Co se děje ve škole

Zobrazeno: 387x
Milé děti, v této době, kdy nemáte ve škole běžný tělocvik, jak ho znáte, a nemůžete se věnovat všem sportovním aktivitám v plném rozsahu, využíváte mnohem více procházek do přírody k různým aktivitám. Už sama procházka na čerstvém vzduchu je úžasná aktivita, která protáhne tělo a vyčistí hlavu. Někteří z vás si pro pobyt venku vybírají oblíbenou trasu nebo oblíbené místo, někteří jsou průzkumníci a hledají další a další zajímavé trasy. Pro všechny z vás je připravena tato výzva:

Zobrazeno: 158x
Provoz školy v období od 11. do 22. ledna i nadále probíhá ve stejném režimu jako v období od 27. prosince 2020 do 10. ledna 2021.

Zobrazeno: 91x
Konečně jsme se dočkali pořádné zimy.

Zobrazeno: 68x
Žáci 5.B se před vánočními prázdninami zapojili do školního kola matematické olympiády.

Zobrazeno: 46x
Přejeme Vám klidné prožití vánočních svátků, do nového roku 2021 hodně štěstí, pohody a především zdraví ………. a hlavně už žádnou distanční výuku!“

Zobrazeno: 60x
Od 30.11. 2020 probíhá i u osmých ročníků rotační výuka. Díky tomu můžeme znovu plně provádět výuku v předmětu fyzikální praktika.

Autor: Věra Bělochová
V tomto týdnu jsme ve třídách 6. B a 6. C propojili výuku výtvarné výchovy s přípravou na slohovou práci (a samozřejmě také na Vánoce). Zároveň jsme zdokonalovali své dovednosti z oblasti geometrie. Jak jsme to všechno zvládli?