Co se děje ve škole

Zobrazeno: 37x
matematiky ven. Po dlouhém sezení u počítače jsme všichni rádi, že se můžeme u učení také trochu protáhnout. Zadání dnešní hodiny? Souřadnice bodů v?rovině.

Zobrazeno: 58x
V hodinách výtvarné výchovy v devátém ročníku je věnována velká pozornost rozvoji kreativity a povzbuzování vlastní fantazie při tvorbě. Žáci jsou seznamováni s osobnostmi současného a předešlého období, kteří posunuli výtvarné umění zase o kousek dál.

Zobrazeno: 64x
V pátek 30. 4. 2021 se třída 1. A proměnila v čarovnou třídu. Mohli jsme si donést a obléknout čarodějnické převleky a kostýmy.

Zobrazeno: 39x
Vzhledem k současné situaci jsme v předmětech Vv a Pv vytvořili svou vnitřní krajinu, jak ji vnímáme. Zobrazili jsme ji prostřednictvím svých aktuálních pocitů a emocí.

Zobrazeno: 36x
V pátek 30. dubna se žáci 4. B přihlásili k on-line výuce v čarodějnických kostýmech a v nich po celé dopoledne probíhala i výuka, jako v čarodějnické škole.

Zobrazeno: 48x
Děti ze 2. C se rozhodly oslavit svátek naší planety Den země 22. 4. úklidem školní zahrady a travnatého pozemku kolem laviček a hřiště.