Co se děje ve škole

Zobrazeno: 500x
Předávání vysvědčení se uskuteční v úterý 30. 6. 2020 od 7:55 hodin v kmenových třídách. Možná je účast všech žáků třídy ve stejnou dobu. Vysvědčení předají třídní učitelé. Fyzická účast žáků při předávání vysvědčení je dobrovolná. Žáci, kteří v předchozím období do školy nechodili, musí před vstupem do budovy odevzdat pověřeným pedagogickým pracovníkům Čestného prohlášení o neexistenci příznaků virového infekčního onemocnění.

Zobrazeno: 157x
V dubnu 2020 vyšlo první číslo časopisu Slánská hvězda. Redaktoři jsou žáci naší školy Káťa a Vašek Sýkorovi ze 2. a 4. třídy.

Zobrazeno: 334x
Vážení rodiče budoucích prvňáčků, z důvodu zpřísněných hygienických opatření nemůže být realizována tradiční červnová schůzka pro rodiče budoucích prvňáčků. Prostřednictvím tohoto dokumentu se seznámíte se základními informacemi, které se týkají nástupu Vašeho dítěte do 1. třídy. Ostatní informace Vám budou sděleny 1. školní den a při první informační třídní schůzce v září.

Vloženo: 28.5.2020 | Autor: Věra Bělochová | Zobrazeno: 817x

Vloženo: 27.5.2020 | Autor: Věra Bělochová | Zobrazeno: 131x