Co se děje ve škole

Vloženo: 30.9.2022 | Autor: Věra Bělochová | Zobrazeno: 29x
V pátek 16. zář í2022 naše třída 3. B absolvovala vlastivědnou vycházku po městě Slaný.

Vloženo: 27.9.2022 | Autor: Věra Bělochová | Zobrazeno: 103x
Dne 22. září 2022 proběhla v lesoparku Háje běžecká soutěž Slánská míle 2022, kterou pořádal DDM Ostrov Slaný a Královské město Slaný.

Vloženo: 26.9.2022 | Autor: Věra Bělochová | Zobrazeno: 57x
V pátek 23. září jsme se díky třídě 3.B mohli zúčastnit zajímavé přednášky s panem Tomášem Řenčem.

Vloženo: 26.9.2022 | Autor: Věra Bělochová | Zobrazeno: 59x
V hodinách předmětu Náš svět se třída 3.C zabývá okolím místa svého bydliště.

Vloženo: 19.9.2022 | Autor: Věra Bělochová | Zobrazeno: 85x
Ve čtvrtek 15. září jsme se v rámci výtvarné výchovy vypravili do slánského muzea prohlédnout si výstavy o ilustrátorovi Zdeňku Milerovi a o vyšívání.

Vloženo: 13.9.2022 | Autor: Věra Bělochová | Zobrazeno: 99x
Začínáme nový školní rok a je to vidět, že už nejsme prvňáci. Hodně věcí zvládneme sami bez pomoci. Do školy jsme se těšili hlavně na kamarády, ale zajímá nás i to, co se nového naučíme. Zajímavý úkol jsme si vyzkoušeli v matematice.

Vloženo: 12.9.2022 | Autor: Věra Bělochová | Zobrazeno: 122x
Všechny začátky jsou těžké, říká se. Přechod na druhý stupeň základní školy znamená pro žáky velký krok do neznáma, kde na ně čeká mnoho nového.

Vloženo: 8.9.2022 | Autor: Věra Bělochová | Zobrazeno: 231x
Ve čtvrtek 1. září se poprvé sešla naše nová třída 6.B.

Vloženo: 5.9.2022 | Autor: Věra Bělochová | Zobrazeno: 193x
Začátek školního roku proběhl ve třídě 7.C ve velmi příjemné atmosféře. Žáci sdíleli se svými spolužáky nejen příběhy a zážitky z prázdnin, ale také dostali od paní učitelky složitější úkol.

Vloženo: 1.9.2022 | Autor: Věra Bělochová | Zobrazeno: 299x
1. září v 8 hodin ráno se všichni prvňáčci sešli před hlavním vchodem do školy, kde je přivítala ředitelka Věra Bělochová spolu s místostarostou města Slaný Radkem Vondráčkem a vedoucí Odboru sociálních věcí, školství a zdravotnictví Editou Zárubovou.

Pokud tomu tak je, naleznete v nastavení níže.