Vloženo: 14.8.2016 | Autor: Administrátor | Zobrazeno: 6858x

Zobrazeno: 109x
Badatelský klub se k nám do školy vrátil po dlouhé odmlce, s dětmi jsme se sešli v trošku pozměněné sestavě oproti loňskému roku. Zajímavé pokusy a informace však v klubu zůstaly i nadále!

Zobrazeno: 74x
Na konci září děti ze 2.C měly příležitost podívat se do History parku nedaleko hory Říp.

Zobrazeno: 194x
Ve středu 30. 9. jsme třídy 1. A, 1. B a 1. C navštívily History park v Ledčicích.

Zobrazeno: 91x
V úterý 22. října jsme s žáky 6. a 7. ročníku vyrazili na další výlet do přírody v rámci projektu MŠMT Šablony II. Tentokráte jsme společně s pražským Ekocentrem Koniklec navštívili haldu v Tuchlovicích.

Zobrazeno: 140x
V úterý 22. 9. proběhl na druhém stupni v pořadí již druhý projektový den v rámci Šablon II. Plni odhodlání a nadšení nasedli žáci i pedagogové do přistavených autobusů s vidinou nevšedních a povznášejících zážitků.

Zobrazeno: 126x
V úterý 22. 9. se 8. a 9. třídy vypravily do Mostu v rámci projektového dne Šablony II.

Zobrazeno: 99x
Žáci sedmých tříd se v rámci projektového dne (Šablony II) vydali do Ekocentra Huslík v Polabí.

Zobrazeno: 125x
V úterý 22. 9. se žáci v rámci projektu Šablony II podívali znovu do mostecké pánve. Tentokrát jsme zavítali na nově otevřenou zrekultivovanou oblast jezera Most.