Co se děje ve škole

Vloženo: 7.4.2020 | Autor: Věra Bělochová | Zobrazeno: 58x
Vážení rodiče, milé děti, nabízíme Vám další nápady, které můžete využít ve svém volném čase.

Vloženo: 31.3.2020 | Autor: Věra Bělochová | Zobrazeno: 223x
Vážení rodiče, milé děti, tým vychovatelek vám na této stránce nabízí nápady, které můžete společně využít ve volném čase. Protože jakékoliv tvoření, hraní a volnočasové zaměstnání děti nejen zabaví, ale i rozvíjí, a o to nám všem jde. Budeme moc rádi, když se zapojíte.

Zobrazeno: 2381x
V případě delšího trvání uzavření základních škol vydáme další podklady k samostudiu dne 14. 4. 2020. Podklady k samostudiu pro žáky, kteří nemají přístup na internet, vydá škola zákonnému zástupci v papírové podobě. Žáci, kteří mají pracovní sešity ve škole, si je prostřednictvím svých zákonných zástupců vyzvednou u hlavního vchodu do budovy, kde jsou pro ně připraveny.

Vloženo: 15.3.2020 | Autor: Věra Bělochová | Zobrazeno: 732x
Vážení rodiče, milí žáci, z důvodu mimořádného opatření v souvislosti s nepříznivým vývojem epidemiologické situace je zakázána osobní přítomnost žáků ve škole. Naši pedagogové připraví pro žáky podklady k samostudiu, které v pondělí 16. 3. 2020 v odpoledních hodinách zveřejníme na našich webových stránkách a průběžně je budeme aktualizovat. S učiteli mohou žáci a rodiče komunikovat prostřednictvím školního e-mailu v pracovních dnech v době od 8 do 13 hodin. Vydávání Žádosti o ošetřovné bude probíhat u vchodu do budovy školy v pracovních dnech od 8 do 10,30 hodin a od 13 do 15,30. Věříme, že situace se brzy zlepší a my se s žáky budeme opět setkávat ve škole. Vedení školy

Vloženo: 6.3.2020 | Autor: Věra Bělochová | Zobrazeno: 93x
Hloupý Honza, který má v uzlíčku místo buchet mobil? Děd Vševěd jako počítačový expert? Proč by ne?! I pohádky jdou s dobou. Jedno se ale nemění, vítězí, co zvítězit má, žádná technická kouzla, ale dobré srdce, které jde za svým snem.

Vloženo: 5.3.2020 | Autor: Věra Bělochová | Zobrazeno: 141x
O něco lépe čteme, vydržíme u tichého čtení sami od sebe mnohem delší čas, jsme při čtení více soustředěnější, umíme o přečteném lépe vyprávět ....