Matematický klokan 2024

Vloženo: 18.4.2024 | Autor: Věra Bělochová | Zobrazeno: 151x
S matematikou se dá i soutěžit ….

Matematický klokan je fascinující soutěž, která rozvíjí matematické dovednosti a zvídavost u žáků. A nyní, když se podíváme na výsledky vyhodnocené v rámci okresu, mohu s radostí pochválit naše školáky.

V kategorii Cvrček pro žáky druhých a třetích ročníků se našemu školnímu hrdinovi Rosťovi Rubešovi podařilo vybojovat skvělé druhé místo! S jeho 84 body z 90, které získal, si zaslouží naší gratulaci.

A co se týče kategorie Kadet pro žáky osmých a devátých tříd, našemu Marku Jemelíkovi se podařilo dosáhnout velmi pěkného pátého místa.

Nechceme však zapomenout ani na ostatní žáky. Velká část z nich si vedla opravdu dobře. Jejich úsilí a matematické dovednosti je určitě posunou dále v jejich snažení a studiu.

Takže, gratulujeme všem našim matematickým „klokanům a klokaňkám“ za jejich úspěchy. Ať se jim daří i nadále!

Karla Hrdličková