Kotva

Projekty

Vloženo: 14.8.2016 | Autor: Administrátor | Zobrazeno: 9505x

Projekty

Zobrazeno: 96x
V letošním roce jsme měli možnost opět otevřít tři Badatelské kluby. Děti si mohly vybrat, zda jim vyhovuje zaměření spíše přírodovědné, technické, nebo programování.

Zobrazeno: 69x
V pátek 22.10.2021 se třída 8.C zúčastnila preventivního programu „Podpora žáků při návratu do škol“.

Zobrazeno: 118x
V pondělí 4.10.21 se třída 5. B zúčastnila preventivního programu „Podpora žáků při návratu do škol“, kterým prováděla paní Aneta Zápotocká z neziskové organizace Magdaléna, o.p.s., Centrum primární prevence, Mníšek p. Brdy.

Vloženo: 11.10.2021 | Autor: Věra Bělochová | Zobrazeno: 54x
Škola byla úspěšná v Žádosti o poskytnutí dotace prostřednictvím veřejnoprávní smlouvy z Programu 2021 pro poskytování dotací z rozpočtu Středočeského kraje ze Středočeského Fondu prevence v rámci Tematického zadání Primární prevence. Projekt s názvem Podpora žáků při návratu do škol je zaměřen na problematiku návratu žáků do škol po období distanční výuky. Cílí na prevenci školní neúspěšnosti a pozitivní klima ve třídě.

Zobrazeno: 109x
Začal nový školní rok a s ním začala i činnost Klubů ze šablon III. Klub zábavné logiky a deskových her se brzy naplnil a začal pracovat.

Vloženo: 8.9.2021 | Autor: Věra Bělochová | Zobrazeno: 21x
Od 1. 9. 2021 bude škola realizovat projekt, který je spolufinancován Evropskou unií - Výuka hravě II.

Zobrazeno: 8x
Projekt Výuka hravě se podařilo zdárně ukončit. Hlavní cíle projektu byly naplněny.

Zobrazeno: 80x
V úterý 13.4.21 se žáci 4. B a C zúčastnili preventivního programu „Jsi on-line“. Vedoucí lektorka paní Monika Podlahová s žáky formou on-line besedy pohovořila o pozitivních i negativních stránkách digitální techniky, která je právě nyní v době distanční výuky velmi aktuální.

Zobrazeno: 118x
V polovině dubna ukončil svoji činnost i poslední Klub anglického jazyka. Několikrát jsme se sešli osobně a po uzavření škol jsme se od února scházeli alespoň online. I v náročném distančním režimu jsme se naučili spoustu nových věcí.

Zobrazeno: 129x
Děti ze 3. A navštěvovaly čtenářský klub v 1. pololetí moc rády. Těšily se na pokračování, které jsme si nakonec užili i online.

Celkem: 66 článků