Program výletu byl zaměřen především na sport a společně strávený čas. Žáci si zahráli fotbal, volejbal, badminton, tenis i stolní tenis. Nechyběla ani procházka okolní přírodou, koupání nebo večerní opékání párků u táboráku.
Příjemnou atmosféru celého výletu dotvářelo krásné prostředí a také pávi, jejichž hlasité volání nás provázelo po celou dobu pobytu. Pro žáky 9. A byl tento výlet krásnou tečkou za jejich společnými roky na naší škole. Věřím, že na zážitky z tohoto výletu i na společně strávené roky budeme všichni rádi vzpomínat.
Květa Dytrychová, třídní učitelka



