Žáci jednotlivých tříd se zapojili do soutěže o nejkrásnější záhon, která měla za cíl nejen zkrášlit školní okolí, ale také podpořit vztah k přírodě, spolupráci a odpovědnost za společné dílo.
Kritérii hodnocení byla motivace žáků, využití ploch k osázení a setí a také pravidelná údržba záhonů.
Nejlepšími pěstiteli tak byla vyhlášena třída 4. B a 9. B. Žáci 9. B na začátku jara připravili záhon, vyseli zeleninu a letničky a paní učitelka Štěpánka Vítová motivovala žáky 4. B tak, že přinesli krásné rostliny a pravidelně se o záhon všichni starali. Vznikl tak krásný barevný záhon.
Děkujeme všem, kteří společně s žáky pravidelně záhony navštěvovali, starali se a podpořili tak kreativitu, týmového ducha a vztah k přírodě ve své třídě.
Veronika Kajzrová



