Vloženo: 14.8.2016 | Autor: Administrátor | Zobrazeno: 6525x

Zobrazeno: 36x
V úterý 22. října jsme s žáky 6. a 7. ročníku vyrazili na další výlet do přírody v rámci projektu MŠMT Šablony II. Tentokráte jsme společně s pražským Ekocentrem Koniklec navštívili haldu v Tuchlovicích.

Zobrazeno: 81x
V úterý 22. 9. proběhl na druhém stupni v pořadí již druhý projektový den v rámci Šablon II. Plni odhodlání a nadšení nasedli žáci i pedagogové do přistavených autobusů s vidinou nevšedních a povznášejících zážitků.

Zobrazeno: 50x
V úterý 22. 9. se 8. a 9. třídy vypravily do Mostu v rámci projektového dne Šablony II.

Zobrazeno: 59x
Žáci sedmých tříd se v rámci projektového dne (Šablony II) vydali do Ekocentra Huslík v Polabí.

Zobrazeno: 76x
V úterý 22. 9. se žáci v rámci projektu Šablony II podívali znovu do mostecké pánve. Tentokrát jsme zavítali na nově otevřenou zrekultivovanou oblast jezera Most.

Vloženo: 17.9.2020 | Autor: Věra Bělochová | Zobrazeno: 72x
Žáci sedmých tříd se v rámci projektového dne (Šablony II) vydali do CHKO Křivoklátsko.

Zobrazeno: 91x
V novém školním roce se žáci devátých tříd ještě nestačili ani pořádně rozkoukat a už je čekal projektový den mimo školu v rámci projektu MŠMT Šablony II.

Zobrazeno: 85x
Začal školní rok a my začínáme s prevencí v rámci projektu Spolu to dokážeme. Průběh projektu je komplikován už od začátku epidemií Covid 19, ale snad vše dobře dopadne a my stihneme uskutečnit všechny naplánované semináře pro první i druhý stupeň.

Zobrazeno: 64x
V letošním školním roce bude realizován na naší škole velký projekt primární prevence  s názvem Spolu to dokážeme.  Na tento projekt jsme získali dotaci z Programu 2020 pro poskytování dotací z rozpočtu Středočeského kraje ze Středočeského Fondu prevence.

Zobrazeno: 84x
Ve čtvrtek 10. září jsme měli poněkud netradiční výuku. Se všemi žáky druhého stupně jsme se v rámci projektového dne vydali do rozličných koutů našeho kraje a navštívili několik zajímavých míst. S šestými třídami jsme necestovali příliš dlouho, čekala nás totiž prohlídka lánského muzea a procházka nedalekou Lánskou oborou.