SBĚROVÉ AKTIVITY

Vloženo: 8.6.2016 | Autor: Administrátor | Zobrazeno: 3682x

ORGANIZACE SBĚRU 2023/2024

• Sběr papíru probíhá zatím provizorně venku na parkovišti za školou.
  • Zápis provádí asistenti Schrötter a E. Rezek.
  • Od října každé první vyučovací pondělí v měsíci (7:15 – 7:45).

2023:   2.10., 6.11., 4.12.

2024:   8.1., 5.2., 4.3., 8.4., 6.5., 3.6.

• Sběr kaštanů probíhá během podzimu. Kaštany vysypávejte na hromadu vedle zadních vrat (vjezdu) do školy. Zápis provádí paní učitelka I. Rosenbergová v 3. B každý den před začátkem vyučování.

• Sběry musí být označeny údajem o váze, příjmením žáka a třídou, do níž žák chodí.

• Výše uvedenou informaci musí mít žák zapsanou ve školním deníku, podepsanou rodičem a předloží ji ke kontrole evidujícím osobám. Je to proto, aby se předešlo případným nesrovnalostem v evidenci sběru, který se na konci školního roku vyhodnocuje.

• Evidující osoby sběry do školního deníku NEZAPISUJÍ.

Martin Schrötter a Erik Rezek