Kotva

Plavecko – běžecký pohár 2024

Vloženo: 22.4.2024 | Autor: Věra Bělochová | Zobrazeno: 148x
Ve čtvrtek 18.4.2024 se naše škola zúčastnila okresního kola „Plavecko – běžeckého poháru“.

Závod byl určen pro všechny věkové kategorie základních škol, které se nám povedlo až na jednu výjimku všechny úspěšně obsadit. Žákyně 8. – 9. tříd ve stejnou dobu bojovaly o úspěch na Chemické soutěži, to nás ale nezastavilo, a pokusili jsme bojovat v ostatních kategoriích.

Všichni žáci se snažili dosáhnout nejlepších výsledků, několik z nich dokonce obsadilo i první příčky. Fišková Kateřina ze 3.A se umístila na krásném třetím místě. Z kategorie čtvrtých a pátých tříd máme úspěch u dívek i chlapců. Na prvním místě se umístil Vacula Max ze 4.B. Krásné stejné místo obsadila i Dominika Přibáňová ze třídy 5.C. Na druhém stupni se nám také zadařilo, hlavně u mladších žáků a žákyň. Vojtěch Hájek ze 7.A se umístil na prvním místě, ve stejné kategorii třetí místo získal Jakub Nechanický ze třídy 6.C. Také mladším dívkám se povedlo vybojovat první příčky. Nela Sekeráková ze 6.B získala za svůj výkon druhé místo a třetí místo patřilo šikovné Aničce Opičkové, která také bojovala ze všech svých sil.

Ještě jednou všem zúčastněným moc gratulujeme a děkujeme za vzornou reprezentaci školy.