Kotva

Aktuality družina

Zobrazeno: 54x
Školní družina se též zúčastnila soutěže v městské knihovně ve zdobení vánočního stromečku na téma "Andělské Vánoce". Vyrobili jsme andělíčky kombinací různých materiálů. Poslední týden v listopadu jsme stromek ozdobili.

Zobrazeno: 43x
Naše školní družina se ve spolupráci s kroužkem keramiky podílela na zhotovení výrobků pro dobročinné účely, které prostřednictvím Farní charity Slaný určitě přinesou potěšení, radost a zpříjemní prožití svátečních dnů.

Zobrazeno: 75x
Podzim máme v plném proudu, proto i ve školních družinách či na chodbách nám přibývají výrobky a práce s podzimními tématy.

Zobrazeno: 108x
Krásné podzimní dny nás vybízejí k trávení volného času v přírodě. Proto ve školní družině zaměřujeme aktivity hlavně na hry na čerstvém vzduchu v prostředí školního hřiště, zahrady a na vycházkách do lesoparku, kde nejraději využíváme dětské a lanové hřiště.

Vloženo: 29.4.2021 | Autor: Věra Bělochová | Zobrazeno: 108x

Zobrazeno: 167x
V prosincovém vydání časopisu Můj vláček se do soutěžení zapojilo 25 žáků z naší školní družiny. Odpověděli na různé úkoly, které jim chystají průvodci celým časopisem – slon Elfík a pejsek Čenda.

Celkem: 74 článků