Co se děje ve škole

Zobrazeno: 72x
Když jsme s žáky 6.C přemýšleli, jak si před Vánoci zpestřit hodinu anglického jazyka, všechny nás samozřejmě napadlo zpívání vánočních koled. Ale nemyslíte, že už dost bylo skladeb jako Jingle Bells, Last Christmas a jim podobné písně?

Zobrazeno: 38x
Když jsme se v předchozím článku zmiňovali o tom, jak začal adventní čas v 5.B, je třeba si také připomenout, jak pokračoval a jak byl v naší třídě zakončen.

Zobrazeno: 97x
Prosinec nám nadělil první sněhovou nadílku, ze které jsme měli velikou radost a těšili jsme se, až namalujeme (vyšlápneme svými stopami) první obrázek sněhuláka na bílé ploše školního hřiště. Vzhledem k tomu, že nám sníh vydržel déle, stavěli jsme sněhuláky, hráli si ve sněhu a také jsme prvně využili pro jízdu z kopce kluzáky.

Zobrazeno: 47x
V klubu anglického jazyka se zaměřujeme na procvičování všeho, co jsme se doposud v angličtině naučili, a formou různých zábavných her si rozšiřujeme svoji slovní zásobu o náročnější slovíčka.

Zobrazeno: 46x
Na poslední předvánoční hodiny výtvarné výchovy vyrazily třídy 7. B a 7. C do DDM Ostrov, kde se žáci seznámili s technikou drátkování.

Zobrazeno: 63x
Ruční práce mají stále budoucnost, žáci velmi rádi tvoří. Vyzkoušeli jsme si vyrobit vlastní tužky z větviček a krásné dřevěné domečky.

Zobrazeno: 47x
Děti se nemohou dočkat, až napadne sníh a začnou stavět sněhuláky. Doufáme, že se sněhové nadílky dočkáme o vánočních svátcích. Nicméně jsme nechtěli pokoušet štěstí, proto jsme si už sněhuláky “uplácali” z hlíny!

Zobrazeno: 70x
Přiblížil se čas vánoční a žáci ve 2. B si tento magický adventní čas užili.

Zobrazeno: 41x
V badatelském klubu, který se specializuje na ICT, si žáci vyzkoušeli práci s robotem Ozobot EVO.

Pokud tomu tak je, naleznete v nastavení níže.