Co se děje ve škole

Zobrazeno: 73x
S žáky ze tříd 7. A a 4.A jsme se vydali na pěší výlet do Královic. Čekal nás bohatý program.

Zobrazeno: 62x
Stejně jako každý rok se děti zapojily do sběru kaštanů pro lesní zvířata.

Zobrazeno: 49x
V pondělí 28. června vyrazili žáci 6. tříd do Včelařského parku ve Kvíci, kde měli jedinečnou možnost nahlédnout do včelího světa z bezprostřední blízkosti.

Zobrazeno: 36x
Konec školního roku je potřeba ozdobit školním výletem. Vybrali jsme si pěší výlet v blízkosti naší školy. Vypravili jsme se do přírody na trampskou osadu Dakota, která je schovaná v lesíku kousek za Slaným.

Zobrazeno: 51x
Ve čtvrtek, 24. 6. 2021 jsme se s žáky z 8. A vydali na pěší výlet do Beřovic. Počasí nám naštěstí přálo, a tak jsme se mohli kochat přírodou kolem nás.

Zobrazeno: 42x
V pondělí 28.6. proběhl v 7. třídách projektový den Hanin kufřík, zaměřený na multikulturní výchovu a prevenci nežádoucích společenských jevů, kterými jsou nacismus a xenofobie.

Zobrazeno: 54x
V pátek 25.6. žáci 4.B navštívili železniční muzeum Výtopna Slaný. Toto muzeum se nachází naproti vlakovému nádraží ve Slaném a je v něm k vidění mnoho zajímavých exponátů, týkajících se železnice.

Zobrazeno: 48x
Žáci 4.B pracovali ve vyučovacích hodinách s oblibou na skupinových projektech. Projekty se týkaly předmětu Náš svět – vlastivědné a přírodovědné učivo. V přírodovědném učivu se jednalo o projekty „Ekosystém - park“ a „Biotop ZŠ Slaný“.

Zobrazeno: 52x
V pátek, dne 25. 6. 2021 byl připravený pro žáky 2. stupně projekt s názvem "Poznej sebe i druhé".