Za tu dobu jsem měl možnost jako třídní učitel sledovat, jak se z mladších žáků stávají samostatnější a vyspělejší mladí lidé. Nešlo ale jen o to, co jsem mohl předat já jim – i oni mě během společných let mnohému naučili.
Chtěl bych poděkovat žákům za jejich energii, nápady a společně strávený čas. Velké poděkování patří také rodičům za podporu a spolupráci.
Žáky ještě čeká poslední rok základní školy, během kterého je čekají další výzvy a důležitá rozhodnutí. Přeji jim, aby si svůj další směr vybrali s rozvahou a aby měli při výběru střední školy šťastnou ruku. Věřím, že každý z nich najde cestu, na které bude moci naplno rozvíjet své schopnosti a to, co ho baví.
Děkuji za krásnou společnou kapitolu.
Ing. Tomáš Caska



