Výtvarná soutěž „Kde domov můj“

Vloženo: 22.5.2018 | Autor: Věra Bělochová | Zobrazeno: 1422x
V letošním školním roce vyhlásila Mateřská škola U Divadla výtvarnou soutěž na téma „Kde domov můj“. Naše školní družina se také zúčastnila a v kategorii 5 B byla porotou vyhodnocena výtvarná díla dvou oddělení.

Na 2. místě se umístilo 4. oddělení se skupinovou výtvarnou koláží a 3. místo obsadili žáci 1. oddělení, kteří připravili soubor obrázků na zadané téma.

Všechny obrázky si žáci s vychovatelkami prohlédli na vernisáži výstavy 16. května, kde si žáci převzali odměny. Slavnostní předání všem zúčastněným soutěžícím se uskutečnilo druhý den na společném setkání všech oddělení, kde proběhlo poděkování za snahu a dobrou prezentaci školní družiny.

Všechny výtvarné práce jsou k vidění na výstavě v prostorách chodby mateřské školy.