Vloženo: 23.8.2022 | Autor: Věra Bělochová | Zobrazeno: 384x

Vloženo: 22.8.2022 | Autor: Věra Bělochová | Zobrazeno: 378x
Slavnostní přivítání prvňáčků proběhne 1. září v 8 hodin ráno venku před hlavním vchodem do budovy školy. Poté si je převezmou paní učitelky a odvedou do tříd, kde stráví jednu vyučovací hodinu společně se svým doprovodem.

Vloženo: 18.8.2022 | Autor: Věra Bělochová | Zobrazeno: 1598x

Vloženo: 30.6.2022 | Autor: Věra Bělochová | Zobrazeno: 1361x

Vloženo: 28.6.2022 | Autor: Věra Bělochová | Zobrazeno: 623x

Vloženo: 22.5.2022 | Autor: Věra Bělochová | Zobrazeno: 545x

Vloženo: 13.5.2022 | Autor: Věra Bělochová | Zobrazeno: 254x

Vloženo: 9.5.2022 | Autor: Věra Bělochová | Zobrazeno: 357x

Vloženo: 6.4.2022 | Autor: Věra Bělochová | Zobrazeno: 298x
V souladu se Zákonem č. 67/2022 Sb., o opatřeních v oblasti školství v souvislosti s ozbrojeným konfliktem na území Ukrajiny vyvolaným invazí vojsk Ruské federace

Pokud tomu tak je, naleznete v nastavení níže.