Co se děje ve škole

Vloženo: 11.6.2021 | Autor: Věra Bělochová | Zobrazeno: 51x
Vyučování geografie může být i zábavné. Jak se naučit státy Evropy i s vlajkami?

Vloženo: 10.6.2021 | Autor: Věra Bělochová | Zobrazeno: 35x
V tomto týdnu slavíme obrovský úspěch. Skupina žáků ze třídy 8. C postoupila do finále chemické soutěže „Výzva pro chemika“.

Zobrazeno: 77x
Když jsem si přečetla tento článek, vzala jsem své žáčky ze 2.C na školní zahradu k jezírku. Řekla jsem jim, že bychom se mohli pokusit najít čolka obecného, o kterém psal pan učitel.

Zobrazeno: 49x
Na den dětí paní učitelka připravila pro třídu 2.C několik činností.

Zobrazeno: 138x
Ve čtvrtek 3. června 2021 se uskutečnila významná věc. Tedy významná pro nás, žáky z prvních tříd. Byli jsme pasováni na čtenáře.

Zobrazeno: 104x
Ve výtvarné a v pracovní výchově jsme navázali na téma Moje vnitřní krajina, kde jsme pracovali s přírodním materiálem a ztvárnili naše vnitřní pocity.

Zobrazeno: 107x
Naše školní zahrada nabízí živočichům velké množství míst, kde mohou žít. Jedním z nových míst je revitalizované jezírko na velké zahradě.