Co se děje ve škole

Vloženo: 21.2.2024 | Autor: Věra Bělochová | Zobrazeno: 46x
Láska prochází žaludkem. A právě tímto mottem jsme se řídili při přípravě valentýnských cupcakes.

Vloženo: 20.2.2024 | Autor: Věra Bělochová | Zobrazeno: 42x
V pátek měly děti z pátých tříd možnost navštívit hvězdárnu, kde na ně čekal fascinující film o sluneční soustavě.

Vloženo: 19.2.2024 | Autor: Věra Bělochová | Zobrazeno: 42x
Minulý rok jsme se premiérově zúčastnili soutěže VEX IQ Challenge v pražské O2 areně. Letošní ročník soutěže se nese ve znamení soutěže zvané FULL VOLUME. Cílem je posbírat 3 druhy různě velkých kostiček a umístit je do boxů.

Vloženo: 19.2.2024 | Autor: Věra Bělochová | Zobrazeno: 84x
Ve středu 14. února žáci druhého stupně naší školy zhlédli divadelní představení v podání Městského divadla v Kladně.

Vloženo: 14.2.2024 | Autor: Věra Bělochová | Zobrazeno: 88x
Od poloviny listopadu se ve třetích třídách přesunula tělesní výchova z tělocvičny do bazénu ve Slaném.

Vloženo: 14.2.2024 | Autor: Věra Bělochová | Zobrazeno: 183x
Dnešní generace dětí možná nezná éru gramofonů, magnetofonů a kultovních hitů minulých desetiletí, proto jsme se v Žákovském parlamentu rozhodli oživit ducha minulosti a přenést své spolužáky zpět v čase. Jak? Na Světový den rádia jsme vyhlásili Retro den.

Vloženo: 13.2.2024 | Autor: Věra Bělochová | Zobrazeno: 57x
Den po vysvědčení 1.února byla třída 1.C v kině na filmu Letíme 2. Film o ptácích nás inspiroval k „ptačímu vyučování".

Vloženo: 12.2.2024 | Autor: Věra Bělochová | Zobrazeno: 145x
Vážení rodiče, děkujeme všem, kteří se zúčastnili dotazníkového šetření Mapa školy. Dotazník vyplnilo 48 % rodičů, 85 % žáků 1. stupně a 88 % žáků 2. stupně. V níže přiložených souborech můžete vidět hodnocení jednotlivých oblastí školy.

Vloženo: 12.2.2024 | Autor: Věra Bělochová | Zobrazeno: 55x
V rámci hodin vlastivědy jsme podnikli společný “výlet” po celé České republice. To vše jsme stihli během jedné vyučovací hodiny, kdy jsme se vzájemně seznámili se všemi kraji v ČR.

Vloženo: 9.2.2024 | Autor: Věra Bělochová | Zobrazeno: 55x
Třída 2. C se vydala na cestu časem, podobně jako kdysi pan Brouček spisovatele Svatopluka Čecha.

Pokud tomu tak je, naleznete v nastavení níže.