Co se děje ve škole

Zobrazeno: 6x
V uplynulém týdnu se žáci třídy 7. A zúčastnili keramického semináře, pořádaného DDM Ostrov Slaný v rámci Keramického festivalu, který se měl původně konat v březnu. Jsme moc rádi, že tato akce nakonec proběhla, a my si mohli v příjemné atmosféře vyrobit krásnou zvonkohru z keramických komponentů a korálků.

Zobrazeno: 7x
Ve středu 23. září se žáci 2.A a 4.B vydali na exkurzi do přírody. Navštívili místní les a výstavu.

Zobrazeno: 36x
V úterý 22. října jsme s žáky 6. a 7. ročníku vyrazili na další výlet do přírody v rámci projektu MŠMT Šablony II. Tentokráte jsme společně s pražským Ekocentrem Koniklec navštívili haldu v Tuchlovicích.

Zobrazeno: 81x
V úterý 22. 9. proběhl na druhém stupni v pořadí již druhý projektový den v rámci Šablon II. Plni odhodlání a nadšení nasedli žáci i pedagogové do přistavených autobusů s vidinou nevšedních a povznášejících zážitků.

Zobrazeno: 50x
V úterý 22. 9. se 8. a 9. třídy vypravily do Mostu v rámci projektového dne Šablony II.

Zobrazeno: 59x
Žáci sedmých tříd se v rámci projektového dne (Šablony II) vydali do Ekocentra Huslík v Polabí.

Zobrazeno: 76x
V úterý 22. 9. se žáci v rámci projektu Šablony II podívali znovu do mostecké pánve. Tentokrát jsme zavítali na nově otevřenou zrekultivovanou oblast jezera Most.

Zobrazeno: 106x
Žáci 2.C a 4.A se za krásného slunečního počasí zúčastnili exkurze do Křivoklátského lesa a do místního informačního střediska.