Kotva

Projekty

Vloženo: 14.8.2016 | Autor: Administrátor | Zobrazeno: 9320x

Projekty

Zobrazeno: 78x
V pondělí 4.10.21 se třída 5. B zúčastnila preventivního programu „Podpora žáků při návratu do škol“, kterým prováděla paní Aneta Zápotocká z neziskové organizace Magdaléna, o.p.s., Centrum primární prevence, Mníšek p. Brdy.

Vloženo: 11.10.2021 | Autor: Věra Bělochová | Zobrazeno: 38x
Škola byla úspěšná v Žádosti o poskytnutí dotace prostřednictvím veřejnoprávní smlouvy z Programu 2021 pro poskytování dotací z rozpočtu Středočeského kraje ze Středočeského Fondu prevence v rámci Tematického zadání Primární prevence. Projekt s názvem Podpora žáků při návratu do škol je zaměřen na problematiku návratu žáků do škol po období distanční výuky. Cílí na prevenci školní neúspěšnosti a pozitivní klima ve třídě.

Zobrazeno: 99x
Začal nový školní rok a s ním začala i činnost Klubů ze šablon III. Klub zábavné logiky a deskových her se brzy naplnil a začal pracovat.

Vloženo: 8.9.2021 | Autor: Věra Bělochová | Zobrazeno: 17x
Od 1. 9. 2021 bude škola realizovat projekt, který je spolufinancován Evropskou unií - Výuka hravě II.

Zobrazeno: 7x
Projekt Výuka hravě se podařilo zdárně ukončit. Hlavní cíle projektu byly naplněny.

Zobrazeno: 72x
V úterý 13.4.21 se žáci 4. B a C zúčastnili preventivního programu „Jsi on-line“. Vedoucí lektorka paní Monika Podlahová s žáky formou on-line besedy pohovořila o pozitivních i negativních stránkách digitální techniky, která je právě nyní v době distanční výuky velmi aktuální.

Zobrazeno: 111x
V polovině dubna ukončil svoji činnost i poslední Klub anglického jazyka. Několikrát jsme se sešli osobně a po uzavření škol jsme se od února scházeli alespoň online. I v náročném distančním režimu jsme se naučili spoustu nových věcí.

Zobrazeno: 121x
Děti ze 3. A navštěvovaly čtenářský klub v 1. pololetí moc rády. Těšily se na pokračování, které jsme si nakonec užili i online.

Zobrazeno: 46x
V uplynulých týdnech byla znovu obnovena činnost klubů na naší škole a klub deskových her rozhodně nebyl výjimkou. Na prvním setkání byla znát na všech účastnících jistá dávka nedůvěry a očekávání, jak se podaří klub realizovat v podmínkách distanční výuky, ale během prvních pár okamžiků veškerá nejistota opadla a žáci si průběh setkání užívali podobně jako při klasické výuce ve škole. Stejné nadšení a dobrá nálada nám všem vydržela i při ostatních setkáních.

Celkem: 64 článků