Aktuality družina

Zobrazeno: 48x
Krásné podzimní dny nás vybízejí k trávení volného času v přírodě. Proto ve školní družině zaměřujeme aktivity hlavně na hry na čerstvém vzduchu v prostředí školního hřiště, zahrady a na vycházkách do lesoparku, kde nejraději využíváme dětské a lanové hřiště.

Vloženo: 29.4.2021 | Autor: Věra Bělochová | Zobrazeno: 104x

Zobrazeno: 164x
V prosincovém vydání časopisu Můj vláček se do soutěžení zapojilo 25 žáků z naší školní družiny. Odpověděli na různé úkoly, které jim chystají průvodci celým časopisem – slon Elfík a pejsek Čenda.

Zobrazeno: 151x
I v době omezeného provozu ve škole využívají vychovatelky všechny prostředky pro zájmové vzdělávání ve školní družině pro účastníky 1. a 2. ročníků.

Zobrazeno: 148x
Děti z 1. C s paní vychovatelkou během zimních dní vytvořily krásný velký obraz, který se jim natolik povedl, že jsme ho vystavili na chodbu, abychom inspirovali i ostatní k další tvorbě.

Zobrazeno: 79x
V listopadovém vydání časopisu Můj vláček jsme měli možnost seznámit se s mnoha zajímavostmi o cestování po železnici.