Děti baví děti

Vloženo: 5.2.2018 | Autor: Věra Bělochová | Zobrazeno: 1749x
V pondělí 29. ledna proběhl ve školní družině zábavný celodružinový program nazvaný „Děti baví děti“, ve kterém nám jednotliví aktéři představovali své dovednosti v oboru hudebním, pěveckém a tanečním.

Písničky zazpívala Ivanka Prokešová, Anetka Kubíčková, Eliška Hrstková, Anička Edwards, Natálka Roháčová, Valérie Vacinová, Julie Melenová a společně za 2. A Ivanka Prokešová, Eliška Némethová, Amálka Havlová a Adélka Šúrová.

Na foukací harmoniku zahrál improvizaci melodie Matěj Volšík, na flétnu zahrál Filip Novák a Vláďa Lelek.

Klavírní skladbičky zahráli: Jan Vosmík, Ivanka Prokešová a Tereza Tkačíková a kytarové sólo předvedl Vašík Sýkora.

Na závěr nám předvedl scénický tanec Michal David. Svým vystoupením obecenstvo uvedl obecenstvo pěkně „do varu“.
Všichni účinkující byly za své vystoupení odměněni potleskem a drobnou odměnou.