Vloženo: 14.8.2016 | Autor: Administrátor | Zobrazeno: 12524x

Vloženo: 16.11.2022 | Autor: Věra Bělochová | Zobrazeno: 50x
Ve čtvrtek 10.11 se žáci 9.C zúčastnili preventivního programu Bezpečně správným směrem.

Vloženo: 15.11.2022 | Autor: Věra Bělochová | Zobrazeno: 31x
V měsíci říjnu vládlo ještě na školních pozemcích příjemné počasí, a tak se naši malí badatelé z přírodovědného klubu vydali na mikrobiologický výzkum vody ve školních jezírcích.

Vloženo: 14.11.2022 | Autor: Věra Bělochová | Zobrazeno: 22x

Vloženo: 8.11.2022 | Autor: Věra Bělochová | Zobrazeno: 3x
Ve čtvrtek 8. 9. 2022 se žáci 7. ročníků vydali v rámci projektového dne do pražské zoologické zahrady. Pod vedením zkušených lektorů absolvovali celkem 3 výukové programy.

Vloženo: 20.10.2022 | Autor: Věra Bělochová | Zobrazeno: 91x
Děti z pátých ročníků neskrývaly nadšení, když se dozvěděly, že je v říjnu čeká návštěva zooparku. Zoopark Zájezd se nachází nedaleko Slaného. Ačkoliv nejde o velkou zoologickou zahradu, nabízí setkání s mnoha zajímavými živočichy z celého světa. Naprostým unikátem je pak pavilon plazů a obojživelníků, kde návštěvníci naleznou největší veřejně dostupnou kolekci chameleonů na světě.

Vloženo: 19.10.2022 | Autor: Věra Bělochová | Zobrazeno: 86x
Letošní školní rok jsme znovu otevřeli klub robotiky. Letos se sešlo patnáct mladých a šikovných programátorů.

Vloženo: 27.6.2022 | Autor: Věra Bělochová | Zobrazeno: 107x
Děti ze 3. C strávily středu 22. 6. na projektovém dni s názvem Žabí putování v Toulcově Dvoře. Během her a rozmanitých činností (hledání různě zbarvených žabek v terénu – mimikry, maskování, lovení žab a vodních živočichů v mokřadech, putování po kapkách vody, shánění potravy pro žabky, poslech pohádky o žabičkách) se dozvěděly spoustu důležitých informací o životě, výskytu a ochraně žab.

Vloženo: 24.6.2022 | Autor: Věra Bělochová | Zobrazeno: 162x
Ve čtvrtek 26.5.2022 jsme v rámci projektu Výuka hravě II navštívili ZOO Praha.

Vloženo: 23.6.2022 | Autor: Věra Bělochová | Zobrazeno: 85x
Blíží se konec školního roku a s ním i konec činnosti klubu anglického jazyka.

Vloženo: 16.6.2022 | Autor: Věra Bělochová | Zobrazeno: 108x
Práce v badatelských klubech měla tři zaměření.

Pokud tomu tak je, naleznete v nastavení níže.