Co se děje ve škole

Vloženo: 17.2.2020 | Autor: Věra Bělochová | Zobrazeno: 9x
Třída 4.A se přihlásila do programu Abeceda peněz. Jedná se o interaktivní program, prostřednictvím kterého se žáci naučí vše kolem peněz.

Vloženo: 17.2.2020 | Autor: Věra Bělochová | Zobrazeno: 4x
Tento měsíc nás v matematice čekalo těžké téma – naučit se vypočítat obvod a obsah čtverce a obdélníků. Abychom si snáze zapamatovali, co je obvod a co obsah, a abychom si nepletli jednotky délky a obsahu, zahráli jsme si hru na architekty.

Vloženo: 14.2.2020 | Autor: Věra Bělochová | Zobrazeno: 15x
Lednová setkání našeho klubu jsme tentokrát zaměřili na rozvoj logického úsudku, vymýšlení a nacházení nejlepších možných strategií a postupů řešení při jednotlivých úkolech.

Vloženo: 12.2.2020 | Autor: Věra Bělochová | Zobrazeno: 22x
V naší keramické dílně se nám rodí stále krásnější věci. Tvořili jsme andílky, kteří nad námi mohou celoročně dohlížet. Vzniklo i spoustu srdíček, kterými mohou děti obdarovat své blízké ke svátku svatého Valentýna.

Vloženo: 10.2.2020 | Autor: Věra Bělochová | Zobrazeno: 34x
V hodinách výtvarné výchovy rádi kreslíme nebo malujeme.

Vloženo: 10.2.2020 | Autor: Věra Bělochová | Zobrazeno: 25x
Ve čtvrtek 30. 1. jsme měli projektový den s názvem „Poznej sebe i druhé“.

Vloženo: 10.2.2020 | Autor: Věra Bělochová | Zobrazeno: 27x
V tomto týdnu jsme v rámci projektu Ovoce a zelenina do škol ochutnali exotické plody z celého světa.

Vloženo: 6.2.2020 | Autor: Věra Bělochová | Zobrazeno: 45x
Děti dostaly od Bovýska k ochutnání ovoce a zeleninu. Nejvíce se jim líbilo Dračí ovoce neboli pitahaya, krásný plod kaktusu.

Vloženo: 6.2.2020 | Autor: Věra Bělochová | Zobrazeno: 37x
Žáci 1.C se vydali poslední den prvního pololetí 30.ledna do knihovny.

Vloženo: 6.2.2020 | Autor: Věra Bělochová | Zobrazeno: 43x
Jako každé úterý nám bylo přivezeno ovoce, které dostáváme v rámci projektu Ovoce do škol.