Halloween ve školní družině

Vloženo: 3.11.2023 | Autor: Věra Bělochová | Zobrazeno: 358x
Během posledního říjnového týdne jsme společně s dětmi ve IV. oddělení vyráběli strašidla, které si děti odnesly domů. Strašidla se dětem moc povedla. Následně jsme vyráběli dýně z barevného papíru, které jsme použili na výzdobu nástěnky ve školní družině.

31. října jsme si s dětmi povídali o Halloweenu. Seznámili jsme se s jeho tradicemi a také s jeho znaky. Po seznámení s tímto svátkem se děti i paní vychovatelky ze IV. a I. oddělení převlékly do halloweenských kostýmů a společně vyrazily do malé tělocvičny, kde si uspořádaly halloweenský strašidelný rej.

Nejdříve proběhla strašidelná přehlídka kostýmů. K vidění bylo spoustu krásných převleků, jako například čarodějnice, princezny, netopýři, ale také nás navštívila  Červená karkulka nebo seriálová postava Wednesday. Na děti čekalo mnoho her a zábavy.

I když Halloween není český svátek, přesto ho rádi slavíme. Užili jsme si ho a těšíme se na další veselé dny, které nás čekají ve školní družině.

Andrea Kratochvílová IV. oddělení