Poznávací exkurze do Infocentra Slaný

Vloženo: 29.11.2019 | Autor: Belochova| Zobrazeno: 83x |
V měsíci listopadu družina navštívila Infocentrum ve Slaném.

Podzim ve školní družině 2019

Vloženo: 4.11.2019 | Autor: Belochova| Zobrazeno: 73x |
Podzimní příroda nás přímo vybízí ke sběru různých materiálů na vycházkách do lesoparku, který využíváme k vytváření obrázků a dekorací pro radost i k vyzdobení prostor školy. Podzimní tématika se prolíná všemi činnostmi ve všech odděleních školní družiny.

Soutěžíme v družině

Vloženo: 26.6.2019 | Autor: Belochova| Zobrazeno: 740x |
V měsíci květnu a červnu se družina zúčastnila výtvarné soutěže vyhlášené Městskou hvězdárnou ve spolupráci s Knihovnou V. Štecha na téma Člověk na měsíci. Žáci zapojili svoji fantazii, vyhledávali některé zajímavosti v různých informačních zdrojích a nakonec své výtvarné práce osobně předali v prostorách hvězdárny. Za odměnu se mohli podívat přes filtr na slunce a shlédnout krátký film o vesmíru.

Soutěžíme s časopisem Můj vláček

Vloženo: 18.6.2019 | Autor: Belochova| Zobrazeno: 720x |
Děti ze školní družiny luští Elfíkovy úkoly z časopisu Můj vláček. V měsíci květnu se zúčastnilo celkem 29 dětí a štěstí se usmálo na Michalku Dufkovou a Samuela Vlčka. Za svoji snahu získali Elfíkův sešit proti nudě.

Projektový den ve školní družině

Vloženo: 12.6.2019 | Autor: Belochova| Zobrazeno: 750x |
Naše škola se zapojila do projektu Šablony II pod názvem Výuka hravě. V rámci výzvy jsme si vybrali i družinové aktivity.

Den dětí 2019

Vloženo: 12.6.2019 | Autor: Belochova| Zobrazeno: 667x |
Dne 3. června jsme se všichni sešli na školní zahradě, abychom si užili soutěžení a hledání pokladu.

Zápis do školní družiny pro školní rok 2019 - 20

Vloženo: 15.5.2019 | Autor: Belochova| Zobrazeno: 999x | Upravil: Belochova

Jarní úklid

Vloženo: 15.4.2019 | Autor: Belochova| Zobrazeno: 742x |
V minulém týdnu, který byl také ve znamení celorepublikové akce „Ukliďme Česko“, se naši žáci školní družiny přičinili o úklid spadaných větviček a starého listí na školní zahradě. Také vyčistili prostory v hracím koutku, kde bylo zapotřebí dodat další vrstvu materiálu, pro bezpečnější doskoky z jednotlivých herních prvků.

Hrajeme si a tvoříme z lega

Vloženo: 6.4.2019 | Autor: Belochova| Zobrazeno: 738x |
Do školní družiny jsme obdrželi jako sponzorský dar několik stavebnic lega. Nadšení dětí bylo veliké. Téměř každý den děti tvoří stavby různého druhu dle své vlastní fantazie. Velkým hitem jsou v posledních dnech různé výškové stavby, děvčata pak staví rozličné pokojíčky pro panenky. I. Hortová

Děti baví děti

Vloženo: 1.4.2019 | Autor: Belochova| Zobrazeno: 781x | Upravil: Belochova
Dne 25. 3. jsme připravili celodružinovou akci „Děti baví děti“ na téma „Letem světem“.