Co se děje ve škole

Vloženo: 29.5.2024 | Autor: Věra Bělochová | Zobrazeno: 9x
Navzdory deštivému počasí se děti ve IV. oddělení školní družiny skvěle bavily. Vyráběly náramky, prstýnky a náhrdelníky z barevných gumiček, což jim umožnilo rozvíjet zručnost a kreativitu.

Vloženo: 28.5.2024 | Autor: Věra Bělochová | Zobrazeno: 26x
Ve třídě 3.C proběhla v měsících duben a květen soutěž mezi chlapci a děvčaty. Duel probíhal ve všech vyučovacích předmětech.

Vloženo: 28.5.2024 | Autor: Věra Bělochová | Zobrazeno: 38x
Dne 24. 5. 2024 navštívil naši školu multiinstrumentalista Tomáš Braun.

Vloženo: 27.5.2024 | Autor: Věra Bělochová | Zobrazeno: 73x
Ve dnech 20. – 24. 4. 2024 se čtvrté třídy účastnily školy v přírodě v Jizbicích pod Blaníkem.

Vloženo: 24.5.2024 | Autor: Věra Bělochová | Zobrazeno: 63x
Ve čtvrtek 23. 5. jsme se účastnili dalšího regionálního kola, tentokrát soutěž hostila ZŠ Velvary. Na soutěž se sjelo celkem pět týmů, nechyběli ani čerství účastníci světového poháru v Americe RoboTitans.

Vloženo: 24.5.2024 | Autor: Věra Bělochová | Zobrazeno: 61x
Dívky z 8. B se v tomto školním roce přihlásily do celostátní kuchařské soutěže Zdravá 5. Konkurence byla veliká, protože v letošním ročníku se přihlásilo 550 týmů, což je v historii soutěže největší počet.

Vloženo: 24.5.2024 | Autor: Věra Bělochová | Zobrazeno: 61x
Jednu z posledních hodin předmětu Příprava pokrmů jsme uspořádaly Barevný piknik. Tomu předcházelo losování barev a v barvě, kterou si každý vylosoval měl přinést nějakou potravinu.

Vloženo: 24.5.2024 | Autor: Věra Bělochová | Zobrazeno: 77x
V úterý 21. května se na Atletickém stadionu ve Slaném konal atletický čtyřboj. Závodu se zúčastnily kategorie mladších a starších chlapců a mladších a starších dívek.

Vloženo: 23.5.2024 | Autor: Věra Bělochová | Zobrazeno: 80x
Žáci 6.A se svědomitě chystají na blížící se zahradní slavnost.

Vloženo: 21.5.2024 | Autor: Věra Bělochová | Zobrazeno: 39x
Děti z 1. C naposledy společně navštívily v tomto školním roce dětské oddělení knihovny.

Pokud tomu tak je, naleznete v nastavení níže.