Co se děje ve škole

Zobrazeno: 2x
Začal nový školní rok a na nás nejmenší prvňáčky z 1.C čekala spousta nových věcí.

Zobrazeno: 2x
Září už se přehouplo do své druhé poloviny a děti z 1.B se stejně jako ostatní školáci „zabydlují“ ve své třídě.

Zobrazeno: 22x
Dne 17. 9. 2021 se naše druhé třídy zúčastnily programu „Kam se kutálí peníze?“ zaměřeného na finanční gramotnost, který pořádala Česká spořitelna.

Zobrazeno: 24x
Žáky 3.A na začátku roku uvítalo ve třídě nové prostředí.

Zobrazeno: 92x
Zasíláme závěrečný pozdrav ze školy v přírodě.

Zobrazeno: 57x
Žáci 7.A v hodině výtvarné výchovy společně pracovali na projektu pro Podzimní zahradní slavnost - regionální turistika, který se tento rok koná 30.9 - 1.10 formou venkovní výstavy.

Zobrazeno: 148x
Pro letošní páťáky začal školní rok tím, že vyrazili na školu v přírodě, kterou ve čtvrtém ročníku kvůli covid omezením nestihli.

Zobrazeno: 248x
Vedení školy společně s paní Editou Zárubovou (vedoucí Odboru sociálních věcí, školství a zdravotnictví) a panem místostarostou Radkem Vondráčkem přivítali prvňáčky a jejich rodiče před hlavním vchodem do budovy školy.

Zobrazeno: 117x
V pátek 27. 8. proběhlo v naší škole tradiční srpnové setkání pana starosty Martina Hrabánka s učitelským sborem.