69x
Knihovna Václava Štecha ve Slaném letos vyhlásila již 6. ročník soutěže O nejkrásnější vánoční stromeček, tentokrát na téma ANDĚLSKÉ VÁNOCE.