Co se děje ve škole

Zobrazeno: 64x
V prosincovém vydání časopisu Můj vláček se do soutěžení zapojilo 25 žáků z naší školní družiny. Odpověděli na různé úkoly, které jim chystají průvodci celým časopisem – slon Elfík a pejsek Čenda.

Zobrazeno: 58x
Před sto lety použil český spisovatel Karel Čapek ve své hře R.U.R. poprvé slovo robot. Tyto umělé dělníky jsme se rozhodli zpracovat ve výtvarné výchově ve třídách 6. B, 6. C a 7. A a vybraná díla posíláme na MDVV do Lidic.

Zobrazeno: 153x
Na základě dosavadních informací MŠMT zůstává provoz školy od 15. února 2021 ve stejném režimu jako dosud.

Zobrazeno: 119x
Vzhledem ke stávající situaci máme velice omezené hodiny tělesné výchovy, nám to ale nevadí. Využili jsme toho, že napadl sníh a šli jsme se protáhnout do přírody.

Zobrazeno: 228x
Vzhledem k nepříznivé epidemické situaci nedochází ke změnám v protiepidemickém systému ČR (PES) a provoz školy v období od 1. února 2021 do 14. února 2021 nadále probíhá ve stejném režimu jako dosud.

Zobrazeno: 72x
O hodině pracovní výchovy jsme si vyrobili jednoduché maňásky z ponožky. A protože nám všem velmi chybí zavřená divadla a kina, rozhodli jsme se uspořádat online maňáskové divadlo.

Zobrazeno: 80x
Žáci 2.C si připravili spolu s paní učitelkou a asistentkou třídní soutěž v recitaci básniček.

Zobrazeno: 54x
V hodinách výtvarné a pracovní výchovy si žáci 2.C užívají tvoření se zimní tematikou.

Zobrazeno: 87x
V tuto zimní dobu všichni čekáme na sníh. A hlavně děti.