Vloženo: 14.8.2016 | Autor: admin| Zobrazeno: 4651x | Upravil: Belochova

Výuka hravě - Badatelský klub - prosinec

Vloženo: 20.1.2020 | Autor: Belochova| Zobrazeno: 79x |
V prosinci jsme se v badatelském klubu věnovali velkému množství zajímavých témat.

Výuka hravě - Čtenářský klub 2

Vloženo: 17.12.2019 | Autor: Belochova| Zobrazeno: 120x |
Náš čtenářský klub se jmenuje Knihomol. Chodí do něho žáci třetích tříd. Schází se s vedoucí klubu paní učitelkou Kateřinou Zímovou každé úterý po vyučování.

Výuka hravě - Klub anglického jazyka - prosinec

Vloženo: 11.12.2019 | Autor: Belochova| Zobrazeno: 163x |
Klub anglického jazyka zaměřujeme na procvičování toho, co jsme se doposud v angličtině naučili, a formou různých zábavných her si rozšiřujeme svoji slovní zásobu o náročnější slovíčka.

Výuka hravě - Badatelský klub - listopad

Vloženo: 4.12.2019 | Autor: Belochova| Zobrazeno: 149x |
V listopadu jsme s dětmi v rámci badatelských klubů zabrousili do světa chemie a fyziky. Vzhledem k tomu, že klub navštěvují ponejvíce děti z prvního stupně, bylo to pro mnohé první nahlédnutí do báječného světa plného pokusů.

Výuka hravě - Čtenářský klub

Vloženo: 22.11.2019 | Autor: Belochova| Zobrazeno: 149x |
Od září pracují v naší škole Čtenářské kluby. Prvňáci a druháci se scházejí pravidelně každé úterý ve 12.00 ve 2. A. Máme za sebou deset setkání a práce v klubu se nám daří.

Výuka hravě - Badatelský klub

Vloženo: 14.11.2019 | Autor: Belochova| Zobrazeno: 188x |
Badatelský klub se zaměřuje na zajímavé pokusy a činnosti napříč vědeckým odvětvím.

Výuka hravě - Klub zábavné logiky a deskových her

Vloženo: 11.11.2019 | Autor: Belochova| Zobrazeno: 51x |
Klub zábavné logiky a deskových her je koncipován tak, aby se děti mohly seznámit s širokou škálou stolních her a jejich variant nejrůznějšího zaměření. Kromě hraní jednotlivých deskových her je činnost klubu zaměřena k vedení a rozvoji logického myšlení a usuzování pomocí nejrůznějších technik a her.

Výuka hravě - Čtenářský klub

Vloženo: 11.11.2019 | Autor: Belochova| Zobrazeno: 67x |
Od letošního školního roku 2019/20 na naší škole fungují tři čtenářské kluby pod vedením pana učitele Mgr. Josef Protivy a učitelek Mgr. Kateřiny Zímové a Mgr. Ivy Kozákové.

Družina dokončuje osazovací plán

Vloženo: 8.11.2019 | Autor: Belochova| Zobrazeno: 71x |
Proměnlivé podzimní počasí dovoluje pozvolna pokračovat v osazování prostoru vznikajícího biotopu v prostorách školního areálu.

Výuka hravě - práce Klubu anglického jazyka

Vloženo: 31.10.2019 | Autor: Belochova| Zobrazeno: 74x | Upravil: Belochova
V rámci projektu Šablony II pod názvem „Výuka hravě“ jsou letos otevřeny tři Kluby anglického jazyka. Jeden z nich vede Mgr. N. Kalíková. V klubu pracuje 11 dětí z 3. a 4. tříd.