Co se děje ve škole

Zobrazeno: 104x
Žáci naší školy se již na jaře zapojili do výtvarné soutěže na téma Cirkus, kterou pořádal DDM Ostrov Slaný v rámci chystaného keramického festivalu. Ten byl sice přesunut až na září, nám se však vyplatilo si počkat na krásné výsledky.

Zobrazeno: 101x
Výtvarná soutěž DDM „Ostrov“ na téma Cirkus byla vyhlášena v loňském školním roce, ale uskutečnila se až v podzimním termínu.

Zobrazeno: 63x
Po dlouhých týdnech prožitých doma jsme se všichni těšili do školy. Čekalo nás nejen učení, ale také řada zajímavých akcí v rámci projektů.

Zobrazeno: 60x
Po několika dlouhých měsících jsme dostali opět možnost zasednou do lavic a mohli jsme tak odstartovat začátek nového školního roku.

Zobrazeno: 109x
Badatelský klub se k nám do školy vrátil po dlouhé odmlce, s dětmi jsme se sešli v trošku pozměněné sestavě oproti loňskému roku. Zajímavé pokusy a informace však v klubu zůstaly i nadále!

Zobrazeno: 74x
Na konci září děti ze 2.C měly příležitost podívat se do History parku nedaleko hory Říp.