Vloženo: 14.8.2016 | Autor: admin| Zobrazeno: 4201x | Upravil: Belochova

Výuka hravě - Badatelský klub - listopad

Vloženo: 4.12.2019 | Autor: Belochova| Zobrazeno: 57x |
V listopadu jsme s dětmi v rámci badatelských klubů zabrousili do světa chemie a fyziky. Vzhledem k tomu, že klub navštěvují ponejvíce děti z prvního stupně, bylo to pro mnohé první nahlédnutí do báječného světa plného pokusů.

Výuka hravě - Čtenářský klub

Vloženo: 22.11.2019 | Autor: Belochova| Zobrazeno: 71x |
Od září pracují v naší škole Čtenářské kluby. Prvňáci a druháci se scházejí pravidelně každé úterý ve 12.00 ve 2. A. Máme za sebou deset setkání a práce v klubu se nám daří.

Výuka hravě - Badatelský klub

Vloženo: 14.11.2019 | Autor: Belochova| Zobrazeno: 117x |
Badatelský klub se zaměřuje na zajímavé pokusy a činnosti napříč vědeckým odvětvím.

Výuka hravě - Klub zábavné logiky a deskových her

Vloženo: 11.11.2019 | Autor: Belochova| Zobrazeno: 21x |
Klub zábavné logiky a deskových her je koncipován tak, aby se děti mohly seznámit s širokou škálou stolních her a jejich variant nejrůznějšího zaměření. Kromě hraní jednotlivých deskových her je činnost klubu zaměřena k vedení a rozvoji logického myšlení a usuzování pomocí nejrůznějších technik a her.

Výuka hravě - Čtenářský klub

Vloženo: 11.11.2019 | Autor: Belochova| Zobrazeno: 24x |
Od letošního školního roku 2019/20 na naší škole fungují tři čtenářské kluby pod vedením pana učitele Mgr. Josef Protivy a učitelek Mgr. Kateřiny Zímové a Mgr. Ivy Kozákové.

Družina dokončuje osazovací plán

Vloženo: 8.11.2019 | Autor: Belochova| Zobrazeno: 41x |
Proměnlivé podzimní počasí dovoluje pozvolna pokračovat v osazování prostoru vznikajícího biotopu v prostorách školního areálu.

Výuka hravě - práce Klubu anglického jazyka

Vloženo: 31.10.2019 | Autor: Belochova| Zobrazeno: 40x | Upravil: Belochova
V rámci projektu Šablony II pod názvem „Výuka hravě“ jsou letos otevřeny tři Kluby anglického jazyka. Jeden z nich vede Mgr. N. Kalíková. V klubu pracuje 11 dětí z 3. a 4. tříd.

Malí zahradníci

Vloženo: 11.10.2019 | Autor: Belochova| Zobrazeno: 66x |
Podzimní počasí je hodně proměnlivé, ale přesto využíváme slunečné dny k pokračování osazování biotopu školního areálu výsadbou trvalek.

Rekultivace části školní zahrady a výstavba jezírka v Základní škole Na Hájích - malí zahradníci ve školní družině

Vloženo: 1.10.2019 | Autor: Belochova| Zobrazeno: 90x |
26. září se žáci školní družiny proměnili v zahradníky a ve spolupráci se zahradní architektkou se s nadšením podíleli na výsadbě cibulovin v prostorách venkovního areálu školy, kde vzniká přírodní biotop.

Rekultivace části školní zahrady a výstavba jezírka v Základní škole Na Hájích

Vloženo: 3.6.2019 | Autor: Belochova| Zobrazeno: 732x | Upravil: admin
Škole se podařilo získat dotaci v rámci poskytnutí podpory z NPŽP podoblast podpory 6. 1. C - Rekonstrukce a vybavení center ekologické výchovy, učeben a jiných zařízení pro účely EVVO („Přírodní zahrady“) – Rozhodnutí č. 02691862 o poskytnutí finančních prostředků ze Státního fondu životního prostředí ČR Celkové náklady na projekt budou 487 162 Kč, spoluúčast školy bude 73 074 Kč. Lhůta pro dokončení realizace projektu je stanovena do 31. 8. 2020.